In The Mix (Antenne NRW) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 172: | Regel 172: | ||
|- | |- | ||
|17 ||Sinnamon || I Need You Now (acapella) | |17 ||Sinnamon || I Need You Now (acapella) | ||
|} | |||
===15 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Episode: #084, dit is een herhaling van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#20_februari_2004|20 februari 2004]], zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Color Me Badd || I Wanna Sex You Up | |||
|- | |||
|02|| Soul II Soul || Back To Life (However Do You Want Me) | |||
|- | |||
|03|| Jenny Burton || Bad Habits | |||
|- | |||
|04|| Black Machine || How Gee! | |||
|- | |||
|05|| Fern Kinney || Groove Me | |||
|- | |||
|06|| Jocelyn Brown || Somebody Else's Guy | |||
|- | |||
|07|| Derek B. || Rock The Beat | |||
|- | |||
|08|| Stephanie Mills || The Medicine Song | |||
|- | |||
|09|| Bar-Kays || Sex-O-Matic | |||
|- | |||
|10|| One Way || Let's Talk | |||
|- | |||
|11|| Massive Attack || Unfinished Sympathy | |||
|- | |||
|12|| Annie Lennox || Precious (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Sister Sledge || Lost In Music | |||
|- | |||
|14|| Eminem || Without Me (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Rose Royce || Car Wash | |||
|- | |||
|16|| Rose Royce || Is It Love You’re After? | |||
|} | |||
21.00-22.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode: #086, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#5_maart_2004|5 maart 2004]], zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Snap! || Rhythm Is A Dancer | |||
|- | |||
|02|| Shannon || Give Me Tonight (acapella) | |||
|- | |||
|03|| Kristine W. || Feel What You Want | |||
|- | |||
|04|| Prince & The Revolution || When Doves Cry | |||
|- | |||
|05|| Salt 'N' Pepa || Push It | |||
|- | |||
|06|| Harddrive || Deep Inside (acapella) | |||
|- | |||
|07|| Tyree ||Turn Up The Bass | |||
|- | |||
|08|| Bobby 'O' || She Has A Way | |||
|- | |||
|09|| Dr. Alban || It's My Life | |||
|- | |||
|10|| Culture Beat || Mr. Vain | |||
|- | |||
|11|| Delirium || Silence (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Sheila & The Black Devotion || Spacer | |||
|- | |||
|13|| Delerium || Silence (acapella) | |||
|- | |||
|14|| Masters At Work Feat. Denise Belfon || Work (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Rozalla || Everybody’s Free (To Feel Good) | |||
|- | |||
|16|| Peaches & Herb || Shake Your Groove Thing | |||
|- | |||
|17|| Patrick Hernandez || Born To Be Alive | |||
|- | |||
|18|| Una Mas || I Will Follow | |||
|} | |||
22.00-23.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode: #087, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#12_maart_2004|12 maart 2004]], zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Cerrone || Supernature | |||
|- | |||
|02|| Jellybean Feat. Madonna || Sidewalk Talk (acapella) | |||
|- | |||
|03|| Lipps Inc. || Funkytown | |||
|- | |||
|04|| Technotronic Feat. Felly || Pump Up The Jam | |||
|- | |||
|05|| The Trammps || Disco Inferno (acapella) | |||
|- | |||
|06|| Giorgio Moroder || Chase | |||
|- | |||
|07|| Cuba Gooding || Happiness, Is Just Around The Bend (acapella) | |||
|- | |||
|08|| Mory Kante || Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix) | |||
|- | |||
|09|| Jaydee || Plastic Dreams | |||
|- | |||
|10|| The Project Feat. Gerideau || Bring It Back 2 Luv | |||
|- | |||
|11|| Eurythmics || Sweet Dreams (Are Made Of This) | |||
|- | |||
|12|| Donna Summer || I Feel Love | |||
|- | |||
|13|| Duke || So In Love With You (acapella) | |||
|- | |||
|14|| Shannon || Let The Music Play (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Patrick Cowley || Menergy | |||
|} | |||
23.00-24.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode: #085, dit is een herhaling van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#27_februari_2004|27 februari 2004]], zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Black Box Feat. Martha Walsh || Everybody Everybody | |||
|- | |||
|02|| Prince & The Revolution|| 1999 | |||
|- | |||
|03||Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black ||Beat Of Zen | |||
|- | |||
|04|| Shirley Lites || Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) | |||
|- | |||
|05|| Moses || We Just | |||
|- | |||
|06|| Club 69 || Let Me Be Your Underwear | |||
|- | |||
|07|| Mister Happy || Come Back To Love (acapella) | |||
|- | |||
|08|| G.Q. || Shake (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Dr. Alban || Sing Hallelujah | |||
|- | |||
|10|| Gat Decor || Passion | |||
|- | |||
|11|| 49-ers || I Got The Music (I Got It) (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Cherrelle & Alexander O’Neal ||Saturday Love (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Age Of Love ||The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) | |||
|- | |||
|14|| 2 Unlimited || Tribal Dance (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Robert Miles || Children | |||
|- | |||
|16|| Energy 52 || Café Del Mar | |||
|} | |} | ||
Versie van 16 jan 2022 20:47
In The Mix (Antenne NRW) draailijsten van 2022 / In The Mix (Antenne NRW) Playlist 2022
8 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: Dit is de eerste uitzending van een vier uur durende In The Mix avond op de Duitse radiozender Antenne NRW![1] Tussen de uitzendingen door zijn nieuwsberichten te horen.
