Bewerken van In The Mix (VOO) draailijsten van 1983
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 156: | Regel 156: | ||
|01 || Robert Palmer || You Are In My System | |01 || Robert Palmer || You Are In My System | ||
|- | |- | ||
|02 || | |02 || ? || ? (Sample: Hugh Hugh) | ||
|- | |- | ||
|03 || Indeep || When Boys Talk | |03 || Indeep || When Boys Talk | ||
Regel 842: | Regel 842: | ||
|03 || Instant Funk || (Just Because) You'll Be Mine | |03 || Instant Funk || (Just Because) You'll Be Mine | ||
|- | |- | ||
|04 || Instant Funk || Got My Mind Made Up | |04 || Instant Funk || Got My Mind Made Up | ||
|- | |- | ||
|05 || Herbie Hancock || Rockit | |05 || Herbie Hancock || Rockit | ||
Regel 1.143: | Regel 1.143: | ||
|02 || Rufus & Chaka Khan || Ain't Nobody | |02 || Rufus & Chaka Khan || Ain't Nobody | ||
|- | |- | ||
|03 || Sharon Brown || You Got Me | |03 || Sharon Brown || You Got Me | ||
|- | |- | ||
|04 || Clubhouse || Superstition / Good Times | |04 || Clubhouse || Superstition / Good Times | ||
|- | |- | ||
|05 || | |05 || Nothing More || It's Really Love | ||
|- | |- | ||
|06 || Lillo Thomas || I Love It | |06 || Lillo Thomas || I Love It | ||
Regel 1.154: | Regel 1.154: | ||
|- | |- | ||
|08 || M.D.M.C. (Modern Danceable Music Company) || How About It | |08 || M.D.M.C. (Modern Danceable Music Company) || How About It | ||
|- | |||
| || Melding van een spookrijder || | |||
|- | |- | ||
|09 || Howard Jones || What Is Love | |09 || Howard Jones || What Is Love | ||
|- | |- | ||
|10 || Two Tons O'Fun | |10 || Just Us || Two Tons O' Fun | ||
|- | |- | ||
|11 || Haywoode || Single Handed | |11 || Haywoode || Single Handed | ||
Regel 1.167: | Regel 1.169: | ||
|14 || Mike & Brenda Sutton || Don't Let Go Of Me (Grip My Hips And Move Me) | |14 || Mike & Brenda Sutton || Don't Let Go Of Me (Grip My Hips And Move Me) | ||
|} | |} | ||
===31 december 1983=== | ===31 december 1983=== | ||
Regel 1.197: | Regel 1.200: | ||
|09 ||Gazebo || I Like Chopin | |09 ||Gazebo || I Like Chopin | ||
|- | |- | ||
|10 ||Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love | |10 ||Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) | ||
|- | |- | ||
|11 ||Herbie Hancock || Rockit | |11 ||Herbie Hancock || Rockit | ||
Regel 1.254: | Regel 1.257: | ||
|- | |- | ||
|38 ||Unique || What I've Got Is What You Need | |38 ||Unique || What I've Got Is What You Need | ||
|- | |- | ||
| | |39 ||Sharon Red || Activate | ||
|- | |- | ||
| | |40 ||Imagination || New Dimension | ||
|- | |- | ||
| | |41 ||Gary's Gang || Making Music | ||
|- | |- | ||
| | |42 ||Michael Jackson || Thriller | ||
|- | |- | ||
| | |43 ||My Mine || Hypnotic Tango | ||
|- | |- | ||
| | |44 ||Corey Josias || Takin' It Straight | ||
|- | |- | ||
| | |45 ||Ryan Paris || Dolce Vita | ||
|- | |- | ||
| | |46 ||Freeez ||I.O.U. | ||
|} | |} | ||
'''''Onduidelijk is hoe de draailijst vanaf hier is geweest. Indien iemand hier informatie over heeft dan nodig ik u uit om dit hier te delen!''''' | |||
Doordat de doos, waar de tweede reel van de Grandmix in had moeten zitten leeg bleek te zijn, eindigde hier de Grandmix 1983 en werd er een High Fashion Dance Music elpee kant A afgedraaid (welke?). Ben had namelijk deze mix wel meegenomen en dus werd deze mix gebruikt om het tweede half uur mee op te vullen.<ref>[http://www.liebrand.com/grandmix/gmix83.html Liebrand.com] ''Grandmix 83'' | (Gevonden 12 januari 2022)</ref> Op [[In_The_Mix_(VOO)_draailijsten_van_1984#14_januari_1984|14 januari 1984]] wordt de Grandmix 1983 alsnog in zijn totaliteit uitgezonden! | |||
== Externe link == | == Externe link == |