Bewerken van Langegolf omroepzenders
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | | Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || | | rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || Allouis || 2000/1000 || Tijdsignaal fase-gemoduleerd, 's nachts op half vermogen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || | | Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || Tashkent || 150 || Omnidirectionele antenne, 235 meter hoog | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 164 / 1829 || Ulan-Bator Radio || || {{ITU-code|MNG}} || | | 164 / 1829 || Ulan-Bator Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Ulan-Bator || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 171 / 1754 || Médi 1 || ma-zo - 0000-0400<br />ma-zo - 0500-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Nador || 2000 || | | 171 / 1754 || Médi 1 || ma-zo - 0000-0400<br />ma-zo - 0500-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Nador || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 183 / 1639 || [[Europe 1]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|D}} || [[Felsberg-Berus (zendlocatie)|Felsberg]] (Saarlouis, Sauberg) || 2000 || | | 183 / 1639 || [[Europe 1]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|D}} || [[Felsberg-Berus (zendlocatie)|Felsberg]] (Saarlouis, Sauberg) || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|189 / 1587 || | | rowspan="3"|189 / 1587 || RAS1 || ma-vr - 0000-0700<br />za-zo - 0000-1615<br />ma-vr - 0900-1400<br />ma-vr - 1600-1615<br />ma-zo - 1930-1945<br />ma-zo - 2200-2400 || {{ITU-code|ISL}} || Gufuskálar (Hellissandur) || 300 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | RAS2 || ma-vr - 0700-0900<br />ma-vr - 1400-1600<br />ma-zo - 1615-1930<br />ma-zo - 1945-2200 || {{ITU-code|ISL}} || Gufuskálar (Hellissandur) || 300 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Sveriges Radio || || {{ITU-code|S}} || Motala || 0,02 || Geen regelmatige uitzendingen, zijn gebonden aan activiteiten van het museum in Motala. | | Sveriges Radio || || {{ITU-code|S}} || Motala || 0,02 || Geen regelmatige uitzendingen, zijn gebonden aan activiteiten van het museum in Motala. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="9"|198 / 1515 || BBC World Service || ma-zo - 0100-0600 || {{ITU-code|G}} || | | rowspan="9"|198 / 1515 || BBC World Service || ma-zo - 0100-0600 || {{ITU-code|G}} || Droitwich || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| BBC Radio 4 || ma-zo - 0600-0100 || {{ITU-code|G}} || Droitwich || 500 || | | BBC Radio 4 || ma-zo - 0600-0100 || {{ITU-code|G}} || Droitwich || 500 || | ||
Regel 50: | Regel 48: | ||
| Chaîne 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Berkaoui (Ouargla) || 2000 || | | Chaîne 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Berkaoui (Ouargla) || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|207 | | rowspan="2"|207 - 1449 || SNRT Al Idaâ Al-Watania || ma-zo - 0500-0100 || {{ITU-code|MRC}} || Azilal Demnate || 400 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Rás 1+2 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ISL}} || Eiðar || 100 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|209 / 1435 || Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || | | rowspan="3"|209 / 1435 || Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Choibalsan || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Dalanzadgad || 75 || | | Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Dalanzadgad || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || | | Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Olgii || 75 || Omnidirectionale antenne, 352,5 meter hoge mast | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 216 | | 216 - 1389 || RMC Info || ma-zo - 0330-2312 || {{ITU-code|F}} || Roumoules || 1400 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 225 | | 225 - 1333 || PR 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|POL}} || Solec Kujawski || 1000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 227 / 1322 || | | 227 / 1322 || Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Altai || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 234 - 1282 || RTL || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|LUX}} || Beidweiler || 2000 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 243 - 1235 || DR Langbølge || ma-zo - 0440-0515<br />ma-zo - 0730-0815<br />ma-zo - 1040-1115<br />ma-zo - 1540-1615<br />ma-zo - 1640-1715 || {{ITU-code|DNK}} || Kalundborg/Radiovej || 50 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="3"|252 - 1190 || RTÉ Radio 1 || ma-zo - 0500-0200 || {{ITU-code|IRL}} || Clarkestown/Summerhill || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Chaîne 3 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Tipaza || 1500 || Vermogen 's nachts: 750 kW | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Tojikiston Radio 1 || ma-zo - 0100-2200 || {{ITU-code|TJK}} || Dushanbe/Yangiyul || 150 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | 270 - 1111 || ČRo 1-Radiožurnál || ma-zo - 0400-2300 || {{ITU-code|CZE}} || Topolná || 640 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="3"|279 - 1075 || Belaruskaje Radyjo 1/Radio Stalica || ma-vr - 0300-0200<br />za-zo - 0300-1600<br />za-zo - 1700-0200 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Stalitsa || za-zo - 1600-1700 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Turkmen R.1-Watan || ma-zo - 0000-2200<br />ma-zo - 2300-0000 || {{ITU-code|TKM}} || Aşgabat/Karatamak || 150 || | |||
|} | |} | ||
Regel 105: | Regel 106: | ||
| rowspan="11"|171 / 1754 || Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Ezhva || 150 || Uitgeschakeld | | rowspan="11"|171 / 1754 || Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Ezhva || 150 || Uitgeschakeld | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || | | Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Murmansk || 150 || Uitgeschakeld | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Noginsk || 150 || Uitgeschakeld | | Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Noginsk || 150 || Uitgeschakeld | ||
Regel 143: | Regel 144: | ||
| rowspan="5"|198 / 1515 || Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Avsyunino || 150 || Niet actief | | rowspan="5"|198 / 1515 || Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Avsyunino || 150 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || | | Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Moscau-Kurovskaja || 150 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || | | Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Sankt-Peterburg/Ol'gino || 150 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Ufa, | | Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Ufa, Irkutsk || 120 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| TRT Radyo 1 || {{ITU-code|TUR}} || Etimesgut || 150 || Niet actief | | TRT Radyo 1 || {{ITU-code|TUR}} || Etimesgut || 150 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 207 / 1449 || [[Deutschlandfunk]] || {{ITU-code|D}} || [[Zender Aholming|Aholming]] || 500 || Uitgeschakeld 31 december 2014 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 216 / 1389 || Azərbaycan Radio || {{ITU-code|AZE}} || Gəncə/Xänlar || 500 || Uitgeschakeld | | 216 / 1389 || Azərbaycan Radio || {{ITU-code|AZE}} || Gəncə/Xänlar || 500 || Uitgeschakeld | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 252 / 1190 || Radio Rossii<br/>Radio Tatarstana<br/>New Century || {{ITU-code|RUS}} || Kazan/Radiocentr || 150 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
| Radio Rossii<br/>Radio Tatarstana<br/>New Century || {{ITU-code|RUS}} || Kazan/Radiocentr || 150 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"|261 / 1149 || Radio Rossii || {{ITU-code|RUS}} || [[Zender Taldom|Taldom]] || 2500 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio | | BNR Horizont/Parlament Radio || {{ITU-code|BUL}} || Vakarel || 75 || Uitgeschakeld 31 december 2014 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio | | 279 / 1075 || Radio Rossii/Radio Urala || {{ITU-code|RUS}} || Jekaterinenburg || 150 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radiospectrum]] | [[Categorie:Radiospectrum]] |