Bewerken van Lijst van lokale omroepen in Vlaanderen
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Dit is een '''lijst van lokale omroepen in Vlaanderen'''. | Dit is een '''lijst van lokale omroepen in Vlaanderen'''. | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! Plaats !! Frequentie !! Vermogen !! Organisatie !! Naam | ! Plaats !! Frequentie !! Vermogen !! Organisatie !! Naam | ||
|- | |- | ||
| | | Aalst || 90,0 MHz || 501 W || VZW Radio Rio || Radio Maria Aalst | ||
|- | |||
| Aalst || 93,0 MHz || 316 W || VZW ClubFM Aalst || ClubFM Aalst | |||
|- | |||
| Aalst || 102,7 MHz || 3162 W || VZW Radio Caroline || City-Music | |||
|- | |||
| Aalst || 105,1 MHz || 100 W || VZW Radio Katanga || Katanga | |||
|- | |||
| Aalst || 107,8 MHz || 87 W || VZW Belfort || Dender | |||
|- | |- | ||
| | | Aalst / Hofstade || 106,7 MHz || 100 W || VZW Music And Info || Aalst Noord 106.7 | ||
|- | |- | ||
| | | Aalter || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Alter-Natief || VBRO Aalter | ||
|- | |- | ||
| | | Aalter || 107,8 MHz || 100 W || VZW Club FM || FamilyRadio Aalter | ||
|- | |- | ||
| | | Aalter || 104,7 MHz || 501 W || VZW Radio Aalter || Aalter | ||
|- | |- | ||
| | | Aalter || 107,4 MHz || 100 W || VZW Logic FM || ClubFM Aalter | ||
|- | |- | ||
| | | Aarschot || 106,9 MHz || 100 W || VZW Touring || Komilfoo | ||
|- | |- | ||
| | | Affligem || 107,1 MHz || 100 W || VZW A.V.O. || Avo | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 98,0 MHz || 1000 W || VZW Antwerpse Buurtradio || Minerva | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 100,2 MHz || 1995 W || VZW Multipop Antwerpen || Voodoo | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 104,2 MHz || 1995 W || VZW Antwerpse Ontspanningsstichting (AOS) || Crooze.FM | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 104,6 MHz || 1995 W || VZW Antigoon || Radio Maria Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 105,4 MHz || 10 W || BVBA Airtime || Antwerpen FM | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 106,7 MHz || 100 W || VZW Radio Centraal || Centraal | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 107,0 MHz || 100 W || VZW O Radio || StoryFM | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 107,4 MHz || 64 W || VZW Radio Activity || Club FM Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen || 107,8 MHz || 72 W || VZW Stad || Stad | ||
|- | |- | ||
| | | Antwerpen (Zandvliet) || 107,3 MHz || 100 W || VZW Antwerpse Havenradio || Antwerpse Havenradio | ||
|- | |- | ||
| | | Arendonk || 107,9 MHz || 100 W || VZW Antenne || Eagle | ||
|- | |- | ||
| | | Asse || 106,4 MHz || 67 W || VZW Albatros || Asse 106.4 | ||
|- | |- | ||
| | | Assenede || 107,6 MHz || 100 W || VZW Aktief || Aktief | ||
|- | |- | ||
| | | Avelgem || 107,0 MHz || 100 W || VZW Antares || Media | ||
|- | |- | ||
| | | Baarle-Hertog || krijgt Nederlandse zendvergunning || VZW BaHeNa | ||
|- | |- | ||
| | | Balen || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Magic || Gompel | ||
|- | |- | ||
| | | Balen || 107,6 MHz || 98 W || VZW Spectra || ClubFM Balen-Mol | ||
|- | |- | ||
| | | Beerse || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Barse || Zeven | ||
|- | |- | ||
| | | Beerse || 107,8 MHz || 100 W || VZW Remember || Remember | ||
|- | |- | ||
| | | Beersel || 105,6 MHz || 100 W || VZW Omega-Zuid, Niet-openbare Radio, Stadsradio Halle || Stadsradio Halle | ||
|- | |- | ||
| | | Begijnendijk || 107,2 MHz || 100 W || VZW Madera || Decibel | ||
|- | |- | ||
| | | Begijnendijk || 107,6 MHz || 100 W || VZW Begijnendijks Onafhankelijk Radiostation (B.O.R.) || Ten | ||
|- | |- | ||
| | | Beringen || 106,4 MHz || 100 W || VZW Regionale Informatie OverdrachtsOrganisatie Limburg || Benelux | ||
|- | |- | ||
