Lijst van Radio 2 Top Song in 2018: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| 182 || 2 februari || Beth Hart & Joe Bonamassa || ''Why Don't You Do Right'' | | 182 || 2 februari || Beth Hart & Joe Bonamassa || ''Why Don't You Do Right'' | ||
|- | |- | ||
| | | 183 || 9 februari || Armin van Buuren featuring Conrad Sewell || ''Sex, Love & Water'' | ||
|- | |- | ||
| - || 16 februari || || | | - || 16 februari || || |
Versie van 9 feb 2018 11:47
Deze platen waren in 2018 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
178 | 5 januari | Wulf | All Things Under the Sun |
179 | 12 januari | Bruno Mars | Finesse |
180 | 19 januari | Blackbird | Lost in the Middle |
181 | 26 januari | Handsome Poets | Make it Better |
182 | 2 februari | Beth Hart & Joe Bonamassa | Why Don't You Do Right |
183 | 9 februari | Armin van Buuren featuring Conrad Sewell | Sex, Love & Water |
- | 16 februari | ||
- | 23 februari | ||
- | 2 maart | ||
- | 9 maart | ||
- | 16 maart | ||
- | 23 maart | ||
- | 39 maart | ||
- | 6 april | ||
- | 13 april | ||
- | 20 april | ||
- | 27 april | ||
- | 4 mei | ||
- | 11 mei | ||
- | 18 mei | ||
- | 25 mei | ||
- | 1 juni | ||
- | 8 juni | ||
- | 15 juni | ||
- | 22 juni | ||
- | 29 juni | ||
- | 6 juli | ||
- | 13 juli | ||
- | 20 juli | ||
- | 29 juli | ||
- | 3 augustus | ||
- | 10 augustus | ||
- | 17 augustus | ||
- | 24 augustus | ||
- | 31 augustus | ||
- | 7 september | ||
- | 14 september | ||
- | 21 september | ||
- | 28 september | ||
- | 5 oktober | ||
- | 12 oktober | ||
- | 19 oktober | ||
- | 26 oktober | ||
- | 2 november | ||
- | 9 november | ||
- | 16 november | ||
- | 23 november | ||
- | 30 november | ||
- | 7 december | ||
- | 14 december | ||
- | 21 december | ||
- | 28 december |