Bewerken van FM omroepzenders in Nederland (lokaal)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | ||
== Lokale omroep == | ==Lokale omroep== | ||
=== Groningen === | === Groningen === | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[Dollard Radio]]''' || Oldambt || Winschoten || 105,8 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | | '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Havenstad FM]]''' || Delfzijl || Delfzijl || 105,4 MHz || 0,063 | | '''[[Havenstad FM]]''' || Delfzijl || Delfzijl || 105,4 MHz || 0,063 | ||
|- | |||
| '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Ameland || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 | |||
|- | |- | ||
| '''[[Omroep Menterwolde]]''' || Menterwolde || Muntendam || 107,6 MHz || 0,05 | | '''[[Omroep Menterwolde]]''' || Menterwolde || Muntendam || 107,6 MHz || 0,05 | ||
Regel 58: | Regel 60: | ||
| '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | | '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Baoarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | |||
| '''[[Radio | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio Centraal]]''' || Noordwolde || 107,4 MHz || 0,05 | | rowspan="2" | '''[[Radio Centraal]]''' || Noordwolde || 107,4 MHz || 0,05 | ||
Regel 82: | Regel 82: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | | '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | | '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | ||
Regel 106: | Regel 102: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[De Streekradio]]''' || rowspan="2" | De Wolden || Koekange || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | | Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | ||
Regel 140: | Regel 136: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[A28 FM]]''' || Staphorst || Staphorst || 106,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | | '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | ||
Regel 146: | Regel 142: | ||
| '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | | '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | ||
|- | |- | ||
| | | '''[[Deltapiraat]]''' || Twenterand || Vriezenveen || 107,7 MHz || 0,0799 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 165: | Regel 161: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| '''[[Radio Borghende]]''' || Borne || Borne || 105,4 MHz || 0,1 | |||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | | '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | ||
Regel 171: | Regel 169: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || Wierden || 93,9 MHz || 0,708 | | '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || Wierden || 93,9 MHz || 0,708 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 190: | Regel 186: | ||
| '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | | '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[ZOO]]''' || Zwolle || Zwolle || 105,0 MHz || 0,06 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | | '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | ||
Regel 428: | Regel 424: | ||
| '''[[Radio Purmerend]]''' || Purmerend || 104,9 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Purmerend]]''' || Purmerend || 104,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Texel]]''' || Den Burg || 106,1 | | '''[[Radio Texel]]''' || Den Burg || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|} | |} | ||
Regel 465: | Regel 431: | ||
|- | |- | ||
!width="180"|Zender | !width="180"|Zender | ||
!width="150"| | !width="150"|Regio | ||
!width="100"|Frequentie | !width="100"|Frequentie | ||
!width="100"|Vermogen (kW) | !width="100"|Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Albrandwaard FM]]''' | | '''[[Albrandwaard FM]]''' || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Alphen Stad FM]]''' | |||
| Alphen aan den Rijn || 105,4 MHz || 0,05 | |||
|- | |||
| Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | | Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Hazerswoude Rijndijk || 106,5 MHz || 0,063 | | Hazerswoude Rijndijk || 106,5 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ATOS Radio]]''' | | rowspan="2"|'''[[ATOS Radio]]''' | ||
| Heerjansdam || 106,8 MHz || 0,02 | | Heerjansdam || 106,8 MHz || 0,02 | ||
|- | |- | ||
| Zwijndrecht || 106,1 MHz || 0,1 | | Zwijndrecht || 106,1 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Den Haag FM]]''' | | '''[[Den Haag FM]]''' || Den Haag || 92,0 MHz || 0,144 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Drechtstad FM]]''' | | '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Exxact | | '''[[Exxact FM]]''' || Barendrecht || 106,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[KB Radio]]''' | | '''[[KB Radio]]''' || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Klokradio]]''' | | '''[[Klokradio]]''' || Alblasserdam || 107,0 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Lansingerland FM]]''' | | '''[[Lansingerland FM]]''' || Berkel en Rodenrijs || 92,2 MHz || 0,081 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Gouwestad Radio]]''' | | '''[[Gouwestad Radio]]''' || Gouda || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[LOK Radio]]''' | | '''[[LOK Radio]]''' || Krimpen aan den IJssel || 106,0 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Megastad FM]]''' | | '''[[Megastad FM]]''' || Rotterdam || 93,9 MHz || 4,79 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Merwe Radio]]''' | | '''[[Merwe Radio]]''' || Sliedrecht || 105,4 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Midvliet FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[Midvliet FM]]''' | ||
| Leidschendam || 107,2 MHz || 0.063 | |||
|- | |||
| 107,2 MHz || 0.063 | | Leidschendam || 107,9 MHz || 0,079 | ||
|- | |||
| 107,9 MHz || 0,079 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Vlaardingen]]''' | | '''[[Omroep Vlaardingen]]''' || Vlaardingen || 107,8 MHz || 0,035 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Omroep Zuidplas]]''' | | rowspan="2"|'''[[Omroep Zuidplas]]''' | ||
| Moordrecht || 106,9 MHz || 0,05 | | Moordrecht || 106,9 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Nieuwerkerk aan den IJssel || 107,3 MHz || 0.05 | | Nieuwerkerk aan den IJssel || 107,3 MHz || 0.05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Papendrecht FM]]''' | | '''[[Papendrecht FM]]''' || Papendrecht || 105,0 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Bodegraven]]''' | | '''[[Radio Bodegraven]]''' || Bodegraven || 107,8 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Centraal]]''' | | '''[[Radio Centraal]]''' || Bergambacht || 106,6 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Radio Excellent]]''' | | rowspan="2"|'''[[Radio Excellent]]''' | ||