| | | Berlare || 107,4 MHz || 100 W || VZW Orlando || ClubFM Berlare/Dendermonde | ||
|- | |- | ||
| | | Beveren || 105,7 MHz || 100 W || VZW Vrije en Open Communicatie (VROPECO) || Galaxy | ||
|- | |- | ||
| | | Beveren || 106,1 MHz || 100 W || VZW Radio Beverland || Beverland | ||
|- | |- | ||
| | | Bierbeek || 105,3 MHz || 100 W || VZW Radio Atlantis || Belgica | ||
|- | |- | ||
| | | Bilzen || 106,2 MHz || 100 W || VZW Arcan Radio || ClubFM Bilzen | ||
|- | |- | ||
| | | Blankenberge || 107,6 MHz || 100 W || VZW Radio Info Blankenberge || Radio Maria Blankenberge | ||
|- | |- | ||
| | | Boom || 106,9 MHz || 100 W || VZW Rupel Radio || Select | ||
|- | |- | ||
| | | Borgloon / Heers || 105,6 MHz || 100 W || VZW Vrije Zender Radio 2000 || Haspengouw | ||
|- | |- | ||
| | | Brakel || 105,6 MHz || 34 W || VZW Radio Free || ClubFM Brakel | ||
|- | |- | ||
| | | Brasschaat || 105,2 MHz || 100 W || VZW Brasschaatse Radio Omroep (B.R.O.) || B.R.O. | ||
|- | |- | ||
| | | Brasschaat || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Park || Park | ||
|- | |- | ||
| | | Brecht || 107,6 MHz || 92 W || VZW Info 2000 || Radio Contrast | ||
|- | |- | ||
| | | Bree || 99,3 MHz || 1000 W || FM Promotions BVBA || A.T.L. Bree | ||
|- | |- | ||
| | | Bree || 105,9 MHz || 100 W || VZW FM Goud Bree || Goud Bree | ||
|- | |- | ||
| | | Brugge || 89,6 MHz || 1995 W || VZW Edison Radio omroep (E.R.O.) || VBRO | ||
|- | |- | ||
| | | Brugge || 91,3 MHz || 3162 W || BVBA Topradio Brugge || Swing | ||
|- | |- | ||
| | | Brugge || 102,7 MHz || 1995 W || VZW D.A.B.R.O. || Exclusief | ||
|- | |- | ||
| | | Brugge || 105,3 MHz || 100 W || VZW Info Radio Brugge || Radio Maria Brugge | ||
|- | |- | ||
| | | Brugge || 106,0 MHz || 100 W || VZW Stadsomroep Brugge || FamilyRadio Brugge | ||
|- | |- | ||
| | | Brugge || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio Breydel || VBRO 2 | ||
|- | |- | ||
| | | Brugge || 107,3 MHz || 100 W || VZW Socio-Culturele Organisatie voor Brugse Informatie en Animatie: VINYL || ClubFM Brugge | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 94,6 MHz || 501 W || VZW Radio Ring || Radio Maria Brussel | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 98,8 MHz || 3162 W || VZW FM Brussel || FM Brussel | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Niet-openbare Radio Contact || ClubFM Brussel | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 105,0 MHz || 40 W || VZW Radio Spes || Spes | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 106,5 MHz || 11 W || VZW Candy Radio || FG Radio Brussel | ||
|- | |- | ||
| | | Brussel || 107,9 MHz || 100 W || VZW Alfa Noord || Fantastiek | ||
|- | |- | ||
| | | De Haan || 105,6 MHz || 100 W || VZW Kustradio De Haan || Minerva aan zee | ||
|- | |- | ||
| | | De Panne || 107,6 MHz || 100 W || VZW Kanaal K || Costa FM | ||
|- | |- | ||
| | | Deerlijk || 107,7 MHz || 100 W || VZW Solidar || Gaveromroep | ||
|- | |- | ||
| | | Deinze || 105,1 MHz || 100 W || VZW Jongeren en Muziek || Tequila | ||
|- | |- | ||
| | | Deinze || 106,2 MHz || 100 W || VZW Radio Veronieka || VBRO Deinze | ||
|- | |- | ||
| | | Deinze || 107,1 MHz || 100 W || VZW Vrije Lokale Radio Canteclaer Deinze || ClubFM Deinze | ||
|- | |- | ||
| | | Dendermonde || 103,9 MHz || 100 W || VZW 't Ros || 't Ros FM | ||
|- | |- | ||
| | | Dendermonde || 106,3 MHz || 100 W || VZW Weekend || Beiaard | ||
|- | |- | ||
| | | Diepenbeek || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio VRD || V.R.D. | ||
|- | |- | ||
| | | Diest || 103,9 MHz || 501 W || VZW Radio Palermo || ClubFM Diest | ||
|- | |- | ||
| | | Diest || 105,1 MHz || 74 W || VZW Seniorenomroeporganisatie Hageland || Diest | ||
|- | |- | ||
| | | Diksmuide || 88,9 MHz || 1000 W || VZW Radio West || ClubFM Diksmuide | ||
|- | |- | ||
