Bewerken van Lijst van lokale omroepen in Vlaanderen
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
| Brugge || 89,6 MHz || 1995 W || VZW Edison Radio omroep (E.R.O.) || VBRO | | Brugge || 89,6 MHz || 1995 W || VZW Edison Radio omroep (E.R.O.) || VBRO | ||
|- | |- | ||
| Brugge || 91,3 MHz || 3162 W || BVBA Topradio Brugge || | | Brugge || 91,3 MHz || 3162 W || BVBA Topradio Brugge || Swing | ||
|- | |- | ||
| Brugge || 102,7 MHz || 1995 W || VZW D.A.B.R.O. || Exclusief | | Brugge || 102,7 MHz || 1995 W || VZW D.A.B.R.O. || Exclusief | ||
Regel 43: | Regel 43: | ||
| Ieper || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Vrie || [[ClubFM|ClubFM Ieper]] | | Ieper || 105,7 MHz || 100 W || VZW Radio Vrie || [[ClubFM|ClubFM Ieper]] | ||
|- | |- | ||
| Ieper || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio Cieper || | | Ieper || 106,4 MHz || 100 W || VZW Radio Cieper || Topradio Ieper | ||
|- | |- | ||
| Izegem || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio FM Gold || FM Gold | | Izegem || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio FM Gold || FM Gold | ||
Regel 59: | Regel 59: | ||
| Kortemark || 106,6 MHz || 100 W || VZW Enjoy FM || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Kortemark]] | | Kortemark || 106,6 MHz || 100 W || VZW Enjoy FM || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Kortemark]] | ||
|- | |- | ||
| Kortrijk || 88,4 MHz || 100 W || VZW Radio Gemini | | | Kortrijk || 88,4 MHz || 100 W || VZW Radio Gemini || Gemini | ||
|- | |- | ||
| Kortrijk || 104,4 MHz || 501 W || VZW Stadsradio Metropolys || [[ClubFM|ClubFM Kortrijk]] | | Kortrijk || 104,4 MHz || 501 W || VZW Stadsradio Metropolys || [[ClubFM|ClubFM Kortrijk]] | ||
Regel 73: | Regel 73: | ||
| Menen / Ledegem || 89,9 MHz || 100 W || VZW Lokale Klankomroep Pallieter || [[ClubFM|ClubFM Menen]] | | Menen / Ledegem || 89,9 MHz || 100 W || VZW Lokale Klankomroep Pallieter || [[ClubFM|ClubFM Menen]] | ||
|- | |- | ||
| Menen / Wevelgem || 107,1 MHz || 100 W || VZW Radio West | | | Menen / Wevelgem || 107,1 MHz || 100 W || VZW Radio West || Topradio Menen | ||
|- | |- | ||
| Meulebeke || 106,9 MHz || 100 W || VZW Amerika || Amerika | | Meulebeke || 106,9 MHz || 100 W || VZW Amerika || Amerika | ||
Regel 93: | Regel 93: | ||
| Oostende || 106,3 MHz || 100 W || VZW Galaxy || Middenkust Oostende | | Oostende || 106,3 MHz || 100 W || VZW Galaxy || Middenkust Oostende | ||
|- | |- | ||
| Oostende || 107,1 MHz || 100 W || VZW Kustradio | | | Oostende || 107,1 MHz || 100 W || VZW Kustradio || TOPradio Oostende | ||
|- | |- | ||
| Oostende || 107,4 MHz || 100 W || VZW Seaside Radio || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Oostende]] | | Oostende || 107,4 MHz || 100 W || VZW Seaside Radio || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Oostende]] | ||
Regel 103: | Regel 103: | ||
| Oostkamp || 105,7 MHz || 100 W || VZW Oostkamp FM || POPRADIO3 | | Oostkamp || 105,7 MHz || 100 W || VZW Oostkamp FM || POPRADIO3 | ||
|- | |- | ||