Episode: #080, dit is een herhaling van In The Mix van 23 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Diana Ross | I'm Coming Out |
02 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
03 | Bee Gees | Stayin’ Alive |
04 | Sharon Redd | Can You Handle It |
05 | Queen | Another One Bites The Dust |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (acapella) |
07 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit ’Em |
08 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
09 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 | Chas Jankel | Glad To Know You |
11 | Dazz Band | Let It All Blow |
12 | Yazoo | Don't Go (acapella) |
13 | Madonna | Into The Groove |
14 | Billy Ocean | Are You Ready? |
15 | Sueño Latino | Sueño Latino |
16 | Madonna | Music (acapella) |
21.00-22.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #081, dit is een herhaling van In The Mix van 30 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
22.05-23.05 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #082, dit is een herhaling van In The Mix van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
23.07-24.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D. | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
15 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Episode: #084, dit is een herhaling van 20 februari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
21.00-22.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #086, dit is een herhaling van In The Mix van 5 maart 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
02 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
03 | Kristine W. | Feel What You Want |
04 | Prince & The Revolution | When Doves Cry |
05 | Salt 'N' Pepa | Push It |
06 | Harddrive | Deep Inside (acapella) |
07 | Tyree | Turn Up The Bass |
08 | Bobby 'O' | She Has A Way |
09 | Dr. Alban | It's My Life |
10 | Culture Beat | Mr. Vain |
11 | Delirium | Silence (acapella) |
12 | Sheila & The Black Devotion | Spacer |
13 | Delerium | Silence (acapella) |
14 | Masters At Work Feat. Denise Belfon | Work (acapella) |
15 | Rozalla | Everybody’s Free (To Feel Good) |
16 | Peaches & Herb | Shake Your Groove Thing |
17 | Patrick Hernandez | Born To Be Alive |
18 | Una Mas | I Will Follow |
22.00-23.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #087, dit is een herhaling van In The Mix van 12 maart 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cerrone | Supernature |
02 | Jellybean Feat. Madonna | Sidewalk Talk (acapella) |
03 | Lipps Inc. | Funkytown |
04 | Technotronic Feat. Felly | Pump Up The Jam |
05 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
06 | Giorgio Moroder | Chase |
07 | Cuba Gooding | Happiness, Is Just Around The Bend (acapella) |
08 | Mory Kante | Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix) |
09 | Jaydee | Plastic Dreams |
10 | The Project Feat. Gerideau | Bring It Back 2 Luv |
11 | Eurythmics | Sweet Dreams (Are Made Of This) |
12 | Donna Summer | I Feel Love |
13 | Duke | So In Love With You (acapella) |
14 | Shannon | Let The Music Play (acapella) |
15 | Patrick Cowley | Menergy |
23.00-24.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #085, dit is een herhaling van 27 februari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box Feat. Martha Walsh | Everybody Everybody |
02 | Prince & The Revolution | 1999 |
03 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
04 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) |
05 | Moses | We Just |
06 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
07 | Mister Happy | Come Back To Love (acapella) |
08 | G.Q. | Shake (acapella) |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | 49-ers | I Got The Music (I Got It) (acapella) |
12 | Cherrelle & Alexander O’Neal | Saturday Love (acapella) |
13 | Age Of Love | The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) |
14 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
15 | Robert Miles | Children |
16 | Energy 52 | Café Del Mar |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Antenne NRW
Referenties
- ↑ 8 Januari 2022 Antenne.NRW ANTENNE NRW - In the mix with Ben Liebrand NEW every Saturday from 8 pm to midnight! (Gevonden 6 januari 2022)