| | | Diksmuide || 107,3 MHz || 100 W || VZW Radio Frontaal || Frontaal | ||
|- | |- | ||
| | | Duffel || 107,5 MHz || 100 W || VZW Radio Ter Elst || Club FM Duffel | ||
|- | |- | ||
| | | Eeklo || 102,6 MHz || 1000 W || VZW Radio Neutraal || FamilyRadio Meetjesland | ||
|- | |- | ||
| | | Eeklo || 105,2 MHz || 95 W || VZW Radio TRL || Radio Maria Eeklo | ||
|- | |- | ||
| | | Eeklo || 106,3 MHz || 100 W || VZW Vrije Eeklose Radio Omroep (VERO) || ClubFM Eeklo | ||
|- | |- | ||
| | | Egem || 93,6 MHz || 5012 W || VZW Radio Sympatiek || ClubFM West-Vlaanderen | ||
|- | |- | ||
| | | Egem || 94,0 MHz (off air) || 2000 W || VZW Nieuwsradio || Radio 94 | ||
|- | |- | ||
| | | Essen || 105,5 MHz || 100 W || VZW Evro || FeelGood Radio Essen | ||
|- | |- | ||
| | | Evergem || 106,9 MHz || 100 W || VZW Artevelde || ClubFM Zelzate/Evergem | ||
|- | |- | ||
| | | Galmaarden || 103,9 MHz || 100 W || VZW Pajotse Regio Info || Spits FM Pajottenland | ||
|- | |- | ||
| | | Gavere || 107,9 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio K.O.L.M. || Radio Gavere | ||
|- | |- | ||
| | | Geel || 103,8 MHz || 1000 W || VZW Radio 2440 || Power | ||
|- | |- | ||
| | | Geel || 106,3 MHz || 100 W || VZW Power || ClubFM Geel | ||
|- | |- | ||
| | | Geel || 107,0 MHz || 100 W || VZW Studio Mi-Amigo || Geel FM | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 88,0 MHz || 501 W || VZW Gelora || R.M.L. | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 104,3 MHz || 501 W || VZW Radio Punch || ClubFM Genk | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 105,4 MHz || 60 W || VZW Toxic FM || Radio Maria Genk | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 105,8 MHz || 100 W || VZW Radio Internazionale 101 || Internazionale | ||
|- | |- | ||
| | | Genk || 107,4 MHz || 100 W || VZW Genker Radio Kontakt || G.R.K. | ||
|- | |- | ||
| Gent || 105,7 MHz || 100 W || VZW Nieuwsradio Gent FM | | | Gent || 105,7 MHz || 100 W || VZW Nieuwsradio Gent FM || FamilyRadio Gent | ||
|- | |- | ||
| Gent || 96,3 MHz || 1995 W || VZW Radio Airway | | | Gent || 96,3 MHz || 1995 W || VZW Radio Airway || Radio Maria Gent | ||
|- | |- | ||
| Gent || 99,4 MHz || 3162 W || VZW Radio S.I.S. | | | Gent || 99,4 MHz || 3162 W || VZW Radio S.I.S. || S.I.S. | ||
|- | |- | ||
| Gent || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Plus || Zen FM | | Gent || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Plus || Zen FM | ||
Regel 198: | Regel 200: | ||
| Gent || 103,8 MHz || 1995 W || VZW Radio Roeland || Roeland | | Gent || 103,8 MHz || 1995 W || VZW Radio Roeland || Roeland | ||
|- | |- | ||
| Gent || 104,5 MHz || 501 W || VZW Niet Openbare Lokale Radio Caroline Gent | | | Gent || 104,5 MHz || 501 W || VZW Niet Openbare Lokale Radio Caroline Gent || ClubFM Gent | ||
|- | |- | ||
| Gent || 104,9 MHz || 96 W || VZW Superstar || Superstar | | Gent || 104,9 MHz || 96 W || VZW Superstar || Superstar | ||
Regel 204: | Regel 206: | ||
| Gent || 105,3 MHz || 100 W || VZW Urgent || URGent | | Gent || 105,3 MHz || 100 W || VZW Urgent || URGent | ||
|- | |- | ||
| Gent || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio voor Informatie, SocioCultuur en Ontspanning (ISCO) || | | Gent || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio voor Informatie, SocioCultuur en Ontspanning (ISCO) || Crooze.FM | ||
|- | |- | ||
| Gent || 107,7 MHz || 40 W || VZW Rock FM || Plus | | Gent || 107,7 MHz || 40 W || VZW Rock FM || Plus | ||
Regel 214: | Regel 216: | ||
| Haaltert || 105,8 MHz || 100 W || VZW Populaire Regionale Omroep Stichting (P.R.O.S.) || P.R.O.S. | | Haaltert || 105,8 MHz || 100 W || VZW Populaire Regionale Omroep Stichting (P.R.O.S.) || P.R.O.S. | ||
|- | |- | ||
| | | Halen || 105,5 MHz || 100 W || VZW Fanclub Radio Loksbergen voor Organisatie van Regionale Culturele Informatie (ORCI Loksbergen) || Animo | ||
