Bewerken van Langegolf omroepzenders
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | | Chaîne 1 || ma-zo - 0200-0100 || {{ITU-code|ALG}} || Kenadsa (Béchar) || 2000 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || [[Zender Allouis|Allouis]] || 2000/1000 || Tijdsignaal fase-gemoduleerd, 's nachts op half vermogen | | rowspan="2"|162 / 1852 || [[France Inter]] || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|F}} || [[Zender Allouis|Allouis]] || 2000/1000 || Tijdsignaal fase-gemoduleerd, 's nachts op half vermogen | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || Tasjkent || 150 || Omnidirectionele antenne, 235 meter hoog | | Kanal Uzbekiston || || {{ITU-code|UZB}} || Tasjkent || 150 || Omnidirectionele antenne, 235 meter hoog | ||
Regel 60: | Regel 60: | ||
| Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Ölgi || 75 || Omnidirectionele antenne, 352,5 meter hoge mast | | Mongolia || || {{ITU-code|MNG}} || Ölgi || 75 || Omnidirectionele antenne, 352,5 meter hoge mast | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 216 / 1389 | | | 216 / 1389 || RMC Info || ma-zo - 0330-2312 || {{ITU-code|F}} || Roumoules || 1400/900 || In de nachturen is het zendvermogen 900 kW | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 225 / 1333 || Polskie Radio 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|POL}} || [[Zender Solec Kujawski|Solec Kujawski]] || 1000 || | | 225 / 1333 || Polskie Radio 1 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|POL}} || [[Zender Solec Kujawski|Solec Kujawski]] || 1000 || | ||
Regel 66: | Regel 66: | ||
| 227 / 1322 || Ulaanbaatar Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Altai || 75 || | | 227 / 1322 || Ulaanbaatar Radio || || {{ITU-code|MNG}} || Altai || 75 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|234 / 1282 || RTL || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|LUX}} || [[Zender Beidweiler|Beidweiler]] || 1500 || | | rowspan="2"|234 / 1282 || RTL || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|LUX}} || [[Zender Beidweiler|Beidweiler]] || 1500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Voice of Armenia || || {{ITU-code|ARM}} || Gavar || 500 || | | Voice of Armenia || || {{ITU-code|ARM}} || Gavar || 500 || | ||
Regel 76: | Regel 76: | ||
| Chaîne 3 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Tipaza || 1500 || Vermogen 's nachts: 750 kW | | Chaîne 3 || ma-zo - 0000-2400 || {{ITU-code|ALG}} || Tipaza || 1500 || Vermogen 's nachts: 750 kW | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 270 / 1111 || ČRo 1-Radiožurnál || ma-zo - | | 270 / 1111 || ČRo 1-Radiožurnál || ma-zo - 0400-2300 || {{ITU-code|CZE}} || Topolná || 640 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|279 / 1075 || Belaruskaje Radyjo 1/Radio Stalica || ma-vr - 0300-0200<br />za-zo - 0300-1600<br />za-zo - 1700-0200 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Radio Stalitsa || za-zo - 1600-1700 || {{ITU-code|BLR}} || Sasnovy || 500 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Turkmen R.1-Watan || ma-zo - 0000-2200<br />ma-zo - 2300-0000 || {{ITU-code|TKM}} || Aşgabat/Karatamak || 150 || | |||
|} | |} | ||
Regel 193: | Regel 196: | ||
| Radio Rossii || {{ITU-code|RUS}} || Orenburg || 50 || Niet actief | | Radio Rossii || {{ITU-code|RUS}} || Orenburg || 50 || Niet actief | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 279 / 1075 || Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Jekaterinenburg || 50 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
| Radio Mayak || {{ITU-code|RUS}} || Jekaterinenburg || 50 || Uitgeschakeld 9 januari 2014 | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radiospectrum]] | [[Categorie:Radiospectrum]] |