Bewerken van FM omroepzenders in Nederland (lokaal)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | ||
== Lokale omroep == | ==Lokale omroep== | ||
=== Groningen === | === Groningen === | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Zender | ! Zender | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
! Frequentie | ! Frequentie | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Dollard Radio]]''' || Oldambt || Winschoten || 105,8 MHz || 0,063 | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | | '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Havenstad FM]]''' || Delfzijl || Delfzijl || 105,4 MHz || 0,063 | | '''[[Havenstad FM]]''' || Delfzijl || Delfzijl || 105,4 MHz || 0,063 | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Menterwolde]]''' || Menterwolde || Muntendam || 107,6 MHz || 0,05 | | '''[[Omroep Menterwolde]]''' || Menterwolde || Muntendam || 107,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[OOG Radio]]''' || Groningen || Groningen || 106,6 MHz || 0,056 | | '''[[OOG Radio]]''' || Groningen || Groningen || 106,6 MHz || 0,056 | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Compagnie]]''' || Hoogezand-Sappemeer || Hoogezand || 105,2 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Compagnie]]''' || Hoogezand-Sappemeer || Hoogezand || 105,2 MHz || 0,05 | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Westerkwartier]]''' || Marum || Marum || 105,3 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Westerkwartier]]''' || Marum || Marum || 105,3 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
Regel 35: | Regel 35: | ||
| Vlagtwedde || 107,0 MHz || 0,1 | | Vlagtwedde || 107,0 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|'''[[Regio FM]]''' | ||
| Scharmer || 107,9 MHz || 0,05 | | Scharmer || 107,9 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
Regel 43: | Regel 42: | ||
| Slochteren || 107,2 MHz || 0.06 | | Slochteren || 107,2 MHz || 0.06 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RTV Stadskanaal]]''' || Stadskanaal || Nieuw Buinen || 107,8 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
Regel 58: | Regel 55: | ||
| '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | | '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Baoarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | |||
| '''[[Radio | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio Centraal]]''' || Noordwolde || 107,4 MHz || 0,05 | | rowspan="2" | '''[[Radio Centraal]]''' || Noordwolde || 107,4 MHz || 0,05 | ||
Regel 82: | Regel 77: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | | '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | | '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | ||
Regel 98: | Regel 89: | ||
=== Drenthe === | === Drenthe === | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Zender | ! Zender | ||
Regel 106: | Regel 97: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[De Streekradio]]''' || rowspan="2" | De Wolden || Koekange || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | | Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | ||
Regel 140: | Regel 131: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[A28 FM]]''' || Staphorst || Staphorst || 106,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | | '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | ||
Regel 146: | Regel 137: | ||
| '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | | '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | ||
|- | |- | ||
| | | '''[[Deltapiraat]]''' || Twenterand || Vriezenveen || 107,7 MHz || 0,0799 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 165: | Regel 156: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| '''[[Radio Borghende]]''' || Borne || Borne || 105,4 MHz || 0,1 | |||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | | '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | ||
Regel 170: | Regel 163: | ||
| '''[[Radio Raalte]]''' || Raalte || Raalte || 105,1 MHz || 0,04 | | '''[[Radio Raalte]]''' || Raalte || Raalte || 105,1 MHz || 0,04 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || | | '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || || || | ||
|- | |- | ||
| '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 190: | Regel 181: | ||
| '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | | '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[ZOO]]''' || Zwolle || Zwolle || 105,0 MHz || 0,06 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | | '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | ||
Regel 428: | Regel 419: | ||
| '''[[Radio Purmerend]]''' || Purmerend || 104,9 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Purmerend]]''' || Purmerend || 104,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Texel]]''' || Den Burg || 106,1 | | '''[[Radio Texel]]''' || Den Burg || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|} | |} | ||
Regel 465: | Regel 426: | ||
|- | |- | ||
!width="180"|Zender | !width="180"|Zender | ||
!width="150"| | !width="150"|Regio | ||
!width="100"|Frequentie | !width="100"|Frequentie | ||