|- | |- | ||
| | | Halle || 105,2 MHz || 100 W || VZW Victoria || Victoria | ||
|- | |- | ||
| | | Ham || 104,9 MHz || 100 W || VZW Radio Ham || Ham | ||
|- | |- | ||
| | | Ham || 106,0 MHz || 100 W || VZW West Point || Martinique | ||
|- | |- | ||
| | | Hamme || 105,2 MHz || 100 W || VZW Forrest FM || Radio Maria Hamme | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 104,7 MHz || 1000 W || VZW Helemaal Hasselt || Radio Helemaal Hasselt | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 99,2 MHz || 501 W || VZW Radio Radio || Hasselt | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 103,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Systeem || FamilyRadio Hasselt | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 104,1 MHz || 1995 W || VZW Radio 2000 || ClubFM Hasselt | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt || 106,1 MHz || 35 W || VZW Limburgia FM || Radio Maria Hasselt | ||
|- | |- | ||
| | | Hasselt (Stevoort) || 107,2 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Mid West Limburg || Mid West Limburg | ||
|- | |- | ||
| | | Hechtel-Eksel || 107,3 MHz || 100 W || VZW Vrije Radio Hechtel || ClubFM Hechtel-Eksel | ||
|- | |- | ||
| | | Hechtel-Eksel || 107,7 MHz || 100 W || VZW FM Goud || FM Goud | ||
|- | |- | ||
| | | Heist o/d Berg || 106,1 MHz || 46 W || VZW Radio Christina || Christina | ||
|- | |- | ||
| | | Heist o/d Berg || 106,8 MHz || 100 W || VZW Radio Apollo || Wiekevorst | ||
|- | |- | ||
| | | Herent || 106,7 MHz || 100 W || VZW Radiomakers || ClubFM Leuven/Herent | ||
|- | |- | ||
| | | Herentals || 105,0 MHz || 86 W || VZW Lokale Omroep Kempen Media || ClubFM Herentals | ||
|- | |- | ||
| | | Herentals || 105,7 MHz || 100 W || VZW Neteland FM || THALS FM Neteland | ||
|- | |- | ||
| | | Herentals / Grobbendonk || 107,7 MHz || 100 W || VZW ZINFM || FamilyRadio Herentals | ||
|- | |- | ||
| | | Herenthout / Olen || 107,4 MHz || 40 W || VZW Radio Liefkenshoek || Herenthout FM | ||
|- | |- | ||
| | | Herk-De-Stad || 107,9 MHz || 100 W || VZW Speedy || Radio Diest - Limburg | ||
|- | |- | ||
| | | Herselt / Laakdal || 107,8 MHz || 100 W || VZW Bergom || Komilfoo 107.8 | ||
|- | |- | ||
| | | Herzele || 106,5 MHz || 100 W || VZW Star || Star | ||
|- | |- | ||
| | | Hoeilaart || 105,8 MHz || 100 W || VZW Enjoy FM || ClubFM Hoeilaart | ||
|- | |- | ||
| | | Hoeselt || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Sport || Sport | ||
|- | |- | ||
| | | Hooglede || 96,2 MHz || 501 W || VZW Vrije Radio Omroep || FamilyRadio Hooglede/Roeselare | ||
|- | |- | ||
| | | Hoogstraten || 105,8 MHz || 100 W || VZW H Radio || FreshFM Hoogstraten | ||
|- | |- | ||
| | | Hoogstraten / Meer || 105,0 MHz || 98 W || VZW Radio Valencia || Valencia | ||
|- | |- | ||
| | | Hoogstraten / Meerle || 105,4 MHz || 100 W || VZW Radio Stad Hoogstraten || Hoogstraatse Radio | ||
|- | |- | ||
| | | Houthalen-Helchteren / Heusden-Zolder || 107,0 MHz || 100 W || VZW Radio Azzurra || Blitz | ||
|- | |- | ||
| | | Hulshout || 106,5 MHz || 100 W || VZW Verenigde Hulshoutse Radioliefhebbers Telstar || RGR 106.5 Hulshout | ||
|- | |- | ||
| | | Ichtegem || 105,8 MHz || 100 W || VZW Kultureel Onafhankelijke Maatschappij Publieke Audio-Service (KOMPAS) || Radio Kompas | ||
|- | |- | ||
| | | Ieper || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Vrie || ClubFM Ieper | ||
|- | |- | ||
| | | Ieper || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio Cieper || Topradio Ieper | ||
|- | |- | ||
| | | Izegem || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio FM Gold || FM Gold | ||
|- | |- | ||
| | | Izegem || 107,6 MHz || 100 W || VZW Radio 2000 - Exclusief || I.R.O. | ||
|- | |- | ||
| | | Kampenhout || 107,0 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Kampenhout || Tempo FM | ||
