Bewerken van In The Mix (VOO) draailijsten van 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 156: | Regel 156: | ||
|01 || Robert Palmer || You Are In My System | |01 || Robert Palmer || You Are In My System | ||
|- | |- | ||
|02 | |02 || Indeep || When Boys Talk | ||
|- | |- | ||
| | |03||Thompson Twins || Love On Your Side (Sample) | ||
|- | |- | ||
| | |04 || Advance || Take Me To The Top | ||
|- | |- | ||
| | |05||Rockers Revenge || Walking On Sunshine (Sample) | ||
|- | |- | ||
| | |06 || Human League || Fascination (Instrumentaal) | ||
|- | |- | ||
| | |07 || ABC || The Look Of Love | ||
|- | |- | ||
| | |08 || Fun Fun || Happy Station | ||
|- | |- | ||
| | |09||Sharon Redd || Beat The Street (Sample) | ||
|- | |- | ||
| | |10 || Lafleur || Boogie Nights | ||
|- | |- | ||
| | |11 || Shirley Lites || Heat You Up (Melt You Down) | ||
|- | |- | ||
| | |12||Donna Summer || Bad Girls (Sample) | ||
|- | |- | ||
| | |13|| Klassique || Somebody's Loving You | ||
|- | |- | ||
| | |14 || Gwen Guthrie || Hopscotch | ||
|- | |- | ||
| | |15 || Sylvester || Tell Me That You Love Me | ||
|} | |} | ||
Regel 192: | Regel 190: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | |16|| David Joseph || You Can't Hide (Your Love From Me) | ||
|} | |} | ||
Regel 640: | Regel 638: | ||
|10 || Sunbelt || Spin It (Sample) | |10 || Sunbelt || Spin It (Sample) | ||
|- | |- | ||
|11 || Giorgio Moroder|| Lost Angeles | |11||Giorgio Moroder|| Lost Angeles | ||
|- | |- | ||
| 12 ||Giorgio Moroder|| From Here To Eternity (Synths) | | 12 ||Giorgio Moroder|| From Here To Eternity (Synths) | ||
Regel 658: | Regel 656: | ||
|19 || Boys Town Gang || Ain't No Mountain High Enough (Sample) | |19 || Boys Town Gang || Ain't No Mountain High Enough (Sample) | ||
|- | |- | ||
|20 || | |20 || Revenge || New York City (Sample) | ||
|- | |- | ||
|21 || New Order || Confusion | |21 || New Order || Confusion | ||
|- | |- | ||
|22 || Herbie Hancock || | |22 || Herbie Hancock || TOS | ||
|- | |- | ||
|22 || Queen Samantha || Take A Chance | |22 || Queen Samantha || Take A Chance | ||
Regel 705: | Regel 703: | ||
|04 || The Broads || Sing-Sing-Sing (Ballroom Big Band Version) | |04 || The Broads || Sing-Sing-Sing (Ballroom Big Band Version) | ||
|- | |- | ||
|05|| | |05 || Sharon Redd || Beat The Street (Sample "Beat it") | ||
|- | |- | ||
|06 || Lafleur || Boogie Nights (Special Remix) | |06 || Lafleur || Boogie Nights (Special Remix) | ||
Regel 723: | Regel 721: | ||
|13 || Cashmere || Try Your Lovin’ (Vocal) | |13 || Cashmere || Try Your Lovin’ (Vocal) | ||
|- | |- | ||
|14 || Nina Hagen || | |14 || Nina Hagen || Sara | ||
|- | |- | ||
|15 || Earlene Bentley || The Boys Come To Town | |15 || Earlene Bentley || The Boys Come To Town | ||
Regel 754: | Regel 752: | ||
|06 || Heaven 17 || Crushed By The Wheels Of Industry (Part II) | |06 || Heaven 17 || Crushed By The Wheels Of Industry (Part II) | ||
|- | |- | ||
|07 || | |07 || End Games || Love Cares (Extended Version) | ||
|- | |- | ||
|08 || Depeche Mode || Everything Counts (In Larger Amounts) | |08 || Depeche Mode || Everything Counts (In Larger Amounts) | ||
|- | |- | ||
|09 || Peaches & Herb || Shake Your | |09 || Peaches & Herb || Shake Your Groovy Thing | ||
|- | |- | ||
|10 || Randy Crawford || Nightline (Extended Version) | |10 || Randy Crawford || Nightline (Extended Version) | ||
Regel 789: | Regel 787: | ||
|01 || Valerie Oliver || Get The Money | |01 || Valerie Oliver || Get The Money | ||
