Bewerken van Radio Caroline Top 50 van 21 juli 1979
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Caroline Top 50]], uitgezonden op 21 juli 1979 door de Nederlandstalige service van [[ | De [[Radio Caroline Top 50]], uitgezonden op 21 juli 1979 door de Nederlandstalige service van [[Radio Caroline]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | | 01 || KISS || ''I Was Made for Lovin’ You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 02 || Sister Sledge || ''We Are Family'' | ||
|- | |- | ||
| | | 03 || Anita Ward || ''Ring My Bell'' | ||
|- | |- | ||
| | | 04 || Supertramp || ''Breakfast in America'' | ||
|- | |- | ||
| | | 05 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 06 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 07 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 08 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| | | 09 || Randy VanWarmer || ''Just When I Needed You Most'' | ||
|- | |- | ||
| 10 || ? || ''?'' | | 10 || ? || ''?'' | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| 14 || ? || ''?'' | | 14 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || ABBA || ''Angel Eyes | | 15 || ABBA || ''Angel Eyes'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || ABBA || ''Voulez-Vous'' | ||
|- | |||
| 16 || ? || ''?'' | |||
|- | |- | ||
| 17 || ? || ''?'' | | 17 || ? || ''?'' | ||
Regel 44: | Regel 46: | ||
| 20 || Shirley Bassey || ''This Is My Life'' | | 20 || Shirley Bassey || ''This Is My Life'' | ||
|- | |- | ||
| 21 || | | 21 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 22 || | | 22 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 23 || ? || ''?'' | | 23 || ? || ''?'' | ||
Regel 62: | Regel 64: | ||
| 29 || ? || ''?'' | | 29 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 30 || | | 30 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 31 || ? || ''?'' | | 31 || ? || ''?'' | ||
Regel 98: | Regel 100: | ||
| 47 || ? || ''?'' | | 47 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 48 || | | 48 || ? || ''?'' | ||
|- | |- | ||
| 49 || ? || ''?'' | | 49 || ? || ''?'' |