Bewerken van FM omroepzenders in Nederland (lokaal)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | ||
== Lokale omroep == | ==Lokale omroep== | ||
=== Groningen === | === Groningen === | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[Dollard Radio]]''' || Oldambt || Winschoten || 105,8 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | | '''[[Haren FM]]''' || Haren || Haren || 107,0 MHz || 0,05 | ||
Regel 57: | Regel 57: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | | '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Boarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | | '''[[Radio Boarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | ||
Regel 82: | Regel 80: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | | '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | | '''[[Smelne FM]]''' || Drachten || 106,5 MHz || 0,063 | ||
Regel 106: | Regel 100: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[De Streekradio]]''' || rowspan="2" | De Wolden || Koekange || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | | Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | ||
Regel 140: | Regel 134: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[A28 FM]]''' || Staphorst || Staphorst || 106,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | | '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | ||
Regel 146: | Regel 140: | ||
| '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | | '''[[Delta FM]]''' || Twenterand || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | ||
|- | |- | ||
| | | '''[[Deltapiraat]]''' || Twenterand || Vriezenveen || 107,7 MHz || 0,0799 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Deventer Radio]]''' || Deventer || Deventer || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 165: | Regel 159: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | | '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| '''[[Radio Borghende]]''' || Borne || Borne || 105,4 MHz || 0,1 | |||
|- | |- | ||
| '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | | '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | ||
Regel 171: | Regel 167: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || Wierden || 93,9 MHz || 0,708 | | '''[[Regio FM (Wierden)|Regio FM]]''' || Wierden || Wierden || 93,9 MHz || 0,708 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | | '''[[Sternet FM]]''' || Haaksbergen || Haaksbergen || 107,3 MHz || 0.079 | ||
Regel 190: | Regel 184: | ||
| '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | | '''[[Vechtdal FM]]''' || Dalfsen || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[ZOO]]''' || Zwolle || Zwolle || 105,0 MHz || 0,06 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | | '''[[Zwartewater FM]]''' || Zwartewaterland || Zwartsluis || 107,3 MHz || 0,1 | ||
Regel 472: | Regel 466: | ||
| '''[[Albrandwaard FM]]''' || Albrandswaard || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | | '''[[Albrandwaard FM]]''' || Albrandswaard || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[ | | rowspan="3"|'''[[Alphen Stad FM]]''' | ||
| rowspan="3"| Alphen aan den Rijn | | rowspan="3"| Alphen aan den Rijn | ||
| Alphen aan den Rijn || | | Alphen aan den Rijn || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | | Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | ||
Regel 490: | Regel 484: | ||
| '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | | '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Exxact | | '''[[Exxact FM]]''' || Barendrecht || Barendrecht || 106,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[KB Radio]]''' || Kaag en Braassem || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | | '''[[KB Radio]]''' || Kaag en Braassem || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | ||
Regel 553: | Regel 547: | ||
| '''[[Radio Zilverstad]]''' || Schoonhoven || Schoonhoven || 105,9 MHz || 0,02 | | '''[[Radio Zilverstad]]''' || Schoonhoven || Schoonhoven || 105,9 MHz || 0,02 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RGL FM]]''' || Ouddorp || 105,6 MHz || 0,1 | | '''[[RGL FM]]''' || Ouddorp || 105,6 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RTV Hollands Midden]]''' || Nieuwkoop || Nieuwkoop || 107,4 MHz || 0,05 | | '''[[RTV Hollands Midden]]''' || Nieuwkoop || Nieuwkoop || 107,4 MHz || 0,05 | ||
Regel 559: | Regel 553: | ||
| '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | | '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV Rijswijk]]''' || Rijswijk || Rijswijk || 105,9 MHz || 0,015 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | | '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | ||
Regel 568: | Regel 562: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Unity FM]]''' | | rowspan="3"|'''[[Unity FM]]''' | ||
| Leiden || 105,7 MHz || 0.032 | | Leiden || 105,7 MHz || 0.032 | ||
|- | |- | ||
| Leiderdorp || 106,1 MHz || 0,025 | | Leiderdorp || 106,1 MHz || 0,025 | ||
|- | |- | ||
| Lisse || 107 MHz || 0,05 | | Lisse || 107 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Vlistam Radio]]''' || Stolwijk || 105,5 MHz || 0,04 | | '''[[Vlistam Radio]]''' || Stolwijk || 105,5 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Vrolek Radio]]''' || Nederlek || Lekkerkerk || 107,7 MHz || 0,05 | | '''[[Vrolek Radio]]''' || Nederlek || Lekkerkerk || 107,7 MHz || 0,05 | ||
Regel 602: | Regel 596: | ||
| '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | | '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|'''[[Midland FM]]''' | ||
| Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | | Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Oudewater || 107,5 MHz || 0,04 | |||
|- | |- | ||
| Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | | Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | ||
|- | |- | ||
| Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | | Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | | rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | ||
Regel 635: | Regel 628: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | | rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | ||
| | | Kockengen || 106,0 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Maarssen || 105,3 MHz || 0,05 | |||
| Maarssen || 105, | |||
|- | |- | ||
| '''[[Slotstad Radio]]''' || Zeist || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
Regel 661: | Regel 652: | ||
| Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | | Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Scheldemond FM]]''' | |||
| Oostburg || 105,5 MHz || 0,1 | |||
|- | |- | ||
| Oostburg || 105,7 MHz || 0,05 | |||
| Oostburg || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Terneuzen FM]]''' | | rowspan="3"|'''[[Terneuzen FM]]''' | ||
Regel 793: | Regel 785: | ||
| '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | | '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Stadsradio Breda]]''' || Breda || 107,3 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | | rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | ||
Regel 810: | Regel 802: | ||
| '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | | '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |'''[[Zuidwest FM]]''' | ||
| Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | | Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | ||
|- | |- | ||
| Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | | Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|} | |} | ||
Regel 909: | Regel 899: | ||
|- | |- | ||
| Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | | Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Ameland || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 | |||
|} | |} | ||
== Overige == | ==Overige== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- |