Ben Liebrand In The House (SAM Ibiza Radio) Draailijsten / Playlist 2024: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 55: | Regel 55: | ||
20:00-21:00 uur: | 20:00-21:00 uur: | ||
Episode: #232<ref>[https://www.facebook.com/BenLiebrandDJ/posts/pfbid02odMSX7PGTKK3uud4QadYXAANbnNkL7SUnUX9cNqjVe3XQ7x7tso2SyTAXJ1ccQJtl Facebook.com] ''Ben Liebrand - In The House # 232 on SAM Ibiza'' | Publicatie: 24 februari 2024 20.35 uur | Gevonden: 24 februari 2024</ref> | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Leko On Pluto||Within The Sound (Original Mix) | |||
|- | |||
|02||Dina Carroll||Express (Acapella) | |||
|- | |||
|03||FloorForce||We Ain't Finished Yet (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Bohannon||Let's Start The Dance (Acapella) | |||
|- | |||
|05||Mindchime||Reached Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|06||Rubber People||Raise Me Up (Romy Black Extended Club Remix) | |||
|- | |||
|07||Jo Paciello||From The Ghetto (Deep Jazz Remix) | |||
|- | |||
|08||Geebstone||Walk Away (Instrumental Mix) | |||
|- | |||
|09||Alison Limerick||Where Love Lives (Acapella) | |||
|- | |||
|10||Sam Dexter, Capeesh Society Feat. Kylie Auldist||Driftwood (Extended Mix) | |||
|- | |||
|11||Da Soul Minerz||Shine (Original Mix) | |||
|- | |||
|12||Loose Ends||Hangin' On A String (Contemplating) (Acapella) | |||
|- | |||
|13||True2life, Nicky Louise||Let The Rhythm (Buzzin' Dub Mix) | |||
|- | |||
|14||Chis Bowl||Silent Plain (Original Mix) | |||
|- | |||
|15||Harvey Ross||What It Takes (Extended Mix) | |||
|- | |||
|16||Pancake||Don't Turn Your Back (Housequake 20 Year Anniversary Extended Mix) | |||
|} | |||
===2 maart 2024=== | ===2 maart 2024=== |
Versie van 24 feb 2024 21:53
Ben Liebrand In The House (SAM Ibiza Radio) Draailijsten / Playlist 2024
Let op: met ingang van 16 februari 2024 is Radio ISLA 106 omgedoopt tot SAM Ibiza Radio (Seriously Amazing Music)![1]
17 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #231[2]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bruno Bar | Let's Have A Good Time (Crackazat Remix) |
02 | The Art Of Noise Feat. Tom Jones | Kiss (Acapella) |
03 | Col Lawton & Angelala | I Saw Red (Original Mix) |
04 | Tony Touch | Apaga La Luz (David Morales Remix Alt Instrumental) |
05 | Bar-Kays | Sexomatic (Acapella) |
06 | Street79 | Addiddo (Original Mix) |
07 | Mij Mack | Vibes All Night (Original Mix) |
08 | Franck Roger | I Wanna Turn (Col Lawton Remix) |
09 | Discosteps | All For You (Original Mix) |
10 | The Beatmasters | Who's In The House (Acapella) |
11 | Adam Nyquist | Musical Instinct (Original Mix) |
12 | Evelyn "Champagne" King | Take A Chance (Acapella) |
13 | DJ Steaw | Get Back To The Phonk (Original Mix) |
14 | Jeff Lorber Feat. Karyn White | Facts Of Love (Acapella) |
15 | Angelo Ferreri & Seph Martin | Sax Stuff (Jay Vegas Classic Disco Mix) |
16 | James Brown | Hot Pants (Acapella) |
17 | Detroit Rising | Rocket Love (Jimpster Remix) |
18 | Miguel Palhares | Every Chapter (Original Mix) |
24 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #232[3]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Leko On Pluto | Within The Sound (Original Mix) |
02 | Dina Carroll | Express (Acapella) |
03 | FloorForce | We Ain't Finished Yet (Original Mix) |
04 | Bohannon | Let's Start The Dance (Acapella) |
05 | Mindchime | Reached Out (Original Mix) |
06 | Rubber People | Raise Me Up (Romy Black Extended Club Remix) |
07 | Jo Paciello | From The Ghetto (Deep Jazz Remix) |
08 | Geebstone | Walk Away (Instrumental Mix) |
09 | Alison Limerick | Where Love Lives (Acapella) |
10 | Sam Dexter, Capeesh Society Feat. Kylie Auldist | Driftwood (Extended Mix) |
11 | Da Soul Minerz | Shine (Original Mix) |
12 | Loose Ends | Hangin' On A String (Contemplating) (Acapella) |
13 | True2life, Nicky Louise | Let The Rhythm (Buzzin' Dub Mix) |
14 | Chis Bowl | Silent Plain (Original Mix) |
15 | Harvey Ross | What It Takes (Extended Mix) |
16 | Pancake | Don't Turn Your Back (Housequake 20 Year Anniversary Extended Mix) |
2 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt!
9 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt!
16 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt!
23 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt!
30 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Stream SAM Ibiza Live Stream
- Officiële Website SAM Ibiza
- Facebook SAM Ibiza Radio
Referenties
- ↑ Radioforum.nl ISLA 106 Ibiza = SAM Ibiza | Publicatie: 20 februari 2024 | Gevonden: 24 februari 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House # 231 on SAM Ibiza | Publicatie: 16 februari 2024 18.20 uur | Gevonden: 17 februari 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House # 232 on SAM Ibiza | Publicatie: 24 februari 2024 20.35 uur | Gevonden: 24 februari 2024