Bewerken van Lijst van Mono (VOO) uitzendingen in 1984
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || width="120pt"|'''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ! '''Nr.''' || width="120pt"|'''Datum''' || '''Met medewerking van''' || '''Onderwerpen''' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 115 || 6 januari | | 115 || 6 januari || || Maand van de week: september 1977. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 116 || 13 januari | | 116 || 13 januari || || Maand van de week: september 1964. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 117 || 20 januari<ref name="uitzending20011984">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=20 januari 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: januari 1978.<br/>Fragment uit januari 1978: Lex Harding met de Nederlandse Top 40.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 117 || 20 januari<ref name="uitzending20011984">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=20 januari 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: januari 1978.<br/>Fragment uit januari 1978: Lex Harding met de Nederlandse Top 40.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 118 || 27 januari | | 118 || 27 januari || || Maand van de week: augustus 1971. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 119 || 3 februari<ref name="uitzending03021984">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=3 februari 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: oktober 1968.<br/>Fragment uit oktober 1968: Joost den Draaijer met Joost mag het weten.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 119 || 3 februari<ref name="uitzending03021984">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=3 februari 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: oktober 1968.<br/>Fragment uit oktober 1968: Joost den Draaijer met Joost mag het weten.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 120 || 10 februari | | 120 || 10 februari || || Maand van de week: februari 1976. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 121 || 17 februari | | 121 || 17 februari || || Maand van de week: november 1963. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 122 || 24 februari<ref name="uitzending24021984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=24 februari 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 5 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: mei 1973.<br/>Fragment uit mei 1973: Radio Veronica met Lexjo (Alice Cooper special).<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 122 || 24 februari<ref name="uitzending24021984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=24 februari 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 5 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: mei 1973.<br/>Fragment uit mei 1973: Radio Veronica met Lexjo (Alice Cooper special).<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 123 || 2 maart | | 123 || 2 maart || || Maand van de week: augustus 1967. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 124 || 9 maart<ref name="uitzending09031984">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=9 maart 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juni 1975.<br/>Fragment uit juni 1975: Tom Collins, Will Luikinga en Lex Harding bij de TROS.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | | 124 || 9 maart<ref name="uitzending09031984">{{citation|title=Erik de Zwart - Mono|date=9 maart 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 3 februari 2019</ref> || Presentatie: Erik de Zwart<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman.<br/>Techniek: - || Maand van de week: juni 1975.<br/>Fragment uit juni 1975: Tom Collins, Will Luikinga en Lex Harding bij de TROS.<br/>Verzoekplaten van luisteraars.<br/>Prijsvraag. | ||
Regel 38: | Regel 38: | ||
| - || 27 april || colspan="2"|Geen Mono i.v.m. de uitzending van ''Het Veronica avonuur''. | | - || 27 april || colspan="2"|Geen Mono i.v.m. de uitzending van ''Het Veronica avonuur''. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 127 || 4 mei || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 127 || 4 mei || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 128 || 11 mei<ref name="uitzending11051984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=11 mei 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 128 || 11 mei<ref name="uitzending11051984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=11 mei 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 129 || 18 mei || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 129 || 18 mei || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 130 || 25 mei || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 130 || 25 mei || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 131 || 1 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 131 || 1 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 132 | | 132<ref name="uitzending08061984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=8 juni 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 februari 2019</ref> || 8 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 133 || 15 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 133 || 15 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 134 || 22 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 134|| 22 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 135 || 29 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 135 || 29 juni || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 136 || 6 juli || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 136 || 6 juli || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 137 || 13 juli || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 137 || 13 juli || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 138 | | 138<ref name="uitzending20071984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=20 juli 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 februari 2019</ref> || 20 juli || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 139 | | 139<ref name="uitzending27071984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=27 juli 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 februari 2019</ref> || 27 juli || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 140 || 3 augustus | | 140 || 3 augustus || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 141 || 10 augustus | | 141 || 10 augustus || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 142 || 17 augustus | | 142 || 17 augustus || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 143 | | 143 || 24 augustus || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 144 | | 144 || 31 augustus || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 145 || 7 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 145 || 7 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 146 || 14 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 146 || 14 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 147 || 21 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 147 || 21 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 147 || 28 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 147 || 28 september || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 149 || 5 oktober<ref name="uitzending05101984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=5 oktober 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | | 149 || 5 oktober<ref name="uitzending05101984">{{citation|title=Peter Teekamp - Mono|date=5 oktober 1984|publisher=VOO}}, opname geraadpleegd op 9 februari 2019</ref> || Presentatie: Peter Teekamp<br/>Medewerkers: Tom Blomberg, Ad Bouman, Ton van Draanen. || Prijs drie in één. | ||
|} | |} | ||