|- | |- | ||
|02 || Steve | |02 || Steve Harley || Something Special | ||
|- | |- | ||
|03 || International Music System || Nonline | |03 || International Music System || Nonline | ||
Regel 807: | Regel 805: | ||
|10 || Faxe || Time For Changes | |10 || Faxe || Time For Changes | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 || Peter Godwin || Baby's In The Mountains | ||
|- | |- | ||
| | |12 || Hypnotic Tango || My Mine | ||
|- | |- | ||
| | |13 || Jessica Williams || The Queen Of Fools | ||
|- | |- | ||
| | |14 || Tapps || My Forbidden Lover | ||
|} | |} | ||
Regel 842: | Regel 838: | ||
|03 || Instant Funk || (Just Because) You'll Be Mine | |03 || Instant Funk || (Just Because) You'll Be Mine | ||
|- | |- | ||
|04 || Instant Funk || Got My Mind Made Up | |04 || Instant Funk || Got My Mind Made Up | ||
|- | |- | ||
|05 || Herbie Hancock || Rockit | |05 || Herbie Hancock || Rockit | ||
Regel 903: | Regel 899: | ||
|11 || Planet Patrol || Don't Tell Me | |11 || Planet Patrol || Don't Tell Me | ||
|- | |- | ||
|12 || | |12 || Fenix || Talk About | ||
|- | |- | ||
|13 || Michael Sembello || Automatic Man | |13 || Michael Sembello || Automatic Man | ||
Regel 967: | Regel 963: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || Nina Hagen || | |01 || Nina Hagen || New York | ||
|- | |- | ||
|02 || Dolby's Cube (=Thomas Dolby!) || Get Out Of My Mix (Acapella) | |02 || Dolby's Cube (=Thomas Dolby!) || Get Out Of My Mix (Acapella) | ||
Regel 973: | Regel 969: | ||
|03 || Warp 9 || It's A Beat Wave | |03 || Warp 9 || It's A Beat Wave | ||
|- | |- | ||
|04 || Imagination || | |04 || Imagination || This Means War (Shoobedoodah Dabba Doobee) | ||
|- | |- | ||
|05 || Steve Harvey || Tonight | |05 || Steve Harvey || Tonight | ||
Regel 987: | Regel 983: | ||
|10 || Forrest || Dancing With My Shadow | |10 || Forrest || Dancing With My Shadow | ||
|- | |- | ||
|11 || Giorgio | |11 || Giorgio || I Wanna Rock You | ||
|- | |- | ||
|12 || Giorgio Moroder || What A Night | |12 || Giorgio Moroder || What A Night | ||
Regel 997: | Regel 993: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|13 || Luna Twist | |13 || Luna Twist || The Beat Goes On | ||
|} | |} | ||
Regel 1.036: | Regel 1.032: | ||
|12 || Cerrone || Supernature | |12 || Cerrone || Supernature | ||
|- | |- | ||
|13 || | |13 || Jamaica Girls || Somebody New | ||
|} | |} | ||
Regel 1.057: | Regel 1.053: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || Dimples D. || Sucker | |01 || Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) | ||
|- | |- | ||
|02 || Delegation || It's Your Turn | |02 || Delegation || It's Your Turn | ||
|- | |- | ||
|03 || RAH Band || | |03 || RAH Band || Message From The Stars | ||
|- | |- | ||
|04 || Doctor's Cat || Feel The Drive | |04 || Doctor's Cat || Feel The Drive | ||
Regel 1.077: | Regel 1.073: | ||
|10 || Rofo || Flashlight On A Disconight | |10 || Rofo || Flashlight On A Disconight | ||
|- | |- | ||
|11 || Miquel Brown || | |11 || Miquel Brown || Men Power | ||
|- | |- | ||
|12 || | |12 || Dee Washington || Nothing But Heartaches / Nowhere To Run | ||
|- | |- | ||
|13 || Casanova || Eye Contact | |13 || Casanova || Eye Contact | ||
|} | |} | ||
Regel 1.102: | Regel 1.098: | ||
|03 || Natasha King || AM/FM | |03 || Natasha King || AM/FM | ||
|- | |- | ||
|04 || | |04 || Bonny McNear || Just Can't Let You Go | ||
|- | |- | ||
|05 || Tina Turner || Let's Stay Together | |05 || Tina Turner || Let's Stay Together | ||
