Bewerken van Lijst van Speciale aanbieding in 1989
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | | - || 1 januari || colspan="2"| Geen Speciale aanbieding gekozen | ||
|- | |- | ||
| 256 || 8 januari | | 256 || 8 januari || Gail Ann Dorsey || ''Where is Your Love?'' | ||
|- | |- | ||
| 257 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || The Horseflies || '' Hush Little Baby'' | | 257 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || The Horseflies || '' Hush Little Baby'' | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| 264 || 5 maart || MAM || ''Ongelofelijk'' | | 264 || 5 maart || MAM || ''Ongelofelijk'' | ||
|- | |- | ||
| 265 || 12 maart | | 265 || 12 maart || John Hiatt || ''Have a Little Faith in Me'' | ||
|- | |- | ||
| 266 || 19 maart | | 266 || 19 maart || Roy Orbison || ''She's a Mystery to Me'' | ||
|- | |- | ||
| 267 || 26 maart<ref name="uitzending19890326">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=26 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 20 maart 2016</ref> || Rory Block || '' Gypsie Boy'' | | 267 || 26 maart<ref name="uitzending19890326">{{citation|title=Tom Blomberg - Tijd voor toen|date=26 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 20 maart 2016</ref> || Rory Block || '' Gypsie Boy'' | ||
|- | |- | ||
| 268 || 2 april | | 268 || 2 april || Clive Griffin || ''Be There'' | ||
|- | |- | ||
| 269 || 9 april | | 269 || 9 april || Simple Minds || ''This is Your Land'' | ||
|- | |- | ||
| 270 || 16 april | | 270 || 16 april || Fishbone || ''Ma and Pa'' | ||
|- | |- | ||
| 271 || 23 april | | 271 || 23 april || Joe Jackson || ''Nineteen Forever'' | ||
|- | |- | ||
| 272 || 30 april<ref name="uitzending19890430">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=30 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Bonnie Raitt || ''Nick of Time'' | | 272 || 30 april<ref name="uitzending19890430">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=30 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 6 maart 2016</ref> || Bonnie Raitt || ''Nick of Time'' | ||
Regel 98: | Regel 98: | ||
| 301 || 19 november<ref name="uitzending19891119">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=19 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || The B-52's || ''Love Shack'' | | 301 || 19 november<ref name="uitzending19891119">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=19 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || The B-52's || ''Love Shack'' | ||
|- | |- | ||
| 302 || 26 november | | 302 || 26 november || Brendan Croker and The 5 O'Clock Shadows || ''This Kind of Life'' | ||
|- | |- | ||
| 303 || 3 december | | 303 || 3 december || U2 || ''Everlasting Love'' | ||
|- | |- | ||
| 304 || 10 december | | 304 || 10 december || Neville Brothers || ''With God on Our Side'' | ||
|- | |- | ||
| 305 || 17 december | | 305 || 17 december || Daniel Lanois || ''The Maker'' | ||
|- | |- | ||
| 306 || 24 december<ref name="uitzending19891224">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=24 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || Michael Penn || ''No Myth'' | | 306 || 24 december<ref name="uitzending19891224">{{citation|title=Rocky Tuhuteru - Tijd voor toen|date=24 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 maart 2016</ref> || Michael Penn || ''No Myth'' |