|- | |- | ||
| | | Kampenhout || 107,4 MHz || 100 W || VZW Radio M.T.R. || M.T.R. | ||
|- | |- | ||
| | | Kapellen / Stabroek || 105,9 MHz || 100 W || VZW Radio Totaal || Lokaal FM | ||
|- | |- | ||
| | | Kaprijke || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Internationaal || Internationaal | ||
|- | |- | ||
| | | Kasterlee || 105,9 MHz || 100 W || VZW Kulturele Informatie Organisatie Streek Kempen (K.I.O.S.K.) || Capitol Gold | ||
|- | |- | ||
| | | Kasterlee / Lichtaart || 106,6 MHz || 100 W || VZW Radio Lichtaart || Lichtaart | ||
|- | |- | ||
| | | Keerbergen / Haacht || 105,2 MHz || 100 W || VZW Radio Venus || FamilyRadio Keerbergen | ||
|- | |- | ||
| | | Kinrooi || 105,1 MHz || 100 W || VZW Radio Royaal Regionaal || LRM Kinrooi | ||
|- | |- | ||
| | | Kinrooi || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio Monza || Monza | ||
|- | |- | ||
| | | Kinrooi || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio Bocholt Speedway || ClubFM Kinrooi | ||
|- | |- | ||
| | | Kluisbergen || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Hermes || ClubFM Kluisbergen | ||
|- | |- | ||
| | | Knokke-Heist || 105,1 MHz || 100 W || VZW Reformat || Paradijs | ||
|- | |- | ||
| | | Knokke-Heist || 105,8 MHz || 100 W || VZW Dynamisch Knokke-Heist || RGR FM Knokke-Oostkust | ||
|- | |- | ||
| | | Knokke-Heist || 106,2 MHz || 100 W || VZW Magic FM || ClubFM Oostkust | ||
|- | |- | ||
| | | Koksijde || 104,8 MHz || 316 W || VZW Westhoek Radio || Westpoint | ||
|- | |- | ||
| | | Kortemark || 106,6 MHz || 100 W || VZW Enjoy FM || Radio Maria Kortemark | ||
|- | |- | ||
| | | Kortessem || 107,6 MHz || 100 W || VZW Radio Telstar || Ariane | ||
|- | |- | ||
| | | Kortrijk || 88,4 MHz || 100 W || VZW Radio Gemini || Gemini | ||
|- | |- | ||
| | | Kortrijk || 104,4 MHz || 501 W || VZW Stadsradio Metropolys || ClubFM Kortrijk | ||
|- | |- | ||
| | | Kortrijk || 105,3 MHz || 100 W || VZW Wevelgemse Lokale Omroep || VBRO Kortrijk | ||
|- | |- | ||
| | | Kortrijk || 106,4 MHz || 100 W || VZW Intercity || Intercity | ||
|- | |- | ||
| | | Kortrijk / Harelbeke || 92,7 MHz || 1995 W || VZW Radio Zelfstandig Harelbeke || Radio Maria Kortrijk | ||
|- | |- | ||
| | | Kruibeke || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Scheldeland || Goldies Radio 107.2 | ||
|- | |- | ||
| | | Kuurne || 104,9 MHz || 100 W || VZW Kuurnse Lokale Omroep || FamilyRadio Kuurne-Kortrijk | ||
|- | |- | ||
| | | Lanaken || 106,0 MHz || 100 W || VZW Euregio Media || Ping FM | ||
|- | |- | ||
| | | Lanaken || 107,1 MHz || 100 W || VZW Culturele Radio Maaskant || LRL Lokale Radio Lanaken | ||
|- | |- | ||
| | | Lennik / Dilbeek || 105,9 MHz || 100 W || VZW Vereniging voor Vorming en Informatie Atlantis || Pajottenland 105.9 | ||
|- | |- | ||
| | | Leuven || 102,6 MHz || 1995 W || VZW Scoplia || Mix FM Leuven | ||
|- | |- | ||
| | | Leuven || 104,2 MHz || 5012 W || VZW Vrije Radio Leuven || Radio Maria Leuven | ||
|- | |- | ||
| | | Leuven || 104,9 MHz || 100 W || VZW Radio Uilenspiegel || ROB FM | ||
|- | |- | ||
| | | Leuven || 106,0 MHz || 100 W || VZW Socio-Culturele Organisatie voor Regionale Pluralistische Informatieoverdracht || Scorpio | ||
|- | |- | ||
| | | Leuven / Holsbeek || 105,6 MHz || 40 W || VZW Lokale Radio-omroepstichting "Radio Groot-Rotselaar van de Vlaamse Cultuurgemeenschap || RGR FM | ||
|- | |- | ||
| | | Lier || 106,4 MHz || 100 W || VZW Kiliaan || ClubFM Lier | ||
|- | |- | ||
| | | Lierde || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Delta || Data | ||
|- | |- | ||
| | | Linter / Zoutleeuw || 107,0 MHz || 95 W || VZW Calipso || ClubFM Linter-Tienen | ||
|- | |- | ||
| | | Lochristi || 106,6 MHz || 100 W || VZW Radio You || Club FM Lochristi/Lokeren | ||
|- | |- | ||
