In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (→4 januari 2024) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 36: | Regel 36: | ||
|- | |- | ||
|13|| Yazoo || Don't Go (12 Inch + Dub Mix) | |13|| Yazoo || Don't Go (12 Inch + Dub Mix) | ||
|} | |||
==7 januari 2024== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
15.48-16.48 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #158, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#4_februari_2006|4 februari 2006]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#2_januari_2010|2 januari 2010]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Beats International Feat. RPM || Invasion Of The Freestyle: Discuss | |||
|- | |||
|02||Beats International Feat. Lindy Layton || Just Be Good To Me (Acapella) | |||
|- | |||
|03||Dr. Alban Feat. Leila K || Hello Africa (Fast Blast Club Mix) | |||
|- | |||
|04||Destiny's Child || Bug A Boo (Acapella) | |||
|- | |||
|05||10CC || Dreadlock Holiday | |||
|- | |||
|06||Naughty by Nature || O.P.P. | |||
|- | |||
|07||Stetsasonic || Go Stetsa I | |||
|- | |||
|08||Derek B. || Rock The Beat | |||
|- | |||
|09||B.V.S.M.P. || I Need You | |||
|- | |||
|10||Loose Ends || Hangin’ On A String (Contemplating) | |||
|- | |||
|11||Aretha Franklin || Who's Zoomin' Who | |||
|- | |||
|12||Scritti Politti Feat. Roger || Boom! There She Was | |||
|- | |||
|13||Millie Scott || Prisoner Of Love | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 jan 2024 17:25
Ben Liebrand In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
4 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
16.22-17.22 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #180, zoals uitgezonden op 26 augustus 2006 en 30 november 2008 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pino D'Angiò | Ma Quale Idea |
02 | Adeva | It Should Have Been Me |
03 | Sagat | Why Is It? (Funk Dat) |
04 | Maria Vidal | Body Rock |
05 | Double You | Please Don't Go |
06 | First Choice | Double Cross |
07 | Poussez! | Come On And Do It |
08 | Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (Acapella) |
09 | Farley "Jackmaster" Funk & Jesse Saunders Feat. Darryl Pandy | Love Can't Turn Around |
10 | Richie Rich | Salsa House |
11 | Faithless | We Come One (Acapella) |
12 | Michael Jackson | Rock With You (Acapella) |
13 | Yazoo | Don't Go (12 Inch + Dub Mix) |
7 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
15.48-16.48 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #158, zoals uitgezonden op 4 februari 2006 en 2 januari 2010 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Beats International Feat. RPM | Invasion Of The Freestyle: Discuss |
02 | Beats International Feat. Lindy Layton | Just Be Good To Me (Acapella) |
03 | Dr. Alban Feat. Leila K | Hello Africa (Fast Blast Club Mix) |
04 | Destiny's Child | Bug A Boo (Acapella) |
05 | 10CC | Dreadlock Holiday |
06 | Naughty by Nature | O.P.P. |
07 | Stetsasonic | Go Stetsa I |
08 | Derek B. | Rock The Beat |
09 | B.V.S.M.P. | I Need You |
10 | Loose Ends | Hangin’ On A String (Contemplating) |
11 | Aretha Franklin | Who's Zoomin' Who |
12 | Scritti Politti Feat. Roger | Boom! There She Was |
13 | Millie Scott | Prisoner Of Love |
11 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
18 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
25 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio
- Direct Stream BBR (128 kbps)
- Backup Stream BBR
Referenties