Bewerken van Langegolf omroepzenders
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | | Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || [[Zender Allouis|Allouis]] || 2000/1000 || Tijdsignaal fase-gemoduleerd, 's nachts op half vermogen | | rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || [[Zender Allouis|Allouis]] || 2000/1000 || Tijdsignaal fase-gemoduleerd, 's nachts op half vermogen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || | | Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || Tashkent || 150 || Omnidirectionele antenne, 235 meter hoog | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 164 / 1829 || Ulan-Bator Radio || || {{ITU-code|MNG}} || | | 164 / 1829 || Ulan-Bator Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Ulan-Bator || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 171 / 1754 || Médi 1 || ma-zo - 0000-0400<br />ma-zo - 0500-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Nador || 2000 || | | 171 / 1754 || Médi 1 || ma-zo - 0000-0400<br />ma-zo - 0500-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Nador || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 183 / 1639 || [[Europe 1]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|D}} || [[Felsberg-Berus (zendlocatie)|Felsberg]] (Saarlouis, Sauberg) || 2000 || | | 183 / 1639 || [[Europe 1]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|D}} || [[Felsberg-Berus (zendlocatie)|Felsberg]] (Saarlouis, Sauberg) || 2000 || | ||
Regel 32: | Regel 30: | ||
| Sveriges Radio || || {{ITU-code|S}} || Motala || 0,02 || Geen regelmatige uitzendingen, zijn gebonden aan activiteiten van het museum in Motala. | | Sveriges Radio || || {{ITU-code|S}} || Motala || 0,02 || Geen regelmatige uitzendingen, zijn gebonden aan activiteiten van het museum in Motala. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="9"|198 / 1515 || BBC World Service || ma-zo - 0100-0600 || {{ITU-code|G}} || | | rowspan="9"|198 / 1515 || BBC World Service || ma-zo - 0100-0600 || {{ITU-code|G}} || Droitwich || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| BBC Radio 4 || ma-zo - 0600-0100 || {{ITU-code|G}} || Droitwich || 500 || | | BBC Radio 4 || ma-zo - 0600-0100 || {{ITU-code|G}} || Droitwich || 500 || | ||
Regel 52: | Regel 50: | ||
| rowspan="2"|207 / 1449 || SNRT Al Idaâ Al-Watania || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Azilal Demnate || 400 || | | rowspan="2"|207 / 1449 || SNRT Al Idaâ Al-Watania || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|MRC}} || Azilal Demnate || 400 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| RÚV Rás 1<br/>RÚV Rás 2 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ISL}} || | | RÚV Rás 1<br/>RÚV Rás 2 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ISL}} || Eiðar || 100 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|209 / 1435 || Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || | | rowspan="3"|209 / 1435 || Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Choibalsan || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Dalanzadgad || 75 || | | Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Dalanzadgad || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || | | Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Olgii || 75 || Omnidirectionale antenne, 352,5 meter hoge mast | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 216 / 1389 | | | 216 / 1389 || RMC Info || ma-zo - 0330-2312 || {{ITU-code|F}} || Roumoules || 1400/900 || In de nachturen is het zendvermogen 900 kW | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 225 / 1333 || Polskie Radio 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|POL}} || | | 225 / 1333 || Polskie Radio 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|POL}} || Solec Kujawski || 1000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 227 / 1322 || Ulaanbaatar Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Altai || 75 || | | 227 / 1322 || Ulaanbaatar Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Altai || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|234 | | rowspan="2"|234 - 1282 || RTL || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|LUX}} || [[Zender Beidweiler|Beidweiler]] || 1500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Voice of Armenia | | Voice of Armenia || {{ITU-code|ARM}} || Gavar || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 243 / 1235 || DR Langbølge || ma-zo - 0440-0515<br />ma-zo - 0730-0815<br />ma-zo - 1040-1115<br />ma-zo - 1540-1615<br />ma-zo - 1640-1715 || {{ITU-code|DNK}} || Kalundborg/Radiovej || 50 || | | 243 / 1235 || DR Langbølge || ma-zo - 0440-0515<br />ma-zo - 0730-0815<br />ma-zo - 1040-1115<br />ma-zo - 1540-1615<br />ma-zo - 1640-1715 || {{ITU-code|DNK}} || Kalundborg/Radiovej || 50 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|252 / 1190 || RTÉ Radio 1 || ma-zo - 0500-0200 || {{ITU-code|IRL}} || Clarkestown/Summerhill || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Chaîne 3 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Tipaza || 1500 || Vermogen 's nachts: 750 kW | | Chaîne 3 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Tipaza || 1500 || Vermogen 's nachts: 750 kW | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 270 / 1111 || ČRo 1-Radiožurnál || ma-zo - | | Tojikiston Radio 1 || ma-zo - 0100-2200 || {{ITU-code|TJK}} || Dushanbe/Yangiyul || 150 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 270 / 1111 || ČRo 1-Radiožurnál || ma-zo - 0400-2300 || {{ITU-code|CZE}} || Topolná || 640 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|279 / 1075 || Belaruskaje Radyjo 1/Radio Stalica || ma-vr - 0300-0200<br />za-zo - 0300-1600<br />za-zo - 1700-0200 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Stalitsa || za-zo - 1600-1700 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Turkmen R.1-Watan || ma-zo - 0000-2200<br />ma-zo - 2300-0000 || {{ITU-code|TKM}} || Aşgabat/Karatamak || 150 || | |||
|} | |} | ||
Regel 105: | Regel 108: | ||
| rowspan="11"|171 / 1754 || Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Ezhva || 150 || Uitgeschakeld | | rowspan="11"|171 / 1754 || Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Ezhva || 150 || Uitgeschakeld | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || | | Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Murmansk || 150 || Uitgeschakeld | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Noginsk || 150 || Uitgeschakeld | | Radio 1 || {{ITU-code|RUS}} || Noginsk || 150 || Uitgeschakeld | ||
Regel 169: | Regel 172: | ||
| Moskou 1 || {{ITU-code|RUS}} || Krasny Bor || 2000 || Niet actief | | Moskou 1 || {{ITU-code|RUS}} || Krasny Bor || 2000 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 252 / 1190 || Radio Rossii<br/>Radio Tatarstana<br/>New Century || {{ITU-code|RUS}} || Kazan/Radiocentr || 150 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
| Radio Rossii<br/>Radio Tatarstana<br/>New Century || {{ITU-code|RUS}} || Kazan/Radiocentr || 150 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"|261 / 1149 || Radio Rossii || {{ITU-code|RUS}} || [[Zender Taldom|Taldom]] || 2500 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio | | BNR Horizont/Parlament Radio || {{ITU-code|BUL}} || Vakarel || 75 || Uitgeschakeld 31 december 2014 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio | | 279 / 1075 || Radio Rossii/Radio Urala || {{ITU-code|RUS}} || Jekaterinenburg || 150 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radiospectrum]] | [[Categorie:Radiospectrum]] |