| | | Lokeren || 105,9 MHz || 100 W || VZW Lokeren Radio (LORA) || Land van Waas 105.9 | ||
|- | |- | ||
| | | Lommel / Overpelt || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio 2000 || S.O.L. | ||
|- | |- | ||
| | | Londerzeel || 105,3 MHz || 100 W || VZW Radio Tamara || Tamara | ||
|- | |- | ||
| | | Lubbeek || 107,3 MHz || 100 W || VZW Rebecca || Rebecca | ||
|- | |- | ||
| | | Lummen || 107,5 MHz || 80 W || VZW Organisatie voor Regionale en Culturele Informatie (ORCI) || Lorali | ||
|- | |- | ||
| | | Maarkedal || 107,4 MHz || 100 W || VZW Radio Popcorn || FamilyRadio Vlaamse Ardennen | ||
|- | |- | ||
| | | Maaseik || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Veronika Anders || ClubFM Maaseik | ||
|- | |- | ||
| | | Maaseik || 107,6 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Maaseik || L.R.M. | ||
|- | |- | ||
| | | Maasmechelen || 106,7 MHz || 100 W || VZW Socio-Culturele Onafhankelijke Maaslandse Informatieve Regionale Organisatie (SCOMIRO) || ClubFM Maasmechelen | ||
|- | |- | ||
| | | Maldegem || 105,9 MHz || 100 W || VZW Saturnus || ClubFM Maldegem | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 99,0 MHz || 1000 W || VZW Radio Tele Randstad || Randstad | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 104,8 MHz || 316 W || VZW Radio Reflex Mechelen || Reflex | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 105,5 MHz || 100 W || VZW Radio Omega || Opsinjoor | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 105,9 MHz || 100 W || VZW Carina || Retro Mechelen | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 106,2 MHz || 100 W || VZW Centrum Radio Mechelen || ClubFM Mechelen | ||
|- | |- | ||
| | | Mechelen || 106,6 MHz || 100 W || VZW Via Media || Via FM | ||
|- | |- | ||
| | | Meerhout || 106,7 MHz || 100 W || BVBA Limago || Meer Goud | ||
|- | |- | ||
| | | Meeuwen-Gruitrode || 106,3 MHz || 100 W || VZW FM 106 || FM 106 | ||
|- | |- | ||
| | | Menen / Ledegem || 89,9 MHz || 100 W || VZW Lokale Klankomroep Pallieter || Club FM Menen | ||
|- | |- | ||
| | | Menen / Wevelgem || 107,1 MHz || 100 W || VZW Radio West || Topradio Menen | ||
|- | |- | ||
| | | Merelbeke || 106,8 MHz || 76 W || VZW USAM || USA | ||
|- | |- | ||
| | | Meulebeke || 106,9 MHz || 100 W || VZW Amerika || Amerika | ||
|- | |- | ||
| | | Middelkerke || 107,8 MHz || 100 W || VZW Radio Melinda || Melinda | ||
|- | |- | ||
| | | Mol || 105,2 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio-omroep: Regionale, Actuele en Directe Informatieoverdracht - Mol (R.A.D.I.O. - Mol) || Mol | ||
|- | |- | ||
| | | Mortsel / Hove || 105,1 MHz || 100 W || VZW Radio Flash || Frekwent | ||
|- | |- | ||
| | | Nazareth || 107,5 MHz || 98 W || VZW Alternatieve Radio Omroep Nazareth (ARONA) || Arona | ||
|- | |- | ||
| | | Nieuwpoort || 107,2 MHz || 100 W || VZW Nieuws voor de Kust FM || Nieuws voor de Kust FM | ||
|- | |- | ||
| | | Nieuwpoort || 106,1 MHz || 100 W || VZW Horizon || Beach | ||
|- | |- | ||
| | | Nijlen / Berlaar || 105,3 MHz || 100 W || VZW Radio Heikant || Christina 2 FM | ||
|- | |- | ||
| | | Nijlen / Berlaar || 107,1 MHz || 100 W || VZW Horizon || Horizon | ||
|- | |- | ||
| | | Ninove || 106,2 MHz || 87 W || VZW Radio Del Sol || Del Sol | ||
|- | |- | ||
| | | Ninove || 106,6 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Ninove 104.7 || Ninove | ||
|- | |- | ||
| | | Oostende || 103,6 MHz || 1000 W || VZW Radio Activity || ClubFM Oostende | ||
|- | |- | ||
| | | Oostende || 104,5 MHz || 1000 W || VZW Muzikaal Informatieve Culturele Radio-Omroep (MICRO) || FM Kust | ||
|- | |- | ||
| | | Oostende || 105,0 MHz || 23 W || VZW 't Vissertje || 't Vissertje | ||
|- | |- | ||
| | | Oostende || 105,4 MHz || 64 W || VZW Radio Noordzee || Noordzee | ||
|- | |- | ||
| | | Oostende || 106,3 MHz || 100 W || VZW Galaxy || Middenkust Oostende | ||