| Nootdorp || 105,2 MHz || 0,05 | | Nootdorp || 105,2 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Pijnacker || 105,6 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Radio Heemskerk]]''' || Heemskerk || 107,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Radio Hoekse Waard]]''' | | rowspan="3"|'''[[Radio Hoekse Waard]]''' | ||
| Piershil || 106,2 MHz || 0,05 | | Piershil || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Puttershoek || 96,0 MHz || 0,417 | | Puttershoek || 96,0 MHz || 0,417 | ||
|- | |- | ||
| Zuid-Beijerland || 105,5 MHz || 0,04 | | Zuid-Beijerland || 105,5 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Nens]]''' | | '''[[Nens]]''' || Noordwijk || 105,3 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Ridderkerk]]''' || Ridderkerk || 105,7 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Schiedam]]''' || Schiedam || 95,8 MHz || 0,2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Superstar]]''' || Middelharnis || 107,3 MHz || 0,05 | ||
|} | |} | ||
Regel 602: | Regel 529: | ||
| '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | | '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|'''[[Midland FM]]''' | ||
| Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | | Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Oudewater || 107,5 MHz || 0,04 | |||
|- | |- | ||
| Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | | Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | ||
|- | |- | ||
| Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | | Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | | rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | ||
Regel 635: | Regel 561: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | | rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | ||
| | | Kockengen || 106,0 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Maarssen || 105,3 MHz || 0,05 | |||
| Maarssen || 105, | |||
|- | |- | ||
| '''[[Slotstad Radio]]''' || Zeist || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
Regel 660: | Regel 584: | ||
|- | |- | ||
| Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | | Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | ||
|} | |} | ||
Regel 744: | Regel 657: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Tilburg]]''' || Tilburg || 107,6 MHz || 0,05 | | '''[[Omroep Tilburg]]''' || Tilburg || 107,6 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ORTS Radio]]''' || Oosterhout || 106,2 MHz || 0,05 | | '''[[ORTS Radio]]''' || Oosterhout || 106,2 MHz || 0,05 | ||
Regel 793: | Regel 704: | ||
| '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | | '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Stadsradio Breda]]''' || Breda || 107,3 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | | rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | ||
Regel 810: | Regel 721: | ||
| '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | | '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |'''[[Zuidwest FM]]''' | ||
| Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | | Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | ||
|- | |- | ||
| Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | | Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|} | |} | ||
Regel 899: | Regel 808: | ||
!width="100"|Frequentie | !width="100"|Frequentie | ||
!width="100"|Vermogen (kW) | !width="100"|Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[LekWaal FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[LekWaal FM]]''' | ||
Regel 904: | Regel 814: | ||
|- | |- | ||
| Leerdam || 107,6 MHz || 0,1 | | Leerdam || 107,6 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Optimaal FM]]''' || Alphen || 106,3 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Voorne]]''' || Hellevoetsluis || 106,9 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Weesp]]''' || Weesp || 106,5 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Wieringermeer]]''' || Middenmeer || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Zilverstad]]''' || Schoonhoven || 105,9 MHz || 0,02 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Razo (Salto)]]''' || Amsterdam || 105,2 MHZ || 0,03 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Rick FM]]''' || Uithoorn || 106,3 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RGL FM]]''' || Ouddorp || 105,6 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Amstelveen]]''' || Amstelveen || 107,2 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Hilversum]]''' || Hilversum || 106,2 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Hollands Midden]]''' || Nieuwkoop || 107,4 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Rijswijk]]''' || Rijswijk || 105,9 MHz || 0,015 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Schagen FM]]''' || Schagen || 107,7 MHz || 0,158 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="2"|'''[[Scheldemond FM]]''' | |||
| Oostburg || 105,5 MHz || 0,1 | |||
|- | |||
| Oostburg || 105,7 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Seapoot FM]]''' || IJmuiden || 107,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Smart FM]]''' || Spijkenisse || 105,1 MHz || 0.04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[SRC FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[SRC FM]]''' | ||
Regel 909: | Regel 867: | ||
|- | |- | ||
| Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | | Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Stads FM]]''' || Amsterdam || 106,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Stadsradio Delft]]''' || Delft || 106,3 MHz || 0,039 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|'''[[Terneuzen FM]]''' | |||
| Biervliet || 106,1 MHz || 0,063 | |||
|- | |||
| Terneuzen || 107,8 MHz || 0,079 | |||
|- | |||
| Westdorpe || 105,8 MHz || 0,012 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Tsarina FM]]''' || Breezand || 104,9 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|'''[[Unity FM]]''' | |||
| Leiden || 105,7 MHz || 0.032 | |||
|- | |||
| Leiderdorp || 106,1 MHz || 0,025 | |||
|- | |||
| Lisse || 107 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Vlistam Radio]]''' || Stolwijk || 105,5 MHz || 0,04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Vrolek Radio]]''' || Lekkerkerk || 107,7 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Wereld FM]]''' || Amsterdam || 99,4 MHz || 0,08 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[WOS]]''' || Naaldwijk || 87,6 MHz || 0,251 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Zaan Radio]]''' || Koog aan de Zaan || 107,1 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[ZFM]]''' || Zandvoort || 106,9 MHz || 0,025 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[ZFM]]''' || Zoetermeer || 96,2 MHz || 0,891 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Zuiderzee FM]]''' || Hippolytushoef || 106,6 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
== Overige == | ==Overige== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- |