Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (→1 januari 2023) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 222: | Regel 222: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Let op: | Let op: Dit is de herhaling van Episode: #178, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Boogie_Bunker_Radio)_Draailijsten_van_2022_/_Playlist_2022#29_december_2022|29 december 2022]] op [[Boogie Bunker Radio]] | ||
{| class="wikitable" | ''Mash-Up Special'' | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width=" | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel'''|| width="40px" | '''Episode''' | |||
|- | |||
|01||Vertigini||CoffeeCola (Original Mix)||#156 | |||
|- | |||
|02||Phil Collins||Sussudio (Acapella)||#156 | |||
|- | |||
|03||Trouble Within'||I Get You (Johan S Remix)||#156 | |||
|- | |||
|04||(Hamilton) Bohannon||Let's Start The Dance Again (Acapella)||#156 | |||
|- | |- | ||
| | |05||DJ Steaw||Dance To The Rhythm (Original Mix)||#160 | ||
|- | |- | ||
| | |06||Dua Lipa||Be The One (Acapella)|| #160 | ||
|- | |- | ||
| | |07||Soledrifter||Just Riding (Saison Rework)||#158 | ||
|- | |- | ||
| | |08||Jermaine Jackson||Burnin' Hot (Acapella)||#158 | ||
|- | |- | ||
| | |09||Saison||I Need Ya (Local Options Remix)||#157 | ||
|- | |- | ||
| | |10||Teena Marie||Behind The Groove (Acapella)||#157 | ||
|- | |- | ||
| | |11||The Verticals||In Its Sphere (Cie Remix)||#160 | ||
|- | |- | ||
| | |12||Hijack||The Badman Is Robbin' (Acapella)||#160 | ||
|- | |- | ||
| | |13||Lenny Fontana & Vangela Crowe||Hell Yeah (David Morales NYC Club Instrumental Remix)||#160 | ||
|- | |- | ||
| | |14||Brenda K. Starr||What You See Is What You Get (Acapella)||#160 | ||
|- | |- | ||
| | |15||Todd Terry||Acid Underground (Extended Mix)||#159 | ||
|- | |- | ||
| | |16||JM Silk||Shadows Of Your Love (Acapella)||#159 | ||
|- | |- | ||
| | |17||Demarkus Lewis||Come Find Me (Dub Mix)||#158 | ||
|- | |- | ||
| | |18||Kelis||Milkshake (Acapella)||#158 | ||
|- | |- | ||
| | |19||DJ Homewrecker||Trick Flows (Original Mix)||#155 | ||
|- | |- | ||
| | |20||M||Popmuzik (Acapella)||#155 | ||
|- | |- | ||
| | |21||DJ With Soul||Your Love (Original Mix)||#164 | ||
|- | |- | ||
| | |22||Ashford & Simpson||Found A Cure (Acapella)||#164 | ||
|- | |- | ||
| | |23||Ralphi Rosario & Linda Clifford||I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub)||#178 | ||
|- | |- | ||
| | |24||The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue||Keep On Pumpin' It Up (Acapella)||#178 | ||
|} | |} | ||
Versie van 30 dec 2022 18:31
Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2023 / Playlist 2023
1 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
02.00-03.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #100 een speciale aflevering met 50 tracks en 50 acapella's, zoals uitgezonden op 5 juni 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Dr. Cyclotron | Get On The Floor |
002 | Michael Jackson | Get On The Floor (Acapella) |
003 | Alex Preston | Love You Better (Extended Mix) |
004 | Boston | More Than A Feeling (Acapella) |
005 | Arnold, Lane & Riffa | Flauntin' It (Original Mix) |
006 | Robin S. | Luv 4 Luv (Acapella) |
007 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
008 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) (acapella) |
009 | Hever Jara Feat. Reveh & Drezza | Samoa (Original Mix) |
010 | House Of Pain | Jump Around (Acapella) |
011 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
012 | Usher Feat. Lil' John & Ludacris | Yeah (Acapella) |
013 | Kenny Bizzarro | Speed (Original Mix) |
014 | Sister Sledge | He's The Greatest Dancer (Acapella) |
015 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love (Acapella) |
016 | Todd Terry vs. Diana Ross | Upside Down Dimension (Dr. Cyclotron Mashup) |
017 | Josh Davids | My House (Original Mix) |
018 | Diana Ross | Upside Down (Acapella) |
019 | Benjamin Barth | Saxo (Original Mix) |
020 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) (Acapella) |
021 | Fred Everything | Alone (Together) (Original Mix) |
022 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (Acapella) |
023 | Groove Assassin | Whatcha Got (Original Mix) |
024 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thing (Acapella) |
025 | Dirty Secretz | Tribute (Original Mix) |
026 | Rod Stewart | Do You Think I'm Sexy (Acapella) |
027 | Friend Within | Xperience (Extended Mix) |
028 | Donna Summer | Bad Girls (Acapella) |
029 | Makito | Purpose Of Love (Harvee Remix) |
030 | The Weeknd | Can't Feel My Face (The Him Remix) |
031 | Mo Cream | Don't Be Scared (HRDY & Paulo Maria Remix) |
032 | Sister Sledge | We Are Family (Acapella) |
033 | Greg N Grandi | Peli 1010 (Original Mix) |
034 | Inaya Day | Keep Pushin' |
035 | Rene Amesz | Open Wide (Extended Mix) |
036 | Whitney Houston | Queen Of The Night (Acapella) |
037 | Jack Roy | Instance (Original Mix) |
038 | Spiller Feat. Sophie Ellis Bextor | Groovejet (If This Ain't Love) (Acapella) |
039 | Louis Dauvergne | Robtool Again (Original Mix) |
040 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (Acapella) |
041 | Art Of Tones | Freaky Music (Original Mix) |
042 | Kings Of Tomorrow | Finally (acap) |
043 | Baum | Funk (Original Mix) |
044 | Heatwave | Boogie Nights (Acapella) |
045 | Greedo & STRNGR | U Know The Score (Original Club Mix) |
046 | Daft Punk | Technologic (Acapella) |
047 | Muus | One Two (Extended Mix) |
048 | 'Lectric Funk | Shanghaied |
049 | Kraftwerk | Numbers (Acapella) |
050 | Mark Anthony | 1919 Main St. (Acapella) |
051 | Sean McCabe | Take It On Up (Original Mix) |
052 | Midway | Set It Out (Acapella) |
053 | Mo'Cream | Never Felt (Original Mix) |
054 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Somethin' (Acapella) |
055 | Body Ocean | Once The Music (Extended Mix) |
056 | David Guetta Feat. Chris Willis | Love Is Gone (Acapella) |
057 | Dennis Cruz & Eddy M | Goldigger (Original Mix) |
058 | Britney Spears | Work Bitch (Acapella) |
059 | Andruss & Juarez | Whomp! There It Is (Extended Mix) |
060 | The Black Eyed Peas | I Gotta Feeling (Acapella) |
061 | Dont Blink | Music Please (Original Mix) |
062 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (Acapella) |
063 | Claudia Tejeda | The Station (Original Mix) |
064 | Heatwave | Groove Line (Acapella) |
065 | Wave Point | Words (Original Mix) |
066 | Oliver Cheatham | Get Down Saturday Night (Acapella) |
067 | Mason | Further Ado |
068 | Simply Red | Money's Too Tight (Too Mention) (Acapella) |
069 | M-High | Morning Avenue (Original Mix) |
070 | Bee Gees | Night Fever (Acapella) |
071 | Sabb | Somebody To Love (Joeski Remix) |
072 | Michael Jackson | Don't Stop (Dr. Cyclotron Mashup) |
073 | Workin' Happily | Reach (Main Mix) |
074 | Justin Timberlake | Like I Love You (Acapella) |
075 | Redux Saints | Unhinged (Extended Mix) |
076 | Thick D | Insatiable (Acapella) |
077 | Dakar | Stronger |
078 | D-Train | You're The One For Me (Acapella) |
079 | Vales | You Turn Me On (Original Mix) |
080 | Gino Vannelli | People Gotta Move (Acapella) |
081 | Mattei & Omich Feat. Steff Daxx | God Put A Smile Upon Your Face (Extended Mix) |
082 | Patrice Rushen | Forget Me Nots (Acapella) |
083 | Chapter & Verse | Cancel It (Original Mix) |
084 | Nightcrawlers | Push The Feeling (Acapella) |
085 | Satoshi Tomeii | Bassline |
086 | The House Crew | ?? (acapella) |
087 | Melohman | Acid Nights (Original Mix) |
088 | Black Eyed Peas | Don't Lie (Acapella) |
089 | Bombay Traffic | Feelings (Original Mix) |
090 | Adeva | Respect (Acapella) |
091 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
092 | Praxis Feat. Kathy Brown | Turn Me Out (Turn To Sugar) (Divapella) |
093 | The Fog | Been A Long Time (Acapella) |
094 | Carlostella | Paradisco (Original Mix) |
095 | Sparque | Let's Go Dancin' (Acapella) |
096 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
097 | Masters At Work (M.A.W.) | Work (Acapella) |
098 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
099 | Bob Sinclar | Feel For You (Acapella) |
100 | Omson | Better Place (Original Mix) |
101 | Cerrone | Give Me Love (Acapella) |
102 | Lee Dagger | Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) |
103 | Madonna | Vogue (Acapella) |
03.00-04.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: Dit is de herhaling van Episode: #178, zoals uitgezonden op 29 december 2022 op Boogie Bunker Radio
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Vertigini | CoffeeCola (Original Mix) | #156 |
02 | Phil Collins | Sussudio (Acapella) | #156 |
03 | Trouble Within' | I Get You (Johan S Remix) | #156 |
04 | (Hamilton) Bohannon | Let's Start The Dance Again (Acapella) | #156 |
05 | DJ Steaw | Dance To The Rhythm (Original Mix) | #160 |
06 | Dua Lipa | Be The One (Acapella) | #160 |
07 | Soledrifter | Just Riding (Saison Rework) | #158 |
08 | Jermaine Jackson | Burnin' Hot (Acapella) | #158 |
09 | Saison | I Need Ya (Local Options Remix) | #157 |
10 | Teena Marie | Behind The Groove (Acapella) | #157 |
11 | The Verticals | In Its Sphere (Cie Remix) | #160 |
12 | Hijack | The Badman Is Robbin' (Acapella) | #160 |
13 | Lenny Fontana & Vangela Crowe | Hell Yeah (David Morales NYC Club Instrumental Remix) | #160 |
14 | Brenda K. Starr | What You See Is What You Get (Acapella) | #160 |
15 | Todd Terry | Acid Underground (Extended Mix) | #159 |
16 | JM Silk | Shadows Of Your Love (Acapella) | #159 |
17 | Demarkus Lewis | Come Find Me (Dub Mix) | #158 |
18 | Kelis | Milkshake (Acapella) | #158 |
19 | DJ Homewrecker | Trick Flows (Original Mix) | #155 |
20 | M | Popmuzik (Acapella) | #155 |
21 | DJ With Soul | Your Love (Original Mix) | #164 |
22 | Ashford & Simpson | Found A Cure (Acapella) | #164 |
23 | Ralphi Rosario & Linda Clifford | I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub) | #178 |
24 | The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue | Keep On Pumpin' It Up (Acapella) | #178 |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Lebonmix Radio
- Direct Stream Lebonmix Radio (320 kbps)
Referenties