Ben Liebrand In The House (SAM Ibiza Radio) Draailijsten / Playlist 2024: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→16 maart 2024) |
||
Regel 228: | Regel 228: | ||
|- | |- | ||
|16||Glenn Jones || Set The Night On Fire (Acapella) | |16||Glenn Jones || Set The Night On Fire (Acapella) | ||
|- | |||
|17||Krewcial || Elaboritz (Original Mix) | |||
|} | |} | ||
Versie van 16 mrt 2024 22:08
Ben Liebrand In The House (SAM Ibiza Radio) Draailijsten / Playlist 2024
Let op: met ingang van 15 februari 2024 is Radio ISLA 106 omgedoopt tot SAM Ibiza Radio (Seriously Amazing Music)![1]
17 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #231[2]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bruno Bar | Let's Have A Good Time (Crackazat Remix) |
02 | The Art Of Noise Feat. Tom Jones | Kiss (Acapella) |
03 | Col Lawton & Angelala | I Saw Red (Original Mix) |
04 | Tony Touch | Apaga La Luz (David Morales Remix Alt Instrumental) |
05 | Bar-Kays | Sexomatic (Acapella) |
06 | Street79 | Addiddo (Original Mix) |
07 | Mij Mack | Vibes All Night (Original Mix) |
08 | Franck Roger | I Wanna Turn (Col Lawton Remix) |
09 | Discosteps | All For You (Original Mix) |
10 | The Beatmasters | Who's In The House (Acapella) |
11 | Adam Nyquist | Musical Instinct (Original Mix) |
12 | Evelyn "Champagne" King | Take A Chance (Acapella) |
13 | DJ Steaw | Get Back To The Phonk (Original Mix) |
14 | Jeff Lorber Feat. Karyn White | Facts Of Love (Acapella) |
15 | Angelo Ferreri & Seph Martin | Sax Stuff (Jay Vegas Classic Disco Mix) |
16 | James Brown | Hot Pants (Acapella) |
17 | Detroit Rising | Rocket Love (Jimpster Remix) |
18 | Miguel Palhares | Every Chapter (Original Mix) |
24 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #232[3]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Leko On Pluto | Within The Sound (Original Mix) |
02 | Dina Carroll | Express (Acapella) |
03 | FloorForce | We Ain't Finished Yet (Original Mix) |
04 | Bohannon | Let's Start The Dance (Acapella) |
05 | Mindchime | Reached Out (Original Mix) |
06 | Rubber People | Raise Me Up (Romy Black Extended Club Remix) |
07 | Jo Paciello | From The Ghetto (Deep Jazz Remix) |
08 | Geebstone | Walk Away (Instrumental Mix) |
09 | Alison Limerick | Where Love Lives (Acapella) |
10 | Capeesh Society, Sam Dexter Feat. Kylie Auldist | Driftwood (Extended Mix) |
11 | Da Soul Minerz | Shine (Original Mix) |
12 | Loose Ends | Hangin' On A String (Contemplating) (Acapella) |
13 | True2life & Nicky Louise | Let The Rhythm (Buzzin' Dub Mix) |
14 | Chris Bowl | Silent Plain (Original Mix) |
15 | Harvey Ross | What It Takes (Extended Mix) |
16 | Pancake | Don't Turn Your Back (Housequake 20 Year Anniversary Extended Mix) |
2 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #233[4]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Skogsberg & Akdogan | In You (Sebb Junior Extended Remix) |
02 | Barbara Tucker Presents The BCrew | Promised Land (Homage) (Micky More & Andy Tee Dubstrumental) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready (Acapella) |
04 | Oculist | Turn It Out (DJ Passion Remix) |
05 | Tommy Glasses | Beautiful (Extended Mix) |
06 | Deeper Purpose & GUZ Feat. Dope Earth Alien | That Sound (Extended Mix) |
07 | Rooléh | Look At That (Original Mix) |
08 | Dr. Packer | Ain't No Fool (Extended Mix) |
09 | DJ Steaw | In My Body's House (Original Mix) |
10 | Black Magic | Freedom (Make It Funky) (Acapella) |
11 | Realcyclers & Crazibiza Feat. Betty Love | Murder On The Dance Floor (House Mix) |
