Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) Draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
k (→2 maart 2023) |
|||
Regel 398: | Regel 398: | ||
13:00-14:00 uur: | 13:00-14:00 uur: | ||
Episode: #188 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Jon Johnston||Can You Feel It (Original Mix) | |||
|- | |||
|02||Jonk & Spook||Circles (Extended Mix) | |||
|- | |||
|03||Martin Wright, La Fitte||Ma Ai O (Extended Mix) | |||
|- | |||
|04||Roland Nights||Collider / Spotlight (Original Mix) | |||
|- | |||
|05||Serge Funk||Moonshine (Extended Mix) | |||
|- | |||
|06||Tommy Mambretti||Love Us (Extended Mix) | |||
|- | |||
|07||DJ Steaw, Wlad||Culture Club (Original Mix) | |||
|- | |||
|08||Fargeta||Music (Acapella) | |||
|- | |||
|09||Atomic & Backie||The Voodoo (Extended Mix) | |||
|- | |||
|10||Federal Hill||We Got It Goin' On (Acapella) | |||
|- | |||
|11||Saliva Commandos||1000 Miles Of Empty Space (Original Mix) | |||
|- | |||
|12||Syke 'N' Sugarstarr||Ticket 2 Ride (Philip Z Extended Remix) | |||
|- | |||
|13||Reece Collins||Play Those Games (Original Mix) | |||
|- | |||
|14||DJ Dove & Karmina Dai||House Me (Extended Mix) | |||
|- | |||
|15||Dirty Channels||Make You Cry (Extended Mix) | |||
|} | |||
===9 maart 2023=== | ===9 maart 2023=== |
Versie van 2 mrt 2023 19:26
Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
5 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
12:52-13:52 uur:
Episode: #179
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | DJ Homewrecker | Trick Flows (Original Mix) | #159 |
02 | Dua Lipa | Hotter Than Hell(Acapella) | #159 |
03 | Ralphi Rosario & Linda Clifford | I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub) | #178 |
04 | The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue | Keep On Pumpin' It Up (Acapella) | #178 |
05 | Per QX | When The Lights Go Down (DJ Kone & Marc Palacios Extended Remix) | #158 |
06 | The Chemical Brothers | Galvanize (Acapella) | #158 |
07 | Franco De Mulero & Rishi Love | Save My Life (Qubiko Dub Remix) | #161 |
08 | Far East Movement | Like A G6 (Acapella) | #161 |
09 | Tommy Boccuto | Give Me (Original Mix) | #163 |
10 | Khia Feat. DSD | The K-Wang (Acapella) | #163 |
11 | Za__Paradigma | Body Shakes (Original Mix) | #157 |
12 | Stetsasonic | Talking All That Jazz (Acapella) | #157 |
13 | Esee Free | Dance Machine (Original Mix) | #163 |
14 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Acapella) | #163 |
15 | The Deepshakerz | Piano (Original Mix) | #157 |
16 | Mel & Kim | FLM (Acapella) | #157 |
17 | Diel Apollo | Around The Boogie Bar (Original Mix) | #158 |
18 | Spankox vs. Pain & Rossini | Hand Up In Da Club (Acapella) | #158 |
19 | Martin Thomas | Odee (Extended Dub Mix) | #164 |
20 | Carrie Lucas | Dance With You(Acapella) | #164 |
21 | Joe T Vannelli | Hyper T (JTV Club Mix) | #156 |
22 | Patrick Cowley | Menergy (Acapella) | #156 |
12 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Mash-Up Special
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #179, zoals uitgezonden op 5 januari 2023 op Boogie Bunker Radio
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | DJ Homewrecker | Trick Flows (Original Mix) | #159 |
02 | Dua Lipa | Hotter Than Hell(Acapella) | #159 |
03 | Ralphi Rosario & Linda Clifford | I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub) | #178 |
04 | The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue | Keep On Pumpin' It Up (Acapella) | #178 |
05 | Per QX | When The Lights Go Down (DJ Kone & Marc Palacios Extended Remix) | #158 |
06 | The Chemical Brothers | Galvanize (Acapella) | #158 |
07 | Franco De Mulero & Rishi Love | Save My Life (Qubiko Dub Remix) | #161 |
08 | Far East Movement | Like A G6 (Acapella) | #161 |
09 | Tommy Boccuto | Give Me (Original Mix) | #163 |
10 | Khia Feat. DSD | The K-Wang (Acapella) | #163 |
11 | Za__Paradigma | Body Shakes (Original Mix) | #157 |
12 | Stetsasonic | Talking All That Jazz (Acapella) | #157 |
13 | Esee Free | Dance Machine (Original Mix) | #163 |