| Poperinge || 104,5 MHz || 1000 W || VZW Radio Westhoek | | | Poperinge || 104,5 MHz || 1000 W || VZW Radio Westhoek || Topradio Poperinge | ||
|- | |- | ||
| Poperinge || 107,5 MHz || 100 W || VZW Hoppestad FM || Hoppestad FM | | Poperinge || 107,5 MHz || 100 W || VZW Hoppestad FM || Hoppestad FM | ||
|- | |- | ||
| Roeselare || 106,3 MHz || 85 W || VZW Maxima | | | Roeselare || 106,3 MHz || 85 W || VZW Maxima || TOPradio Maxima | ||
|- | |- | ||
| Roeselare || 107,2 MHz || 100 W || VZW Bingo || Bingo | | Roeselare || 107,2 MHz || 100 W || VZW Bingo || Bingo | ||
|- | |- | ||
| Staden || 105,5 MHz || 100 W || VZW Crazy FM | | | Staden || 105,5 MHz || 100 W || VZW Crazy FM || Topradio Staden | ||
|- | |- | ||
| Tielt || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio Molenland || Molenland FM | | Tielt || 106,5 MHz || 100 W || VZW Radio Molenland || Molenland FM | ||
Regel 152: | Regel 152: | ||
| Aalter || 107,8 MHz || 100 W || VZW Club FM || [[Family Radio|FamilyRadio Aalter]] | | Aalter || 107,8 MHz || 100 W || VZW Club FM || [[Family Radio|FamilyRadio Aalter]] | ||
|- | |- | ||
| Aalter || 104,7 MHz || 501 W || VZW Radio Aalter || | | Aalter || 104,7 MHz || 501 W || VZW Radio Aalter || Aalter | ||
|- | |- | ||
| Aalter || 107,4 MHz || 100 W || VZW Logic FM || [[ClubFM|ClubFM Aalter]] | | Aalter || 107,4 MHz || 100 W || VZW Logic FM || [[ClubFM|ClubFM Aalter]] | ||
Regel 174: | Regel 174: | ||
| Deinze || 107,1 MHz || 100 W || VZW Vrije Lokale Radio Canteclaer Deinze || [[ClubFM|ClubFM Deinze]] | | Deinze || 107,1 MHz || 100 W || VZW Vrije Lokale Radio Canteclaer Deinze || [[ClubFM|ClubFM Deinze]] | ||
|- | |- | ||
| Dendermonde || 103,9 MHz || 100 W || VZW 't Ros || | | Dendermonde || 103,9 MHz || 100 W || VZW 't Ros || 't Ros FM | ||
|- | |- | ||
| Dendermonde || 106,3 MHz || 100 W || VZW Weekend || Beiaard | | Dendermonde || 106,3 MHz || 100 W || VZW Weekend || Beiaard | ||
Regel 192: | Regel 192: | ||
| Gent || 96,3 MHz || 1995 W || VZW Radio Airway || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Gent]] | | Gent || 96,3 MHz || 1995 W || VZW Radio Airway || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Gent]] | ||
|- | |- | ||
| Gent || 99,4 MHz || 3162 W || VZW Radio S.I.S. | | | Gent || 99,4 MHz || 3162 W || VZW Radio S.I.S. || S.I.S. | ||
|- | |- | ||
| Gent || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Plus || Zen FM | | Gent || 102,8 MHz || 1000 W || VZW Radio Plus || Zen FM | ||
Regel 224: | Regel 224: | ||
| Kruibeke || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Scheldeland || Goldies Radio 107.2 | | Kruibeke || 107,2 MHz || 100 W || VZW Radio Scheldeland || Goldies Radio 107.2 | ||
|- | |- | ||
| Lierde || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Delta || | | Lierde || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Delta || Data | ||
|- | |- | ||
| Lochristi || 106,6 MHz || 100 W || VZW Radio You || [[ClubFM|ClubFM Lochristi/Lokeren]] | | Lochristi || 106,6 MHz || 100 W || VZW Radio You || [[ClubFM|ClubFM Lochristi/Lokeren]] | ||
