Bewerken van Lijst van 3FM Megahits in 2015
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze hits waren in 2015 | Deze hits waren in 2015 '''3FM Megahit''' op [[NPO 3FM]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| 1089 || 2 januari || Galantis || | | 1089 || 2 januari || Galantis || Runaway (U & I) | ||
|- | |- | ||
| 1090 || 9 januari || Paolo Nutini || | | 1090 || 9 januari || Paolo Nutini || Iron Sky | ||
|- | |- | ||
| 1091 || 16 janauri || Gavin James || | | 1091 || 16 janauri || Gavin James || The Book of Love | ||
|- | |- | ||
| 1092 || 23 januari || Years & Years || | | 1092 || 23 januari || Years & Years || King | ||
|- | |- | ||
| 1093 || 30 januari || Rihanna | | 1093 || 30 januari || Rihanna, Kanye West and Paul McCartney || FourFiveSeconds | ||
|- | |- | ||
| 1094 || 6 februari || Sue The Night || | | 1094 || 6 februari || Sue The Night || The Whale | ||
|- | |- | ||
| - || 13 februari || colspan="2"| | | - || 13 februari || colspan="2"| Deze week geen 3FM Megahit in verband met de Zeroes Request-week | ||
|- | |- | ||
| 1095 || 20 februari || Kovacs || | | 1095 || 20 februari || Kovacs || Diggin' | ||
|- | |- | ||
| 1096 || 27 februari || Seinabo Sey || | | 1096 || 27 februari || Seinabo Sey || Younger (Kygo remix) | ||
|- | |- | ||
| 1097 || 6 maart || Royal Blood || | | 1097 || 6 maart || Royal Blood || Ten Tonne Skeleton | ||
|- | |- | ||
| 1098 || 13 maart || Mumford & Sons || | | 1098 || 13 maart || Mumford & Sons || Believe | ||
|- | |- | ||
| 1099 || 20 maart || Muse || | | 1099 || 20 maart || Muse || Psycho | ||
|- | |- | ||
| 1100 || 27 maart || Tobias Jesso Jr. || | | 1100 || 27 maart || Tobias Jesso Jr. || How Could You Babe | ||
|- | |- | ||
| 1101 || 3 april || MakeBelieve || | | 1101 || 3 april || MakeBelieve || Cry Like Wolves | ||
|- | |- | ||
| 1102 || 10 april || Rondé || | | 1102 || 10 april || Rondé || We Are One | ||
|- | |- | ||
| 1103 || 17 april || Circa Waves || | | 1103 || 17 april || Circa Waves || T-Shirt Weather | ||
|- | |- | ||
| 1104 || 24 april || Kendrick Lamar || | | 1104 || 24 april || Kendrick Lamar || King Kunta | ||
|- | |- | ||
| 1105 || 1 mei || James Bay || | | 1105 || 1 mei || James Bay || Let It Go | ||
|- | |- | ||
| 1106 || 8 mei || The Chemical Brothers || | | 1106 || 8 mei || The Chemical Brothers || Go | ||
|- | |- | ||
| 1107 || 15 mei || Douwe Bob || | | 1107 || 15 mei || Douwe Bob || Sweet Sunshine | ||
|- | |- | ||
| 1108 || 22 mei || Jarryd James || | | 1108 || 22 mei || Jarryd James || Do You Remember | ||
|- | |- | ||
| 1109 || 29 mei || Disclosure | | 1109 || 29 mei || Disclosure || Holding On (Ft. Gregory Porter) | ||
|- | |- | ||
| 1110 || 5 juni || Causes || | | 1110 || 5 juni || Causes || Walk On Water | ||
|- | |- | ||
| 1111 || 12 juni || The Weeknd || | | 1111 || 12 juni || The Weeknd || Can't Feel My Face | ||
|- | |- | ||
| 1112 || 19 juni || Beck || | | 1112 || 19 juni || Beck || Dreams | ||
|- | |- | ||
| 1113 || 26 juni || The Brahms || | | 1113 || 26 juni || The Brahms || Golden | ||
|- | |- | ||
| 1114 || 3 juli || Pharrell Williams || | | 1114 || 3 juli || Pharrell Williams || Freedom | ||
|- | |- | ||
| 1115 || 10 juli || BØRNS || | | 1115 || 10 juli || BØRNS || 10.000 Emerald Pools | ||
|- | |- | ||
| 1116 || 17 juli || Tame Impala || | | 1116 || 17 juli || Tame Impala || The Less I Know the Better | ||
|- | |- | ||
| 1117 || 24 juli || Major Lazer | | 1117 || 24 juli || Major Lazer || Powerful | ||
|- | |- | ||
| 1118 || 31 | | 1118 || 31 augustus || Disclosure & Sam Smith || Omen | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie 3FM Megahit}} | {{Navigatie 3FM Megahit}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |