Bewerken van Radio Caroline presentatieoverzicht 1986
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 307: | Regel 307: | ||
!||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | !||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | ||
|- | |- | ||
| '''01'''|| Keith Lewis || | | '''01'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''02'''|| Geen uitzending || | | '''02'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''06'''|| Keith Lewis || | | '''06'''|| Keith Lewis || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''07'''|| Geen uitzending || | | '''07'''|| Geen uitzending || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''08'''|| Geen uitzending || | | '''08'''|| Geen uitzending || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || style="background-color: #32FFFF"| || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''09'''|| Keith Lewis|| | | '''09'''|| Keith Lewis|| Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''13'''|| Keith Lewis || | | '''13'''|| Keith Lewis || Michael Watts || John Dwyer || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''14'''|| Keith Lewis || | | '''14'''|| Keith Lewis || Michael Watts || John Dwyer || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''15'''|| Keith Lewis || | | '''15'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''16'''|| Geen uitzending || | | '''16'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || | | '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''20'''|| Keith Lewis || | | '''20'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''21'''|| Keith Lewis || | | '''21'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''22'''|| Keith Lewis || | | '''22'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''23'''|| Geen uitzending || | | '''23'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''24'''|| Geen uitzending || | | '''24'''|| Geen uitzending || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || style="background-color: #32FFFF"| || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || | | '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''26'''|| Richard Jackson<br/> | | '''26'''|| Richard Jackson<br/>Michael Watts || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''27'''|| Geen uitzending || | | '''27'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''28'''|| style="background-color: #82caff"| | | '''28'''|| style="background-color: #82caff"|Michael Watts || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''29'''|| Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"| | | '''29'''|| Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"|Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''30'''|| Geen uitzending || | | '''30'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''31'''|| Geen uitzending || | | '''31'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || || || || || | ||
|- | |- | ||
!<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | !<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | ||
Regel 374: | Regel 374: | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ffdb58"| | | style="background-color: #ffdb58"|Om 04:00 dj wissel||style="background-color: #82caff"|Om 02:00 uit de lucht||style="background-color: #84FF0A"|Start 05:15||style="background-color: #32FFFF"|Uit de lucht: 6e om 09:30, 7e om 12:15, 8e van 12:17 tot 15:33, 24e van 10:30 tot 15:00 ||style="background-color: #FF5500"|5||style="background-color: #FCFC07"|6 | ||
|- | |||
| style="background-color: #32FFFF"|Uit de lucht: 6e om 09:30, 7e om 12:15, 8e van 12:17 tot 15:33 | |||
|} | |} | ||
== Zie ook == | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1987]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1988]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1989]] | |||
== Referenties == | == Referenties == | ||
Regel 385: | Regel 388: | ||
</references> | </references> | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |