Bewerken van FM omroepzenders in Nederland (regionaal)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 98: | Regel 98: | ||
|- | |- | ||
| Zieuwent || 101,9 MHz || 1,38 || | | Zieuwent || 101,9 MHz || 1,38 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="2"|'''[[Holland FM]]''' | |||
| Leeuwarden || 104,7 MHz || 0,1 || | |||
|- | |||
| West Terschelling || 97,7 MHz || 0,1 || | |||
|- | |- | ||
| '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 || | | '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 || | ||
Regel 106: | Regel 111: | ||
| Rotterdam || 102,3 MHz || 0,126 || | | Rotterdam || 102,3 MHz || 0,126 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"|'''[[Radio Decibel]]''' || Alkmaar || 98,3 MHz || 15,8 || editie Randstad | ||
|- | |- | ||
| Amsterdam || 98,0 MHz || 11,7 || editie Randstad | | Amsterdam || 98,0 MHz || 11,7 || editie Randstad | ||
|- | |||
| Arnhem || 89,6 MHz || 0,525 || editie regio Arnhem | |||
|- | |- | ||
| Den Haag || 98,0 MHz || 0,05 || editie Randstad | | Den Haag || 98,0 MHz || 0,05 || editie Randstad | ||
|- | |||
| Den Haag || 99,4 MHz || 2 || editie Hofstad | |||
|- | |- | ||
| Eindhoven || 93,2 MHz || 0,316 || editie Eindhoven | | Eindhoven || 93,2 MHz || 0,316 || editie Eindhoven |