|- | |- | ||
| | | Oostende || 107,1 MHz || 100 W || VZW Kustradio || TOPradio Oostende | ||
|- | |- | ||
| | | Oostende || 107,4 MHz || 100 W || VZW Seaside Radio || Radio Maria Oostende | ||
|- | |- | ||
| | | Oostkamp || 104,9 MHz || 100 W || VZW Brugge Music || Alive | ||
|- | |- | ||
| | | Oostkamp || 107,7 MHz || 87 W || VZW Verrassende Media Initiatieven || RGR FM Oostkamp | ||
|- | |- | ||
| | | Oostkamp || 105,7 MHz || 100 W || VZW Oostkamp FM || POPRADIO3 | ||
|- | |- | ||
| | | Opwijk || 87,8 MHz || 100 W || VZW Radio T.R.O.D. || SpitsFM | ||
|- | |- | ||
| | | Oudenaarde || 106,3 MHz || 77 W || VZW Radio Brouwer || Brouwer | ||
|- | |- | ||
| | | Oudenaarde || 106,6 MHz || 100 W || VZW Digitaal || ClubFM Oudenaarde | ||
|- | |- | ||
| | | Oud-Heverlee || 107,1 MHz || 100 W || VZW V.R. Meerdaal || ClubFM Oud-Heverlee | ||
|- | |- | ||
| | | Oud-Turnhout || 106,2 MHz || 100 W || GCV Radio OT en Automaten OT / RS Karweiendienst || O.T. | ||
|- | |- | ||
| | | Oud-Turnhout || 107,5 MHz || 100 W || VZW Radio Mi Amigo || Noorderkempen | ||
|- | |- | ||
| | | Peer || 106,6 MHz || 100 W || VZW Vrije Lokale Radiozender Groot-Peer Holiday || Holiday | ||
|- | |- | ||
| | | Poperinge || 104,5 MHz || 1000 W || VZW Radio Westhoek || Topradio Poperinge | ||
|- | |- | ||
| | | Poperinge || 107,5 MHz || 100 W || VZW Hoppestad FM || Hoppestad FM | ||
|- | |- | ||
| | | Puurs / Bornem || 107,6 MHz || 81 W || VZW Radio Klein-Brabant || Klein-Brabant | ||
|- | |- | ||
| | | Ravels || 106,0 MHz || 100 W || VZW Radio Paloma || Paloma | ||
|- | |- | ||
| | | Ravels || 107,1 MHz || 100 W || VZW Fantasy || Radio Maria Ravels | ||
|- | |- | ||
| | | Retie || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Sint-Job || Sint-Job | ||
|- | |- | ||
| | | Roeselare || 106,3 MHz || 85 W || VZW Maxima || TOPradio Maxima | ||
|- | |- | ||
| | | Roeselare || 107,2 MHz || 100 W || VZW Bingo || Bingo | ||
|- | |- | ||
| | | Roosdaal || 105,5 MHz || 67 W || VZW Vrije Radio Lombeek || ClubFM Pajottenland | ||
|- | |- | ||
| | | Schelle || 106,5 MHz || 100 W || VZW Eén Twee || RGR 106.5 Zuid-Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| | | Scherpenheuvel-Zichem || 105,8 MHz || 100 W || VZW Faboer || ClubFM Scherpenheuvel-Zichem | ||
|- | |- | ||
| | | Schoten || 106,3 MHz || 100 W || VZW Radio Echo || Echo | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Gillis-Waas || 105,3 MHz || 100 W || VZW Topradio Waasland || Topradio Waasland | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Laureins || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio- en Disco Polderland || Polderland | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Lievens-Houtem || 105,4 MHz || 98 W || VZW Vrije Radio Sint-Lievens-Houtem (V.R.S.) || ClubFM Sint-Lievens-Houtem | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Lievens-Houtem / Oosterzele || 107,2 MHz || 80 W || VZW Lokale Radio Impuls || FamilyRadio Sint-Lievens-Houtem | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Niklaas || 106,8 MHz || 100 W || GCV Oorstrelend || The Powerstation | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Niklaas || 106,4 MHz || 80 W || VZW Vrije Private Omroepvereniging Land Van Waas || Land van Waas 106.4 | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Niklaas || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio Solymar || Goldies Radio | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Niklaas (Sinaai) || 105,5 MHz || 100 W || VZW Lorasin || Lorasin | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Truiden || 105,2 MHz || 85 W || VZW Radio Aktief || Sint-Truiden | ||
|- | |- | ||
| | | Sint-Truiden || 106,3 MHz || 91 W || VZW Baccara || ClubFM Sint-Truiden | ||
|- | |- | ||
| | | Staden || 105,5 MHz || 100 W || VZW Crazy FM || Topradio Staden | ||