Regel 1.114: | Regel 1.110: | ||
|09 || G.L.O.B.E. & Whiz Kid || Play That Beat Mr. D.J. | |09 || G.L.O.B.E. & Whiz Kid || Play That Beat Mr. D.J. | ||
|- | |- | ||
| || Melding van een spookrijder || | | || Melding van een spookrijder || en melding dat de spookrijder niet was aangetroffen | ||
|- | |- | ||
|10 || MTume || So You Wanna Be A Star | |10 || MTume || So You Wanna Be A Star | ||
|- | |- | ||
|11 || Michael Jackson || Thriller (inclusief edits) | |11 || Michael Jackson || Thriller (inclusief edits) | ||
Regel 1.143: | Regel 1.137: | ||
|02 || Rufus & Chaka Khan || Ain't Nobody | |02 || Rufus & Chaka Khan || Ain't Nobody | ||
|- | |- | ||
|03 || Sharon Brown || You Got Me | |03 || Sharon Brown || You Got Me | ||
|- | |- | ||
|04 || Clubhouse || Superstition / Good Times | |04 || Clubhouse || Superstition / Good Times | ||
|- | |- | ||
|05 || | |05 || Nothing More || It's Really Love | ||
|- | |- | ||
|06 || Lillo Thomas || I Love It | |06 || Lillo Thomas || I Love It | ||
Regel 1.154: | Regel 1.148: | ||
|- | |- | ||
|08 || M.D.M.C. (Modern Danceable Music Company) || How About It | |08 || M.D.M.C. (Modern Danceable Music Company) || How About It | ||
|- | |||
| || Melding van een spookrijder || | |||
|- | |- | ||
|09 || Howard Jones || What Is Love | |09 || Howard Jones || What Is Love | ||
|- | |- | ||
|10 || Two Tons O'Fun | |10 || Just Us || Two Tons O' Fun | ||
|- | |- | ||
|11 || Haywoode || Single Handed | |11 || Haywoode || Single Handed | ||
Regel 1.167: | Regel 1.163: | ||
|14 || Mike & Brenda Sutton || Don't Let Go Of Me (Grip My Hips And Move Me) | |14 || Mike & Brenda Sutton || Don't Let Go Of Me (Grip My Hips And Move Me) | ||
|} | |} | ||
===31 december 1983=== | ===31 december 1983=== | ||
Regel 1.197: | Regel 1.194: | ||
|09 ||Gazebo || I Like Chopin | |09 ||Gazebo || I Like Chopin | ||
|- | |- | ||
|10 ||Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love | |10 ||Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) | ||
|- | |- | ||
|11 ||Herbie Hancock || Rockit | |11 ||Herbie Hancock || Rockit | ||
Regel 1.254: | Regel 1.251: | ||
|- | |- | ||
|38 ||Unique || What I've Got Is What You Need | |38 ||Unique || What I've Got Is What You Need | ||
|- | |- | ||
| | |39 ||Sharon Red || Activate | ||
|- | |- | ||
| | |40 ||Imagination || New Dimension | ||
|- | |- | ||
| | |41 ||Gary's Gang || Making Music | ||
|- | |- | ||
| | |42 ||Michael Jackson || Thriller | ||
|- | |- | ||
| | |43 ||My Mine || Hypnotic Tango | ||
|- | |- | ||
| | |44 ||Corey Josias || Takin' It Straight | ||
|- | |- | ||
| | |45 ||Ryan Paris || Dolce Vita | ||
|- | |- | ||
| | |46 ||Freeez ||I.O.U. | ||
|} | |} | ||
'''''Onduidelijk is hoe de draailijst vanaf hier is geweest. Indien iemand hier informatie over heeft dan nodig ik u uit om dit hier te delen!''''' | |||
Doordat de doos, waar de tweede reel van de Grandmix in had moeten zitten leeg bleek te zijn, eindigde hier de Grandmix 1983 en werd er een High Fashion Dance Music elpee kant A afgedraaid (welke?). Ben had namelijk deze mix wel meegenomen en dus werd deze mix gebruikt om het tweede half uur mee op te vullen.<ref>[http://www.liebrand.com/grandmix/gmix83.html Liebrand.com] ''Grandmix 83'' | (Gevonden 12 januari 2022)</ref> Op [[In_The_Mix_(VOO)_draailijsten_van_1984#14_januari_1984|14 januari 1984]] wordt de Grandmix 1983 alsnog in zijn totaliteit uitgezonden! | |||
== Externe link == | == Externe link == |