Bewerken van FM omroepzenders in Nederland (lokaal)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 57: | Regel 57: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | | '''[[Odrie]]''' || Appelscha || 106,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Boarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | | '''[[Radio Boarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | ||
Regel 106: | Regel 104: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[De Streekradio]]''' || rowspan="2" | De Wolden || Koekange || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | | Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | ||
Regel 140: | Regel 138: | ||
! Vermogen (kW) | ! Vermogen (kW) | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[A28 FM]]''' || Staphorst || Staphorst || 106,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | | '''[[Airplay Radio]]''' || Olst-Wijhe || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | ||
Regel 472: | Regel 470: | ||
| '''[[Albrandwaard FM]]''' || Albrandswaard || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | | '''[[Albrandwaard FM]]''' || Albrandswaard || Poortugaal || 107,1 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[ | | rowspan="3"|'''[[Alphen Stad FM]]''' | ||
| rowspan="3"| Alphen aan den Rijn | | rowspan="3"| Alphen aan den Rijn | ||
| Alphen aan den Rijn || | | Alphen aan den Rijn || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | | Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | ||
Regel 490: | Regel 488: | ||
| '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | | '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Exxact | | '''[[Exxact FM]]''' || Barendrecht || Barendrecht || 106,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[KB Radio]]''' || Kaag en Braassem || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | | '''[[KB Radio]]''' || Kaag en Braassem || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | ||
Regel 559: | Regel 557: | ||
| '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | | '''[[RTV Katwijk Radio]]''' || Katwijk || Katwijk || 106,8 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV Rijswijk]]''' || Rijswijk || Rijswijk || 105,9 MHz || 0,015 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | | '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | ||
Regel 602: | Regel 600: | ||
| '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | | '''[[LOS Radio]]''' || Bunschoten || 107,5 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|'''[[Midland FM]]''' | ||
| Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | | Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Oudewater || 107,5 MHz || 0,04 | |||
|- | |- | ||
| Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | | Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | ||
|- | |- | ||
| Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | | Woudenberg || 106,3 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | | rowspan="2" | '''[[Radio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | ||
Regel 635: | Regel 632: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | | rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | ||
| | | Kockengen || 106,0 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Maarssen || 105,3 MHz || 0,05 | |||
| Maarssen || 105, | |||
|- | |- | ||
| '''[[Slotstad Radio]]''' || Zeist || 107,0 MHz || 0,05 | |||
|} | |} | ||
Regel 661: | Regel 656: | ||
| Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | | Zierikzee || 107,1 MHz || 0,035 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Scheldemond FM]]''' | |||
| Oostburg || 105,5 MHz || 0,1 | |||
|- | |- | ||
| Oostburg || 105,7 MHz || 0,05 | |||
| Oostburg || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Terneuzen FM]]''' | | rowspan="3"|'''[[Terneuzen FM]]''' | ||
Regel 793: | Regel 789: | ||
| '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | | '''[[SLOS FM]]''' || Steenbergen || 107,4 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Stadsradio Breda]]''' || Breda || 107,3 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | | rowspan="3"|'''[[Studio 040]]''' | ||
Regel 810: | Regel 806: | ||
| '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | | '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |'''[[Zuidwest FM]]''' | ||
| Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | | Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | ||
|- | |- | ||
| Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | | Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|} | |} | ||