|- | |- | ||
| | | Stekene || 107,5 MHz || 100 W || VZW Horizon || Waasland | ||
|- | |- | ||
| | | Ternat || 107,5 MHz || 100 W || VZW Regionale Media Info || FMAsse/Ternat | ||
|- | |- | ||
| | | Tielt || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio Molenland || Molenland FM | ||
|- | |- | ||
| | | Tielt / Aarsele || 105,8 MHz || 100 W || VZW Radio Caraad || Caraad | ||
|- | |- | ||
| | | Tienen || 105,0 MHz || 72 W || VZW Touring-Tienen || Touring | ||
|- | |- | ||
| | | Tienen || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Tienen || Tienen | ||
|- | |- | ||
| | | Tienen || 107,7 MHz || 100 W || VZW Vierennegentig || RobFM Tienen | ||
|- | |- | ||
| | | Tongeren || 106,6 MHz (off air) || 100 W || VZW Radio Tongeren Lokaal || Radio Tongeren Lokaal | ||
|- | |- | ||
| | | Tongeren || 107,3 MHz || 100 W || VZW Radio Tongeren || ClubFM Tongeren | ||
|- | |- | ||
| | | Tongeren || 107,7 MHz || 100 W || VZW Radio Zuid Limburg || FamilyRadio Zuid Limburg | ||
|- | |- | ||
| | | Torhout || 106,8 MHz || 100 W || VZW Polderradio || Extragold Torhout | ||
|- | |- | ||
| | | Torhout || 107,5 MHz || 100 W || VZW Info FM || IRO Torhout | ||
|- | |- | ||
| | | Torhout || 107,9 MHz || 100 W || VZW VRT Houtlandradio || VRT Radio Torhout | ||
|- | |- | ||
| | | Tremelo || 107,9 MHz || 100 W || VZW Vrije Radio Aarschot (V.R.A.) || Komilfoo 107.9 | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 95,1 MHz || 1000 W || VZW Radio Pink Panther || Turnhout | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 103,9 MHz || 501 W || VZW Turnhoutse Omroep Studio || T.O.S. | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 105,1 MHz || 100 W || VZW Radio Dimension || Rootsradio | ||
|- | |- | ||
| | | Turnhout || 105,5 MHz || 100 W || VZW Radio Contact || ClubFM Turnhout | ||
|- | |- | ||
| | | Vilvoorde || 105,7 MHz || 32 W || VZW Moetoen || ClubFM Vilvoorde | ||
|- | |- | ||
| | | Waarschoot || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Tris || ClubFM Waarschoot/Zomergem | ||
|- | |- | ||
| | | Waregem || 105,4 MHz || 96 W || VZW Lokale Radio Trend || Radio Waregem | ||
|- | |- | ||
| | | Wellen || 104,9 MHz || 100 W || VZW Vrije Radio Wellen || V.R.W. | ||
|- | |- | ||
| | | Westerlo || 105,4 MHz || 100 W || VZW V.R.H. || Double You | ||
|- | |- | ||
| | | Wetteren / Wichelen || 106,1 MHz || 100 W || VZW Radio Apollo || ClubFM Wetteren | ||
|- | |- | ||
| | | Wielsbeke || 107,3 MHz || 100 W || VZW Fiasco || ClubFM Wielsbeke/Waregem | ||
|- | |- | ||
| | | Willebroek || 104,9 MHz || 100 W || VZW Radio Sint-Jan || R.S.J. | ||
|- | |- | ||
| | | Wuustwezel || 106,1 MHz || 100 W || VZW V.W.B.-Noord || Contrast | ||
|- | |- | ||
| | | Wuustwezel || 107,2 MHz || 100 W || VZW Saffier || Saffier | ||
|- | |- | ||
| | | Zele || 107,0 MHz || 100 W || VZW Liberty || ClubFM Zele/Lokeren | ||
|- | |- | ||
| | | Zelzate || 106,2 MHz || 100 W || VZW Zelzaatse Radio Omroep Mietje Stroel || Z.R.O. Mietje Stroel | ||
|- | |- | ||
| | | Zingem || 105,9 MHz (off air) || 100 W || VZW Lokale Radio Delmare || Delmare | ||
|- | |- | ||
| | | Zoersel || 104,9 MHz || 100 W || VZW Omega || Zoe | ||
|- | |- | ||
| Zonhoven / Heusden-Zolder || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Formule 1 || Formule 1 | | Zonhoven / Heusden-Zolder || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Formule 1 || Formule 1 | ||
|- | |- | ||
| | | Zonnebeke || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Relax || I.R.O. 105.0 FM | ||
|- | |- | ||
| | | Zottegem || 105,2 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Impakt || Impakt | ||
|- | |- | ||
| | | Zottegem || 107,6 MHz || 100 W || VZW Prima || Prima | ||
|- | |- | ||
| | | Zwevegem || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Europe || Happy FM | ||
|} | |} | ||