12 | David Penn, The Cube Guys | In The Air (CASSIMM Extended Remix) |
13 | John Ciafone | Movement (Original Mix) |
14 | Johnny "Guitar" Watson | Going Up In Smoke (Acapella) |
15 | DJ Mes | No Memory (Original Mix) |
Hier stopt de uitzending, onderstaande track maakt nog wel deel uit van de draailijst!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
16 | Joel Corry, Majestic, Ron Carroll | Nikes On (Extended Mix) |
9 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #234[5]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | LF System | All I've Got (Extended Mix) |
02 | Todd Terry | Jazz Anthem (Hatiras Remix) |
03 | Bizarre Inc. | Playing With Knives (Acapella) |
04 | Blue Pearl | Naked In The Rain (Acapella) |
05 | Punky Wash | Origin Of The Beat (Original Mix) |
06 | Cup & String | Running Back (Original Mix) |
07 | Aretha Franklin | Freeway Of Love (Acapella) |
08 | Shapeshifters Feat. Teni Tinks | Try My Love On For Size (The Rub Dub) |
09 | Mattei & Omich | Fake It (Hatiras Remix) |
10 | Loose Change | Straight From The Heart (Moplen Remix) |
11 | Discosteps | Walk Together (Original Mix) |
12 | B.T. Express | This Must Be The Night For Love (Acapella) |
13 | Filip Grönlund | Lazy Summer (Sebb Junior Extended Remix) |
14 | Tina Turner | Goldeneye (Acapella) |
15 | Maurice Joshua | Garden Of Eve (Maurice Joshua Main Mix) |
16 | Tom Jones & Mousse T | Sex Bomb (Acapella) |
17 | Paul Adam | Show Me The Way (Extended Mix) |
16 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #235[6]
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sudi | These Dayz (Original Mix) |
02 | Doug Gomez | Baby Powda (Tedd Patterson Edit) |
03 | War | Baby Face (Acapella) |
04 | Mo'Cream | Luv For D (Main Vocal Mix) |
05 | Cassiopeia | Distribute Style (Original Mix) |
06 | Nicolas Lacaille & Fein Cerra | Woodford Tempo (Sebb Junior Remix) |
07 | Funkadelic | One Nation Under A Groove (Acapella) |
08 | Danism + Train(UK) Feat. Heidi Vogel | Right For You (Moplen Extended Remix) |
09 | Toolate Groove | Can You Understand My Groove (Original Mix) |
10 | Mydoz & Jean-Marie K | Reality (Extended Mix) |
11 | Eric & The Good Good Feeling | Good Good Feeling (Acapella) |
12 | Don Swing | Whatever Man (Extended Mix) |
13 | Soul II Soul | A Dreams A Dream (Acapella) |
14 | Bond | Bringing It Down (Original Mix) |
15 | Osner | House African World (Original Mix) |
16 | Glenn Jones | Set The Night On Fire (Acapella) |
17 | Krewcial | Elaboritz (Original Mix) |
23 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt!
30 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Stream SAM Ibiza Live Stream
- Officiële Website SAM Ibiza
- Facebook SAM Ibiza Radio
Referenties
- ↑ Radioforum.nl ISLA 106 Ibiza = SAM Ibiza | Publicatie: 20 februari 2024 | Gevonden: 24 februari 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House # 231 on SAM Ibiza | Publicatie: 16 februari 2024 18.20 uur | Gevonden: 17 februari 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House # 232 on SAM Ibiza | Publicatie: 24 februari 2024 20.35 uur | Gevonden: 24 februari 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House # 233 on SAM Ibiza | Publicatie: 2 maart 2024 16.36 uur | Gevonden: 2 maart 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand - In The House # 234 on SAM Ibiza | Publicatie: 9 maart 2024 20.34 uur | Gevonden: 9 maart 2024
- ↑ Facebook.com Ben Liebrand In The House on SAM Ibiza | Publicatie: 16 maart 2024 19.55 uur | Gevonden: 16 maart 2024