14 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Acapella) | #163 |
15 | The Deepshakerz | Piano (Original Mix) | #157 |
16 | Mel & Kim | FLM (Acapella) | #157 |
17 | Diel Apollo | Around The Boogie Bar (Original Mix) | #158 |
18 | Spankox vs. Pain & Rossini | Hand Up In Da Club (Acapella) | #158 |
19 | Martin Thomas | Odee (Extended Dub Mix) | #164 |
20 | Carrie Lucas | Dance With You(Acapella) | #164 |
21 | Joe T Vannelli | Hyper T (JTV Club Mix) | #156 |
22 | Patrick Cowley | Menergy (Acapella) | #156 |
19 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #181
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | CEV's | Living In A Dream (Reloaded) (Demarkus Lewis Remix) |
02 | Harry Bolton | All About House (Extended Mix) |
03 | Darius Syrossian | Funkflex (Original Mix) |
04 | Powerjam Feat. Chill Rob | The Power (Acapella) |
05 | Seamus Haji & Michael Gray Feat. Phebe Edwards | You Bring The Sun (Extended Mix) |
06 | Dani Masi & Groove Street | Como Las Flores (Instrumental Mix) |
07 | The Temptations | Papa Was A Rolling Stone (Acapella) |
08 | Saison Feat. Miss Patty | Spark It Up (Original Club Mix) |
09 | Hallex M, Darien | Bring Back The Sun (Opolopo Instrumental Mix) |
10 | Doug Willis | Feel The Funk (Funkapella) |
11 | Ncurger | Sea Of Forgetfulness |
12 | Pure Klass DJs | The Contrast EP (Original Club Mix) |
13 | Daisuke Miyamoto | Found Out (Original Mix) |
14 | Carol Jiani | Hit And Run Lover (Acapella) |
15 | Steve Hart | Arms Of Mine (Extended Mix) |
16 | Mark James | Got A Lot To Live For (Romy Black Remix) |
17 | Bob Sinclar Feat. James Williams | Darling (Acapella) |
18 | MicFreak, Abco, Mr. V | I Know What Like (MicFreak Refunk Remix) |
26 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #182
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sessomatto & Dave Lee ZR | Moody (Joey Negro Club Mix) |
02 | Mattei Omich | Forget Me (Extended Mix) |
03 | Pure Klass DJs | Heartbreak (Original Mix) |
04 | Andrea Oliva, Ridney | The Inside (Ridney Extended Remix) |
05 | DJ Shu-Ma | Together (Original Mix) |
06 | Madonna | Holiday (Acapella) |
07 | Carlo Marani | Don't Stop (Club Mix) |
08 | Toney Lee | Reach Up (Acapella) |
09 | The Dangerous Brothers | Can't Stop The Feeling (Acapella) |
10 | Mike Newman | Everybody Smile (Original Mix) |
11 | Grace Bones | Sweat (Original Mix) |
12 | Stardust | Music Sounds Better With You (Acapella) |
13 | Gideon & Mandel Turner | Nothing Without You (Original Mix) |
14 | Ben Gomori | Funkle (Original Mix) |
15 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up (Acapella) |
16 | Sebb Junior | As One (Original Mix) |
17 | Darius Syrossian | Dream Team (Acapella) |
18 | Darius Syrossian | Dream Team (Moxy Crew Mix) |
2 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #183
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Andrea Oliva, Ridney | The Inside (Extended Mix) |
02 | Doorly & Colour Castle Feat. Ruby Turner | Never Ever (Original Mix) |
03 | Daisuko Miyamoto | Dawn (Original Mix) |
04 | Freeez | I.O.U. (Acapella) |
05 | Ryan Alex | Back In The Swing (Saison Remix) |
06 | Raffaele Ciavolino | Delicious Notes (Original Mix) |
07 | Daft Punk | Harder, Better, Faster, Stronger (Acapella) |
08 | The Fixxers | Can U Werk Dat (Acapella) |
09 | Mell Hall Feat. Sahara Beck | End Of Time (Extended Mix) |
10 | Second Sine | Motor City (Breaks Mix) |
11 | Cerrone | Give Me Love (Acapella) |
12 | CEVs | Living In A Dream (Zetbee Remix) |
13 | Chocolate Puma | Back Home (Acapella) |
14 | Jack Matter, David Finch & Jamie Clements | People, Can Hear Me (Club Mix) |
15 | Majestic, Karen Harding | Sweat (Extended Mix) |
16 | Justin Joe | Completely Yes (Original Mix) |
17 | Saison | Want You (Sebb Junior Remix) |
18 | Technotronic | Pump Up The Jam (Acapella) |
9 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #184
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Class Sick, STUFFI | I Want You (Original Mix) |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) (Acapella) |
