Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2020
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 277 || 3 januari || Chef'Special || ''Trouble'' | ||
|- | |- | ||
| | | 278 || 10 januari || Khruangbin & Leon Bridges || ''Texas Sun'' | ||
|- | |- | ||
| | | 279 || 17 januari || Gregory Porter || ''Revival'' | ||
|- | |- | ||
| | | 280 || 24 januari || Racoon || ''Het is al laat toch'' | ||
|- | |- | ||
| | | 281 || 31 januari || Pearl Jam || ''Dance of the Clairvoyants'' | ||
|- | |- | ||
| | | 282 || 7 februari || Glen Faria || ''Hoe weet je dat'' | ||
|- | |- | ||
| | | 283 || 14 februari || Tim Akkerman || ''The Road'' | ||
|- | |- | ||
| | | 284 || 21 februari || Young Gun Silver Fox || ''Kids'' | ||
|- | |- | ||
| | | 285 || 28 februari || Daniël Lohues || ''Niks mooier as dat'' | ||
|- | |- | ||
| | | 286 || 6 maart || Jeangu Macrooy || ''Grow'' | ||
|- | |- | ||
| | | 287 || 13 maart || Di-rect || ''Soldier On'' | ||
|- | |- | ||
| | | 288 || 20 maart || Alain Clark || ''Deze is voor jou'' | ||
|- | |- | ||
| | | 289 || 27 maart || Voltage || ''Wild and Blue'' | ||
|- | |- | ||
| | | 290 || 3 april || Ilse DeLange || ''Changes'' | ||
|- | |- | ||
| | | 291 || 10 april || Michelle David & The Gospel Sessions || ''Victory!'' | ||
|- | |- | ||
| | | 292 || 17 april || Javier Limón featuring Inma Cuesta || ''Una De Esas Noches Sin Final'' | ||
|- | |- | ||
| | | 293 || 24 april || Friday || ''21'' | ||
|- | |- | ||
| | | 294 || 1 mei || The Rolling Stones || ''Living in a Ghost Town'' | ||
|- | |- | ||
| | | 295 || 8 mei || Typhoon & Freez || ''Alles is gezegend'' | ||
|- | |- | ||
| | | 296 || 15 mei || The Kik || ''Angela'' | ||
|- | |- | ||
| | | 297 || 22 mei || Disclosure || ''Tondo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 298 || 29 mei || Voltage || ''She's Gone Like the Wind'' | ||
|- | |- | ||
| | | 299 || 5 juni || Big Wild featuring Rationale || ''6's to 9's'' | ||
|- | |- | ||
| | | 300 || 12 juni || Nick Klyne || ''Rain on Your Parade'' | ||
|- | |- | ||
| | | 301 || 19 juni || Dinand || ''Can You Hear Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 302 || 25 juni || Danny Vera || ''Pressure Makes Diamonds - 2020 Version'' | ||
|- | |- | ||
| | | 303 || 3 juli || Nona || ''Preaching to the Choir'' | ||
|- | |- | ||
| | | 304 || 10 juli || Smith & Burrows || ''All the Best Moves'' | ||
|- | |- | ||
| | | 305 || 17 juli || Blackbird || ''I'm Like You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 306 || 24 juli || Sabri || ''Something I know'' | ||
|- | |- | ||
| | | 307 || 31 juli || Guus Meeuwis || ''Echte mannen'' | ||
|- | |- | ||
| | | 308 || 7 augustus || James Bay || ''Chew on my Heart'' | ||
|- | |- | ||
| | | 309 || 14 augustus || Mell & Vintage Future || ''Brand New Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | 310 || 21 augustus || The Weeknd || ''Save Your Tears'' | ||
|- | |- | ||
| - || 28 augustus || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | | - || 28 augustus || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | ||
|- | |- | ||
| | | 311 || 4 september || Di-rect || ''Color'' | ||
|- | |- | ||
| | | 312 || 11 september || Celeste || ''Little Runaway'' | ||
|- | |- | ||
| | | 313 || 18 september || Lucas Hamming || ''Falling'' | ||
|- | |- | ||
| | | 314 || 25 september || Keith Urban with P!nk || ''One Too Many'' | ||
|- | |- | ||
| | | 315 || 2 oktober || Chris Stapleton || ''Cold'' | ||
|- | |- | ||
| | | 316 || 9 oktober || Miss Montreal || ''Door de wind'' | ||
|- | |- | ||
| | | 317 || 16 oktober || Nothing But Thieves || ''Impossible (Live at Abbey Road)'' | ||
|- | |- | ||
| | | 318 || 23 oktober || Danny Vera || ''The Weight'' | ||
|- | |- | ||
| | | 319 || 30 oktober || Harry Styles || ''Golden'' | ||
|- | |- | ||
| | | 320 || 6 november || Nona || ''Forever Yours'' | ||
|- | |- | ||
| | | 321 || 13 november || Jaap Reesema en Pommelien Thijs || ''Nu wij niet meer praten'' | ||
|- | |- | ||
| | | 322 || 20 november || Nick Klyne || ''How Do You Feel'' | ||
|- | |- | ||
| || 27 november || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | | || 27 november || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | ||
Regel 102: | Regel 102: | ||
| || 4 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | | || 4 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met stemweek voor de Top 2000 | ||
|- | |- | ||
| | | 323 || 11 december || Mell & Vintage Future || ''It's Christmas'' | ||
|- | |- | ||
| || 18 december || Colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song | | || 18 december || Colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song |