!width="100"|Vermogen (kW) | !width="100"|Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Albrandwaard FM]]''' | | '''[[Albrandwaard FM]]''' || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Alphen Stad FM]]''' | |||
| Alphen aan den Rijn || 105,4 MHz || 0,05 | |||
|- | |||
| Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | | Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Hazerswoude Rijndijk || 106,5 MHz || 0,063 | | Hazerswoude Rijndijk || 106,5 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ATOS Radio]]''' | | rowspan="2"|'''[[ATOS Radio]]''' | ||
| Heerjansdam || 106,8 MHz || 0,02 | | Heerjansdam || 106,8 MHz || 0,02 | ||
|- | |- | ||
| Zwijndrecht || 106,1 MHz || 0,1 | | Zwijndrecht || 106,1 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Den Haag FM]]''' | | '''[[Den Haag FM]]''' || Den Haag || 92,0 MHz || 0,144 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Drechtstad FM]]''' | | '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Exxact | | '''[[Exxact FM]]''' || Barendrecht || 106,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[KB Radio]]''' | | '''[[KB Radio]]''' || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Klokradio]]''' | | '''[[Klokradio]]''' || Alblasserdam || 107,0 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Lansingerland FM]]''' | | '''[[Lansingerland FM]]''' || Berkel en Rodenrijs || 92,2 MHz || 0,081 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Gouwestad Radio]]''' | | '''[[Gouwestad Radio]]''' || Gouda || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[LOK Radio]]''' | | '''[[LOK Radio]]''' || Krimpen aan den IJssel || 106,0 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Megastad FM]]''' | | '''[[Megastad FM]]''' || Rotterdam || 93,9 MHz || 4,79 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Merwe Radio]]''' | | '''[[Merwe Radio]]''' || Sliedrecht || 105,4 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Midvliet FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[Midvliet FM]]''' | ||
| | | Leidschendam || 107,2 MHz || 0.063 | ||
| | |- | ||
| 107, | | Leidschendam || 107,9 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Vlaardingen]]''' || Vlaardingen || 107,8 MHz || 0,035 | |||
| '''[[Omroep Vlaardingen]]''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Omroep Zuidplas]]''' | | rowspan="2"|'''[[Omroep Zuidplas]]''' | ||
| Moordrecht || 106,9 MHz || 0,05 | | Moordrecht || 106,9 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Nieuwerkerk aan den IJssel || 107,3 MHz || 0.05 | | Nieuwerkerk aan den IJssel || 107,3 MHz || 0.05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Papendrecht FM]]''' | | '''[[Papendrecht FM]]''' || Papendrecht || 105,0 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Bodegraven]]''' | | '''[[Radio Bodegraven]]''' || Bodegraven || 107,8 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Centraal]]''' | | '''[[Radio Centraal]]''' || Bergambacht || 106,6 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Radio Excellent]]''' | | rowspan="2"|'''[[Radio Excellent]]''' | ||
| Nootdorp || 105,2 MHz || 0,05 | | Nootdorp || 105,2 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Pijnacker || 105,6 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Radio Heemskerk]]''' || Heemskerk || 107,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Radio Hoekse Waard]]''' | | rowspan="3"|'''[[Radio Hoekse Waard]]''' | ||
| Piershil || 106,2 MHz || 0,05 | | Piershil || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Puttershoek || 96,0 MHz || 0,417 | | Puttershoek || 96,0 MHz || 0,417 | ||
|- | |- | ||
| Zuid-Beijerland || 105,5 MHz || 0,04 | | Zuid-Beijerland || 105,5 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Nens]]''' | | '''[[Nens]]''' || Noordwijk || 105,3 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Ridderkerk]]''' || Ridderkerk || 105,7 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Schiedam]]''' || Schiedam || 95,8 MHz || 0,2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Superstar]]''' || Middelharnis || 107,3 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
Regel 602: | Regel 524: | ||
| '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | | '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|'''[[Midland FM]]''' | ||
| Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | | Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Oudewater || 107,5 MHz || 0,04 | |||
|- | |- | ||
| Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | | Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | ||
|- | |- | ||
| Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | | Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | | rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | ||
Regel 635: | Regel 556: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | | rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | ||
| | | Kockengen || 106,0 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Maarssen || 105,3 MHz || 0,05 | |||
| Maarssen || 105, | |||
|- | |- | ||
| '''[[Slotstad Radio]]''' || Zeist || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
