Lijst met gasten in Roodshow Late Night in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (Lirawiki heeft pagina Radiopedia:Lijst met gasten in Roodshow Late Night in 2019 hernoemd naar Lijst met gasten in Roodshow Late Night in 2019) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Datum !! Gast !! Beroep !! Presentator | ! Datum !! Gast !! Beroep !! Presentator | ||
|- | |- | ||
| 1 januari 2019 || '' || '' || ''Jan Willem Roodbeen'' | | 1 januari 2019 || ''Geen gast'' || '' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
|- | |- | ||
| 2 januari 2019 || '' || '' || ''Jan Willem Roodbeen'' | | 2 januari 2019 || ''Geen gast'' || '' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
|- | |- | ||
| 3 januari 2019 || ''Davina Michelle'' || ''Muzikant'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | | 3 januari 2019 || ''Davina Michelle'' || ''Muzikant'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
|- | |- | ||
| 4 januari 2019 || ''Emil Landman'' || '' | | 4 januari 2019 || ''Emil Landman'' || '''' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
|- | |- | ||
| 8 januari 2019 || ''Ed Struijlaart'' || ''Muzikant'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | | 8 januari 2019 || ''Ed Struijlaart'' || ''Muzikant'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| 9 januari 2019 || ''My Indigo'' || ''Band'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | | 9 januari 2019 || ''My Indigo'' || ''Band'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
|- | |- | ||
| 10 januari 2019 || ''Janieck'' || '' | | 10 januari 2019 || ''Janieck'' || '''' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
|- | |- | ||
| 11 januari 2019 || ''Julia Zahra'' || ''Muzikant'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | | 11 januari 2019 || ''Julia Zahra'' || ''Muzikant'' || ''Jan Willem Roodbeen'' | ||
|- | |||
| 15 januari 2019 || ''Gregory Porter'' || '''' || ''Jan Willem Roodbeen'' | |||
|- | |||
| 16 januari 2019 || ''Esther Groenenberg'' || '''' || ''Jan Willem Roodbeen'' | |||
|- | |||
| 17 januari 2019 || ''Wulf'' || '''' || ''Jan Willem Roodbeen'' | |||
|- | |||
| 18 januari 2019 || ''Nina June'' || '''' || ''Jan Willem Roodbeen'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 25 mei 2019 00:18
Gasten Roodshow Late Night
Datum | Gast | Beroep | Presentator |
---|---|---|---|
1 januari 2019 | Geen gast | Jan Willem Roodbeen | |
2 januari 2019 | Geen gast | Jan Willem Roodbeen | |
3 januari 2019 | Davina Michelle | Muzikant | Jan Willem Roodbeen |
4 januari 2019 | Emil Landman | ' | Jan Willem Roodbeen |
8 januari 2019 | Ed Struijlaart | Muzikant | Jan Willem Roodbeen |
9 januari 2019 | My Indigo | Band | Jan Willem Roodbeen |
10 januari 2019 | Janieck | ' | Jan Willem Roodbeen |
11 januari 2019 | Julia Zahra | Muzikant | Jan Willem Roodbeen |
15 januari 2019 | Gregory Porter | ' | Jan Willem Roodbeen |
16 januari 2019 | Esther Groenenberg | ' | Jan Willem Roodbeen |
17 januari 2019 | Wulf | ' | Jan Willem Roodbeen |
18 januari 2019 | Nina June | ' | Jan Willem Roodbeen |