Regel 246: | Regel 246: | ||
| Oudenaarde || 106,6 MHz || 100 W || VZW Digitaal || [[ClubFM|ClubFM Oudenaarde]] | | Oudenaarde || 106,6 MHz || 100 W || VZW Digitaal || [[ClubFM|ClubFM Oudenaarde]] | ||
|- | |- | ||
| Sint-Gillis-Waas || 105,3 MHz || 100 W || VZW Topradio Waasland || | | Sint-Gillis-Waas || 105,3 MHz || 100 W || VZW Topradio Waasland || Topradio Waasland | ||
|- | |- | ||
| Sint-Laureins || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio- en Disco Polderland || Polderland | | Sint-Laureins || 107,9 MHz || 100 W || VZW Radio- en Disco Polderland || Polderland | ||
Regel 304: | Regel 304: | ||
|- | |- | ||
| Arendonk || 107,9 MHz || 100 W || VZW Antenne || Eagle | | Arendonk || 107,9 MHz || 100 W || VZW Antenne || Eagle | ||
|- | |- | ||
| Balen || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Magic || Gompel | | Balen || 105,6 MHz || 100 W || VZW Radio Magic || Gompel | ||
Regel 351: | Regel 349: | ||
| Hoogstraten / Meer || 105,0 MHz || 98 W || VZW Radio Valencia || Valencia | | Hoogstraten / Meer || 105,0 MHz || 98 W || VZW Radio Valencia || Valencia | ||
|- | |- | ||
| Hoogstraten / Meerle || 105,4 MHz || 100 W || VZW | | Hoogstraten / Meerle || 105,4 MHz || 100 W || VZW Radio Stad Hoogstraten || Hoogstraatse Radio | ||
|- | |- | ||
| Hulshout || 106,5 MHz || 100 W || VZW Verenigde Hulshoutse Radioliefhebbers Telstar || RGR 106.5 Hulshout | | Hulshout || 106,5 MHz || 100 W || VZW Verenigde Hulshoutse Radioliefhebbers Telstar || RGR 106.5 Hulshout | ||
Regel 399: | Regel 397: | ||
| Schelle || 106,5 MHz || 100 W || VZW Eén Twee || RGR 106.5 Zuid-Antwerpen | | Schelle || 106,5 MHz || 100 W || VZW Eén Twee || RGR 106.5 Zuid-Antwerpen | ||
|- | |- | ||
| Schoten || 106,3 MHz || 100 W || VZW Radio Echo || | | Schoten || 106,3 MHz || 100 W || VZW Radio Echo || Echo | ||
|- | |- | ||
| Turnhout || 95,1 MHz || 1000 W || VZW Radio Pink Panther || Turnhout | | Turnhout || 95,1 MHz || 1000 W || VZW Radio Pink Panther || Turnhout | ||
Regel 415: | Regel 413: | ||
| Wuustwezel || 106,1 MHz || 100 W || VZW V.W.B.-Noord || Contrast | | Wuustwezel || 106,1 MHz || 100 W || VZW V.W.B.-Noord || Contrast | ||
|- | |- | ||
| Wuustwezel || 107,2 MHz || 100 W || VZW Saffier || | | Wuustwezel || 107,2 MHz || 100 W || VZW Saffier || Saffier | ||
|- | |- | ||
| Zoersel || 104,9 MHz || 100 W || VZW Omega || Zoe | | Zoersel || 104,9 MHz || 100 W || VZW Omega || Zoe | ||
Regel 498: | Regel 496: | ||
|- | |- | ||
| Beringen || 106,4 MHz || 100 W || VZW Regionale Informatie OverdrachtsOrganisatie Limburg || Benelux | | Beringen || 106,4 MHz || 100 W || VZW Regionale Informatie OverdrachtsOrganisatie Limburg || Benelux | ||
|- | |- | ||
| Borgloon / Heers || 105,6 MHz || 100 W || VZW Vrije Zender Radio 2000 || Haspengouw | | Borgloon / Heers || 105,6 MHz || 100 W || VZW Vrije Zender Radio 2000 || Haspengouw | ||
Regel 525: | Regel 521: | ||
| Ham || 106,0 MHz || 100 W || VZW West Point || Martinique | | Ham || 106,0 MHz || 100 W || VZW West Point || Martinique | ||
