Bewerken van FM omroepzenders in Nederland (lokaal)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | ||
== Lokale omroep == | ==Lokale omroep== | ||
=== Groningen === | === Groningen === | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[Dollard Radio]]''' || Oldambt || Winschoten || 105,8 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | | '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | ||
Regel 58: | Regel 58: | ||
| '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | | '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Baoarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | |||
| '''[[Radio | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio Centraal]]''' || Noordwolde || 107,4 MHz || 0,05 | | rowspan="2" | '''[[Radio Centraal]]''' || Noordwolde || 107,4 MHz || 0,05 | ||
Regel 82: | Regel 80: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | | '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | | '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | ||
Regel 106: | Regel 100: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[De Streekradio]]''' || rowspan="2" | De Wolden || Koekange || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | | Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | ||
Regel 140: | Regel 134: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[A28 FM]]''' || Staphorst || Staphorst || 106,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | | '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | ||
Regel 146: | Regel 140: | ||
| '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | | '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | ||
|- | |- | ||
| | | '''[[Deltapiraat]]''' || Twenterand || Vriezenveen || 107,7 MHz || 0,0799 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 165: | Regel 159: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| '''[[Radio Borghende]]''' || Borne || Borne || 105,4 MHz || 0,1 | |||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | | '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | ||
Regel 171: | Regel 167: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || Wierden || 93,9 MHz || 0,708 | | '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || Wierden || 93,9 MHz || 0,708 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 190: | Regel 184: | ||
| '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | | '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[ZOO]]''' || Zwolle || Zwolle || 105,0 MHz || 0,06 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | | '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | ||
Regel 428: | Regel 422: | ||
| '''[[Radio Purmerend]]''' || Purmerend || 104,9 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Purmerend]]''' || Purmerend || 104,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Texel]]''' || Den Burg || 106,1 | | '''[[Radio Texel]]''' || Den Burg || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|} | |} | ||
Regel 472: | Regel 436: | ||
| '''[[Albrandwaard FM]]''' || Albrandswaard || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | | '''[[Albrandwaard FM]]''' || Albrandswaard || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[ | | rowspan="3"|'''[[Alphen Stad FM]]''' | ||
| rowspan="3"| Alphen aan den Rijn | | rowspan="3"| Alphen aan den Rijn | ||
| Alphen aan den Rijn || | | Alphen aan den Rijn || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | | Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | ||
Regel 490: | Regel 454: | ||
| '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | | '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Exxact | | '''[[Exxact FM]]''' || Barendrecht || Barendrecht || 106,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[KB Radio]]''' || Kaag en Braassem || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | | '''[[KB Radio]]''' || Kaag en Braassem || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | ||
Regel 552: | Regel 516: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Zilverstad]]''' || Schoonhoven || Schoonhoven || 105,9 MHz || 0,02 | | '''[[Radio Zilverstad]]''' || Schoonhoven || Schoonhoven || 105,9 MHz || 0,02 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RTV Hollands Midden]]''' || Nieuwkoop || Nieuwkoop || 107,4 MHz || 0,05 | | '''[[RTV Hollands Midden]]''' || Nieuwkoop || Nieuwkoop || 107,4 MHz || 0,05 | ||
Regel 559: | Regel 521: | ||
| '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | | '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV Rijswijk]]''' || Rijswijk || Rijswijk || 105,9 MHz || 0,015 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | | '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | ||
Regel 566: | Regel 528: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Stadsradio Delft]]''' || Delft || Delft || 106,3 MHz || 0,039 | | '''[[Stadsradio Delft]]''' || Delft || Delft || 106,3 MHz || 0,039 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Vrolek Radio]]''' || Nederlek || Lekkerkerk || 107,7 MHz || 0,05 | | '''[[Vrolek Radio]]''' || Nederlek || Lekkerkerk || 107,7 MHz || 0,05 | ||
Regel 602: | Regel 555: | ||
| '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | | '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|'''[[Midland FM]]''' | ||
| Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | | Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Oudewater || 107,5 MHz || 0,04 | |||
|- | |- | ||
| Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | | Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | ||
|- | |- | ||
| Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | | Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | | rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | ||
Regel 635: | Regel 587: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | | rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | ||
| | | Kockengen || 106,0 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Maarssen || 105,3 MHz || 0,05 | |||
| Maarssen || 105, | |||
|- | |- | ||
| '''[[Slotstad Radio]]''' || Zeist || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
Regel 660: | Regel 610: | ||
|- | |- | ||
| Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | | Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | ||
|} | |} | ||
Regel 744: | Regel 683: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Tilburg]]''' || Tilburg || 107,6 MHz || 0,05 | | '''[[Omroep Tilburg]]''' || Tilburg || 107,6 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ORTS Radio]]''' || Oosterhout || 106,2 MHz || 0,05 | | '''[[ORTS Radio]]''' || Oosterhout || 106,2 MHz || 0,05 | ||
Regel 793: | Regel 730: | ||
| '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | | '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Stadsradio Breda]]''' || Breda || 107,3 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | | rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | ||
Regel 810: | Regel 747: | ||
| '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | | '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |'''[[Zuidwest FM]]''' | ||
| Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | | Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | ||
|- | |- | ||
| Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | | Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|} | |} | ||
Regel 904: | Regel 839: | ||
|- | |- | ||
| Leerdam || 107,6 MHz || 0,1 | | Leerdam || 107,6 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Optimaal FM]]''' || Alphen || 106,3 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Weesp]]''' || Weesp || 106,5 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Wieringermeer]]''' || Middenmeer || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Razo (Salto)]]''' || Amsterdam || 105,2 MHZ || 0,03 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Rick FM]]''' || Uithoorn || 106,3 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RGL FM]]''' || Ouddorp || 105,6 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Amstelveen]]''' || Amstelveen || 107,2 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[RTV Hilversum]]''' || Hilversum || 106,2 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Radio Heemskerk]]''' || Heemskerk || 107,4 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Schagen FM]]''' || Schagen || 107,7 MHz || 0,158 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="2"|'''[[Scheldemond FM]]''' | |||
| Oostburg || 105,5 MHz || 0,1 | |||
|- | |||
| Oostburg || 105,7 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Seapoot FM]]''' || IJmuiden || 107,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[SRC FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[SRC FM]]''' | ||
Regel 909: | Regel 871: | ||
|- | |- | ||
| Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | | Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Stads FM]]''' || Amsterdam || 106,8 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|'''[[Terneuzen FM]]''' | |||
| Biervliet || 106,1 MHz || 0,063 | |||
|- | |||
| Terneuzen || 107,8 MHz || 0,079 | |||
|- | |||
| Westdorpe || 105,8 MHz || 0,012 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Tsarina FM]]''' || Breezand || 104,9 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3"|'''[[Unity FM]]''' | |||
| Leiden || 105,7 MHz || 0.032 | |||
|- | |||
| Leiderdorp || 106,1 MHz || 0,025 | |||
|- | |||
| Lisse || 107 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Vlistam Radio]]''' || Stolwijk || 105,5 MHz || 0,04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Wereld FM]]''' || Amsterdam || 99,4 MHz || 0,08 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Zaan Radio]]''' || Koog aan de Zaan || 107,1 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[ZFM]]''' || Zandvoort || 106,9 MHz || 0,025 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[Zuiderzee FM]]''' || Hippolytushoef || 106,6 MHz || 0,05 | |||
|- | |||
| '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Ameland || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 | |||
|} | |} | ||
== Overige == | ==Overige== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- |