Regel 660: | Regel 579: | ||
|- | |- | ||
| Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | | Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | ||
|} | |} | ||
Regel 744: | Regel 652: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Tilburg]]''' || Tilburg || 107,6 MHz || 0,05 | | '''[[Omroep Tilburg]]''' || Tilburg || 107,6 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ORTS Radio]]''' || Oosterhout || 106,2 MHz || 0,05 | | '''[[ORTS Radio]]''' || Oosterhout || 106,2 MHz || 0,05 | ||
Regel 793: | Regel 699: | ||
| '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | | '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Stadsradio Breda]]''' || Breda || 107,3 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | | rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | ||
Regel 810: | Regel 716: | ||
| '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | | '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |'''[[Zuidwest FM]]''' | ||
| Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | | Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | ||
|- | |- | ||
| Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | | Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|} | |} | ||
Regel 899: | Regel 803: | ||
!width="100"|Frequentie | !width="100"|Frequentie | ||
!width="100"|Vermogen (kW) | !width="100"|Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[LekWaal FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[LekWaal FM]]''' | ||
Regel 904: | Regel 809: | ||
|- | |- | ||
| Leerdam || 107,6 MHz || 0,1 | | Leerdam || 107,6 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Optimaal FM]]''' || Alphen || 106,3 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Voorne]]''' || Hellevoetsluis || 106,9 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Weesp]]''' || Weesp || 106,5 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Wieringermeer]]''' || Middenmeer || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Zilverstad]]''' || Schoonhoven || 105,9 MHz || 0,02 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Razo (Salto)]]''' || Amsterdam || 105,2 MHZ || 0,03 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Rick FM]]''' || Uithoorn || 106,3 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RGL FM]]''' || Ouddorp || 105,6 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Amstelveen]]''' || Amstelveen || 107,2 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Hilversum]]''' || Hilversum || 106,2 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Hollands Midden]]''' || Nieuwkoop || 107,4 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Rijswijk]]''' || Rijswijk || 105,9 MHz || 0,015 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV-S]]''' || Stadskanaal || 105,3 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Schagen FM]]''' || Schagen || 107,7 MHz || 0,158 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="2"|'''[[Scheldemond FM]]''' | |||
| Oostburg || 105,5 MHz || 0,1 | |||
|- | |||
| Oostburg || 105,7 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Seapoot FM]]''' || IJmuiden || 107,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Smart FM]]''' || Spijkenisse || 105,1 MHz || 0.04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[SRC FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[SRC FM]]''' | ||
Regel 909: | Regel 864: | ||
|- | |- | ||
| Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | | Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Stads FM]]''' || Amsterdam || 106,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Stadsradio Delft]]''' || Delft || 106,3 MHz || 0,039 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|'''[[Terneuzen FM]]''' | |||
| Biervliet || 106,1 MHz || 0,063 | |||
|- | |||
| Terneuzen || 107,8 MHz || 0,079 | |||
|- | |||
| Westdorpe || 105,8 MHz || 0,012 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Tsarina FM]]''' || Breezand || 104,9 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|'''[[Unity FM]]''' | |||
| Leiden || 105,7 MHz || 0.032 | |||
|- | |||
| Leiderdorp || 106,1 MHz || 0,025 | |||
|- | |||
| Lisse || 107 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Vlistam Radio]]''' || Stolwijk || 105,5 MHz || 0,04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Vrolek Radio]]''' || Lekkerkerk || 107,7 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Wereld FM]]''' || Amsterdam || 99,4 MHz || 0,08 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[WOS]]''' || Naaldwijk || 87,6 MHz || 0,251 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Zaan Radio]]''' || Koog aan de Zaan || 107,1 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[ZFM]]''' || Zandvoort || 106,9 MHz || 0,025 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[ZFM]]''' || Zoetermeer || 96,2 MHz || 0,891 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Zuiderzee FM]]''' || Hippolytushoef || 106,6 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
== Overige == | ==Overige== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- |