|- | |- | ||
| Hasselt || 104,7 MHz || 1000 W || VZW Helemaal Hasselt || | | Hasselt || 104,7 MHz || 1000 W || VZW Helemaal Hasselt || Radio Helemaal Hasselt | ||
|- | |- | ||
| Hasselt || 99,2 MHz || 501 W || VZW Radio Radio || Hasselt | | Hasselt || 99,2 MHz || 501 W || VZW Radio Radio || Hasselt | ||
Regel 540: | Regel 536: | ||
|- | |- | ||
| Hechtel-Eksel || 107,7 MHz || 100 W || VZW FM Goud || FM Goud | | Hechtel-Eksel || 107,7 MHz || 100 W || VZW FM Goud || FM Goud | ||
|- | |- | ||
| Hoeselt || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Sport || Sport | | Hoeselt || 106,9 MHz || 100 W || VZW Radio Sport || Sport | ||
Regel 566: | Regel 560: | ||
|- | |- | ||
| Maaseik || 107,6 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Maaseik || L.R.M. | | Maaseik || 107,6 MHz || 100 W || VZW Lokale Radio Maaseik || L.R.M. | ||
|- | |- | ||
| Meeuwen-Gruitrode || 106,3 MHz || 100 W || VZW FM 106 || FM 106 | | Meeuwen-Gruitrode || 106,3 MHz || 100 W || VZW FM 106 || FM 106 | ||
Regel 576: | Regel 568: | ||
|- | |- | ||
| Sint-Truiden || 106,3 MHz || 91 W || VZW Baccara || [[ClubFM|ClubFM Sint-Truiden]] | | Sint-Truiden || 106,3 MHz || 91 W || VZW Baccara || [[ClubFM|ClubFM Sint-Truiden]] | ||
|} | |} | ||
== | == Overige == | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! Plaats !! Frequentie !! Vermogen !! Organisatie !! Naam | ! Plaats !! Frequentie !! Vermogen !! Organisatie !! Naam | ||
|- | |||
| Baarle-Hertog || colspan="2" | krijgt Nederlandse zendvergunning || VZW BaHeNa | |||
|- | |||
| Bilzen || 106,2 MHz || 100 W || VZW Arcan Radio || [[ClubFM|ClubFM Bilzen]] | |||
|- | |- | ||
| Brussel || 94,6 MHz || 501 W || VZW Radio Ring || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Brussel]] | | Brussel || 94,6 MHz || 501 W || VZW Radio Ring || [[Radio Maria (Vlaanderen)|Radio Maria Brussel]] | ||
Regel 602: | Regel 588: | ||
| Brussel || 106,5 MHz || 11 W || VZW Candy Radio || FG Radio Brussel | | Brussel || 106,5 MHz || 11 W || VZW Candy Radio || FG Radio Brussel | ||
|- | |- | ||
| Brussel || 107,9 MHz || 100 W || VZW Alfa Noord || [[ | | Brussel || 107,9 MHz || 100 W || VZW Alfa Noord || Fantastiek | ||
|- | |||
| Herk-De-Stad || 107,9 MHz || 100 W || VZW Speedy || Radio Diest - Limburg | |||
|- | |||
| Maasmechelen || 106,7 MHz || 100 W || VZW Socio-Culturele Onafhankelijke Maaslandse Informatieve Regionale Organisatie (SCOMIRO) || [[ClubFM|ClubFM Maasmechelen]] | |||
|- | |||
| Tongeren || 106,6 MHz (off air) || 100 W || VZW Radio Tongeren Lokaal || Radio Tongeren Lokaal | |||
|- | |||
| Tongeren || 107,3 MHz || 100 W || VZW Radio Tongeren || [[ClubFM|ClubFM Tongeren]] | |||
|- | |||
| Tongeren || 107,7 MHz || 100 W || VZW Radio Zuid Limburg || [[Family Radio|FamilyRadio Zuid Limburg]] | |||
|- | |||
| Wellen || 104,9 MHz || 100 W || VZW Vrije Radio Wellen || V.R.W. | |||
|- | |||
| Zonhoven / Heusden-Zolder || 105,0 MHz || 100 W || VZW Radio Formule 1 || Formule 1 | |||
|} | |} | ||