Middengolf omroepzenders in Nederland: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (12 tussenliggende versies door 7 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 51: | Regel 51: | ||
| 24/7 | | 24/7 | ||
| Christelijke zender | | Christelijke zender | ||
| Op 1 januari 2019 buiten bedrijf gesteld en zendmast | | Op 1 januari 2019 buiten bedrijf gesteld en zendmast afgebroken. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | [https://www.backyard-am.nl Backyard AM] | ||
| 1116 kHz | | 1116 kHz | ||
| ''n.v.t.'' | | ''n.v.t.'' | ||
| | | Zaandijk | ||
| | | 100 W | ||
| | | Alle dagen behalve maandag en donderdag: 09:00–21:00 CET | ||
| | | Classic Rock, Hard Rock, Metal en Oldies. | ||
| | | In de Zaanstreek en er buiten. | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| AXL AM radio | |||
| 1134 kHz | |||
| ''n.v.t.'' | |||
| BUSSUM | |||
| 50 W | |||
|24/7 | |||
|Van de 70'tot Nu! | |||
|Voor het Gooi & Midden Nederland | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | EYE AM radio | ||
| 1134 kHz | | 1134 kHz | ||
| ''n.v.t.'' | | ''n.v.t.'' | ||
| Regel 70: | Regel 79: | ||
| Enjoy Your Ears | | Enjoy Your Ears | ||
|Middengolf radio voor groot Alkmaar | |Middengolf radio voor groot Alkmaar | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| [https://www.radiocoevorden.nl Radio Coevorden] | |||
| 1224 kHz | |||
| ''n.v.t.'' | |||
| Coevorden | |||
| 100 W | |||
| | |||
| Het geluid van de ganse stad | |||
|Lokale radio voor Coevorden en wijde omgeving | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Maria Nederland]]''' | | '''[[Radio Maria Nederland]]''' | ||
| Regel 80: | Regel 98: | ||
| Op 1 september 2015 buiten bedrijf gesteld. | | Op 1 september 2015 buiten bedrijf gesteld. | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Qaradijs (Quality Radio)|Radio Paradijs]]''' | ||
| 1584 kHz | | 1584 kHz | ||
| [[kavel C9|C9]] | | [[kavel C9|C9]] | ||
Huidige versie van 28 aug 2025 08:27
Een overzicht van de Nederlandse radiostations op de middengolf.
| Zender | Frequentie | Kavel | Locatie | Vermogen | Uitzendtijd | Soort programma | Opmerking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radio 5 |
747 kHz | n.v.t. | Flevoland | 400 kW | 24/7 | Overdag: Gouwe ouwe 's Avonds en weekend: Minderheden, religieuze programma's, cultuur, documentaires ed. |
Op 1 september 2015 buiten bedrijf gesteld en zendmast (Flevoland) afgebroken. |
| 1251 kHz | n.v.t. | Hulsberg | 10 kW | 24/7 | |||
| 828 kHz | C4 | Heinenoord | 20 kW/5 kW | Uitgeschakeld en zendmast afgebroken. | |||
| Radio 538 | 891 kHz | C6 | Hulsberg | 20 kW | 24/7 | Hitradio (steunzender voor FM) | Eind 2016 uitgeschakeld. |
| Groot Nieuws Radio | 1008 kHz | C1 | Flevoland | 400 kW 200 kW |
24/7 | Christelijke zender | Op 1 januari 2019 buiten bedrijf gesteld en zendmast afgebroken. |
| Backyard AM | 1116 kHz | n.v.t. | Zaandijk | 100 W | Alle dagen behalve maandag en donderdag: 09:00–21:00 CET | Classic Rock, Hard Rock, Metal en Oldies. | In de Zaanstreek en er buiten. |
| AXL AM radio | 1134 kHz | n.v.t. | BUSSUM | 50 W | 24/7 | Van de 70'tot Nu! | Voor het Gooi & Midden Nederland |
| EYE AM radio | 1134 kHz | n.v.t. | Alkmaar | 100 W | Enjoy Your Ears | Middengolf radio voor groot Alkmaar | |
| Radio Coevorden | 1224 kHz | n.v.t. | Coevorden | 100 W | Het geluid van de ganse stad | Lokale radio voor Coevorden en wijde omgeving | |
| Radio Maria Nederland | 675 kHz | C2 | Lopik | 100 kW | 24/7 | Kerkelijke en maatschappelijke thema’s vanuit katholiek standpunt | Op 1 september 2015 buiten bedrijf gesteld. |
| Radio Paradijs | 1584 kHz | C9 | Lunetten | 0,1 kW | 24/7 | Jamming oldies | |
| Vahon Radio | 1557 kHz | C12 | Den Haag Leidschendam |
1 kW | 24/7 | Hindoestaanse zender | |
| Radio 0511 / Radio Seagull | 1602 kHz | C10 | Pietersbierum | 0,1 kW | 07:00-19:00/19:00-07:00 CET | - | Voorheen Radio Waddenzee en KBC Radio en Radio Cyber Gold |