In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Regel 159: | Regel 159: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Episode: #096, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#11_juni_2004|11 juni 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Timbaland & Magoo Feat. Fatman Scoop || Drop | |||
|- | |||
|02|| Michael Jackson || Don’t Stop ’Till You Get Enough | |||
|- | |||
|03|| Ce Ce Peniston || Finally | |||
|- | |||
|04|| Mousse T vs. Hot ’N’ Juicy || Horny '98 (acapella) | |||
|- | |||
|05|| 2 In A Room || Do What You Wanna Do | |||
|- | |||
|06|| Jimmy “Bo” Horne || Spank (acapella) | |||
|- | |||
|07|| Nightcrawlers || Push The Feeling On | |||
|- | |||
|08|| Colonel Abrams || Trapped (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Tony Scott || That’s How I’m Living | |||
|- | |||
|10|| Destiny’s Child || Bills, Bills, Bills, (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Faithless || Insomnia | |||
|- | |||
|12|| Yazoo || Don’t Go (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force || Planet Rock | |||
|- | |||
|14|| Modjo || Lady (Hear Me Tonight) (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Tone-Loc || Wild Thing | |||
|- | |||
|16|| Kraftwerk || Tour De France | |||
|- | |||
|17|| The 45 King || The 900 Number (YZ Acapella Vocal) | |||
|- | |||
|18|| Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force || Planet Rock (acapella) | |||
|} | |||
===4 februari 2023=== | ===4 februari 2023=== |
Versie van 28 jan 2023 21:38
In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #081, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 30 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance (acapella) |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
14 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #098, dit is opnieuw de herhaling van 9 juli 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica.
Het intro van In The Mix is bij deze uitzending weggelaten(!)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jody Watley & Eric B. & Rakim | Friends |
02 | Grandmaster Flash & The Furious Five Feat. Melle Mel & Duke Bootee | The Message (acapella) |
03 | Commodores | Brick House |
04 | Bobby Brown | My Prerogative |
05 | Jody Watley | Real Love |
06 | Falco | Rock Me Amadeus (Sample) |
07 | Tech N9ne | I’m A Playa |
08 | Herbie Hancock | Rock It |
09 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
10 | Prince & The Revolution | Kiss |
11 | M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
12 | King Bee | Back By Dope Demand |
13 | Chic | I Want Your Love |
14 | The Sunburst Band | Let The Music Take Control (acapella) |
15 | King MC Feat. Screamin’ K | What Have I Done For You Lately (acapella) |
16 | Loleatta Holloway | Love Sensation |
17 | Freestyle Orchestra Feat. D’Borah | Keep On Pumpin’ It Up (acapella) |
18 | Gene Chandler | Get Down |
19 | Whitney Houston | Queen Of The Night (acapella) |
20 | The Human League | Don’t You Want Me |
21 | ABC | (How To Be A) Millionaire (acapella) |
22 | Destiny's Child | Bug-A-Boo (acapella) |
21 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #096, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 11 juni 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Timbaland & Magoo Feat. Fatman Scoop | Drop |
02 | Michael Jackson | Don’t Stop ’Till You Get Enough |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T vs. Hot ’N’ Juicy | Horny '98 (acapella) |
05 | 2 In A Room | Do What You Wanna Do |
06 | Jimmy “Bo” Horne | Spank (acapella) |
07 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
08 | Colonel Abrams | Trapped (acapella) |
09 | Tony Scott | That’s How I’m Living |
10 | Destiny’s Child | Bills, Bills, Bills, (acapella) |
11 | Faithless | Insomnia |
12 | Yazoo | Don’t Go (acapella) |
13 | Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force | Planet Rock |
14 | Modjo | Lady (Hear Me Tonight) (acapella) |
15 | Tone-Loc | Wild Thing |
16 | Kraftwerk | Tour De France |
17 | The 45 King | The 900 Number (YZ Acapella Vocal) |
18 | Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force | Planet Rock (acapella) |
28 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #096, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 11 juni 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Timbaland & Magoo Feat. Fatman Scoop | Drop |
02 | Michael Jackson | Don’t Stop ’Till You Get Enough |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T vs. Hot ’N’ Juicy | Horny '98 (acapella) |
05 | 2 In A Room | Do What You Wanna Do |
06 | Jimmy “Bo” Horne | Spank (acapella) |
07 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
08 | Colonel Abrams | Trapped (acapella) |
09 | Tony Scott | That’s How I’m Living |
10 | Destiny’s Child | Bills, Bills, Bills, (acapella) |
11 | Faithless | Insomnia |
12 | Yazoo | Don’t Go (acapella) |
13 | Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force | Planet Rock |
14 | Modjo | Lady (Hear Me Tonight) (acapella) |
15 | Tone-Loc | Wild Thing |
16 | Kraftwerk | Tour De France |
17 | The 45 King | The 900 Number (YZ Acapella Vocal) |
18 | Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force | Planet Rock (acapella) |
4 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
11 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
18 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
25 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website 100% RETRO
- Direct Stream (192 kbps)
Referenties