03 | Starjunk 95 | Stardust Circuit (Original Mix) |
04 | Johnny “Guitar” Watson | A Real Mother For Ya (Acapella) |
05 | Dr Packer & Sonic Soul Orchestra Feat. Colonel Abrams | You're The One For Me (Extended Mix) |
06 | Scott Diaz | I Sold My Soul (Saison Remix) |
07 | Demuja | Together |
08 | Rick James | Superfreak (Acapella) |
09 | Ant Schillaci Feat. Mr Maph | Found (Extended Mix) |
10 | Zefer Feat. Anna Jane | All Night |
11 | Herb Alpert Feat. Janet Jackson | Diamonds (Acapella) |
12 | Hurlee | Dreamy |
13 | Powerhouse Feat. Duane Harden | What U Need (Acapella) |
14 | Tom Tronix | Way Back (Original Mix) |
15 | Daniel Steinberg | Brain Storm |
16 | FDF (Italy) | Cityscape (Original Mix) |
17 | Fafa Monteco Feat. DJ Fex | Jack House (Acapella) |
18 | Reza & Martin Wright | Feel It Moving Underground (Original Mix) |
19 | Applefunk Feat. Alexis | Can't Fake The Feeling (Acapella) |
16 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #185
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Luca Garaboni & KPD | Broadway (Club Mix) |
02 | Jully Black | Seven Day Fool (Acapella) |
03 | Matveï | Sueño (Harry Romero Remix) |
04 | BenKane & Daniel Dash | Lost In My Head (Original Mix) |
05 | James Curd | I Am One, I Am Many (Original Mix) |
06 | Kellit | 303 Patience (Original Mix) |
07 | The Brand New Heavies | Apparently Nothing (Acapella) |
08 | James Silk | Diss You (Original Mix) |
09 | Bonka | I Like It (Never Dull Extended Mix) |
10 | Kritik (SA) | Need You (DJ Kone & Marc Palacios Extended Remix) |
11 | Katermurr | Never Get Enough (Original Mix) |
12 | Gorillaz | Clint Eastwood (Acapella) |
13 | Bleu Clair | Step Into It (Original Mix) |
14 | Austin Ato | Discolombo (Original Mix) |
15 | DJ Phenix | Splinter In Your Mind (Acapella) |
16 | Prefix One Feat. Soul-Omai | Rise Up (Original Mix) |
23 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #187
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jay Vegas | Watcha Gonna Do (Original Mix) |
02 | Colonel Abrams | The Truth (Acapella) |
03 | Hutch | Airport 23 (Original Mix) |
04 | Cambis Feat. Michelle Weeks | Lift Me Up (Acapella) |
05 | Antoine Clamaran | My House (Extended Mix) |
06 | Dope Demeanors | Gangsters (Original Mix) |
07 | Serge Funk | Get Up (Extended Mix) |
08 | Heatwave | Boogie Nights (Ben Liebrand 2023 Rework) |
09 | Din Jay | My Salvation (Original Mix) |
10 | Malusa & Patizo | It's All House (Original Mix) |
11 | Sandy vs. Dhany | Break The Wall (Acapella) |
12 | Tommy Boccuto | Timeless (Original Mix) |
13 | Nova Fronteira | Abra A Boca |
14 | Koog | Mr. Reporter (Original Mix) |
15 | Derrick Carter vs. Freaks | Legacy (Acapella) |
16 | Harry Romero | Revolution (Deep In Jersey Extended Mix) |
17 | Block & Crown, Paul Parsons | Your Lovin' Is So Right (Club Mix) |
2 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #188
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jon Johnston | Can You Feel It (Original Mix) |
02 | Jonk & Spook | Circles (Extended Mix) |
03 | Martin Wright, La Fitte | Ma Ai O (Extended Mix) |
04 | Roland Nights | Collider / Spotlight (Original Mix) |
05 | Serge Funk | Moonshine (Extended Mix) |
06 | Tommy Mambretti | Love Us (Extended Mix) |
07 | DJ Steaw, Wlad | Culture Club (Original Mix) |
08 | Fargeta | Music (Acapella) |
09 | Atomic & Backie | The Voodoo (Extended Mix) |
10 | Federal Hill | We Got It Goin' On (Acapella) |
11 | Saliva Commandos | 1000 Miles Of Empty Space (Original Mix) |
12 | Syke 'N' Sugarstarr | Ticket 2 Ride (Philip Z Extended Remix) |
13 | Reece Collins | Play Those Games (Original Mix) |
14 | DJ Dove & Karmina Dai | House Me (Extended Mix) |
15 | Dirty Channels | Make You Cry (Extended Mix) |
9 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
16 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
23 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
30 maart 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio
- Direct Stream BBR (192 kbps)
Referenties