In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 125: | Regel 125: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #224, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2007#28_oktober_2007|28 oktober 2007]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2011#19_juni_2011|19 juni 2011]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Prince & The Revolution|| 1999 | |||
|- | |||
|02|| Fun Fun || Happy Station | |||
|- | |||
|03|| Madonna || Like A Prayer | |||
|- | |||
|04|| Company B. || Fascinated | |||
|- | |||
|05|| Secchi || I Say Yeah | |||
|- | |||
|06|| Shirley Lites || Heat You Up (Melt You Down) | |||
|- | |||
|07|| Nick Straker Band ||Straight Ahead | |||
|- | |||
|08|| Peter Brown || They Only Come Out At Night | |||
|- | |||
|09|| Moses || We Just | |||
|- | |||
|10|| Floorfilla ||Anthem #2 (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Jungle Brothers || I'll House You (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Dr. Alban || Sing Hallelujah! | |||
|- | |||
|13|| Evelyn Thomas || High Energy | |||
|} | |||
===4 februari 2023=== | ===4 februari 2023=== |
Versie van 29 jan 2023 21:19
Ben Liebrand In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao! (Dan is het in Nederland dus al een dag later, namelijk 00.00 tot 01.00 uur 's nachts Nederlandse tijd!)
Let op: Wintertijd: Tijdsverschil: 5 uur vroeger. Zomertijd: Tijdsverschil: 6 uur vroeger!
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: Met ingang van 7 januari 2023 wordt In The Mix 2 uur eerder uitgezonden op Paradise FM
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #221, zoals uitgezonden op 7 oktober 2007 en 11 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Gino Soccio | Try it Out |
2 | Kurtis Blow | The Breaks |
3 | The 45 King | The 900 Number (Acapella) |
4 | Whistle | (Nothing Serious) Just Buggin' (Acapella) |
5 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (Acapella) |
6 | Derek B. | Good Groove (Acapella) |
7 | Andre Cymone | The Dance Electric |
8 | Frankie Goes To Hollywood | Rage Hard |
9 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Acapella) |
10 | Inner City | Watcha Gonna Do With My Lovin' |
11 | Queen | We Will Rock You (Acapella) |
12 | Central Line | Nature Boy |
13 | Eugene Wild | Personality |
14 | The Underdog Project | Summer Jam (Acapella) |
15 | Warp 9 | Lightyears Away |
16 | Doctor's Cat | Watch Out |
14 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #222, zoals uitgezonden op 14 oktober 2007 en 12 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Kraftwerk | Computer World (loop) |
2 | Sharon Redd | Love How You Feel |
3 | Adventures of Stevie V. | Body Language |
4 | Cappella | Heylon Halib |
5 | Klein & M.B.O. | Dirty Talk |
6 | Clivilles & Cole | Pride (A Deeper Love) (A Deeper Love Mix) |
7 | 808 State | Cubik |
8 | Gino Soccio | Dancer |
9 | Stone | Time |
10 | Sharon Redd | You're A Winner |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go! |
13 | 808 State | Cubik |
21 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #223, zoals uitgezonden op 21 oktober 2007 en 18 juni 2011 op Radio Veronica
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
02 | Gary's Gang | Keep On Dancing |
03 | Bombers | Everybody Get Dancing |
04 | Change | Angel In My Pocket |
05 | Automat | Automat (The Rise, Advance & Genus) |
06 | Hott City | Feelin' Love |
07 | Sylvester | You Make Me Feel (Mighty Reel) |
08 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
09 | Gonzalez | Haven't Stopped Dancing Yet |
10 | Martin Circus | Ite Missa Est(*) |
28 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #224, zoals uitgezonden op 28 oktober 2007 en 19 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Prince & The Revolution | 1999 |
02 | Fun Fun | Happy Station |
03 | Madonna | Like A Prayer |
04 | Company B. | Fascinated |
05 | Secchi | I Say Yeah |
06 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) |
07 | Nick Straker Band | Straight Ahead |
08 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
09 | Moses | We Just |
10 | Floorfilla | Anthem #2 (acapella) |
11 | Jungle Brothers | I'll House You (acapella) |
12 | Dr. Alban | Sing Hallelujah! |
13 | Evelyn Thomas | High Energy |
4 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
11 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
18 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
25 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM
- Podcast Paradise FM (128 kbps)
Referenties