Bewerken van Lijst van NOS Steunplaat in 1984
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 30: | Regel 30: | ||
| 290 || 26 maart || Buster Smiles || ''Wish I Could Get You'' | | 290 || 26 maart || Buster Smiles || ''Wish I Could Get You'' | ||
|- | |- | ||
| 291 || 2 april || Steve | | 291 || 2 april || Steve Lefine || ''Believin’ It All'' | ||
|- | |- | ||
| 292 || 9 april || Sade || ''Your Love Is King'' | | 292 || 9 april || Sade || ''Your Love Is King'' | ||
Regel 106: | Regel 106: | ||
| - || 24 december || colspan="2"|Niet gekozen ivm de [[3FM Mega Top 50 jaarlijst|Top 100]] | | - || 24 december || colspan="2"|Niet gekozen ivm de [[3FM Mega Top 50 jaarlijst|Top 100]] | ||
|- | |- | ||
| 328 || 31 december || | | 328 || 31 december || Breakout-Krew || ''Matt’s Mood'' | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie NOS Steunplaat}} | {{Navigatie NOS Steunplaat}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |