Bewerken van Lijst van ITU gebiedscodes
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
{| class="wikitable | |||
! Code || Landnaam | ! Code || Landnaam | ||
| AFG || Afghanistan | | AFG || Afghanistan | ||
|- | |- | ||
| AFS || Zuid | | AFS || Zuid Afrika | ||
|- | |- | ||
| AGL || Angola | | AGL || Angola | ||
Regel 16: | Regel 11: | ||
| ALB || Albanië | | ALB || Albanië | ||
|- | |- | ||
| ALG || | | ALG || Algarije | ||
|- | |- | ||
| ALS || Alaska | | ALS || Alaska | ||
|- | |- | ||
| AND || Andorra | | AND || Andorra | ||
|- | |- | ||
| ARG || Argentinië | | ARG || Argentinië | ||
Regel 30: | Regel 21: | ||
| ARM || Armenië | | ARM || Armenië | ||
|- | |- | ||
| ARS || | | ARS || Saudi-Arabië | ||
|- | |- | ||
| ASC || Ascension | | ASC || Ascension | ||
Regel 37: | Regel 28: | ||
|- | |- | ||
| ATG || Antigua | | ATG || Antigua | ||
|- | |||
| ATN || Nederlandse Antillen | |||
|- | |- | ||
| AUS || Australië | | AUS || Australië | ||
Regel 42: | Regel 35: | ||
| AUT || Oostenrijk | | AUT || Oostenrijk | ||
|- | |- | ||
| AZE || | | AZE || Azerbeidjan | ||
|- | |- | ||
| AZR || Azoren | | AZR || Azoren | ||
Regel 48: | Regel 41: | ||
| B || Brazilië | | B || Brazilië | ||
|- | |- | ||
| BAH || | | BAH || Bahamas | ||
|- | |- | ||
| BDI || Burundi | | BDI || Burundi | ||
Regel 57: | Regel 50: | ||
|- | |- | ||
| BER || Bermuda | | BER || Bermuda | ||
|- | |- | ||
| BFA || Burkina Faso | | BFA || Burkina Faso | ||
Regel 66: | Regel 57: | ||
| BHR || Bahrein | | BHR || Bahrein | ||
|- | |- | ||
| BIH || Bosnië | | BIH || Bosnië-Herzegowina | ||
|- | |- | ||
| BLR || Wit | | BLR || Wit Rusland | ||
|- | |- | ||
| BLZ || Belize | | BLZ || Belize | ||
|- | |- | ||
| BOL || | | BOL || Bolivia | ||
|- | |- | ||
| BOT || Botswana | | BOT || Botswana | ||
Regel 82: | Regel 69: | ||
| BRB || Barbados | | BRB || Barbados | ||
|- | |- | ||
| BRM || Myanmar | | BRM || Myanmar (Burma) | ||
|- | |- | ||
| BRU || Brunei | | BRU || Brunei | ||
Regel 90: | Regel 77: | ||
| BUL || Bulgarije | | BUL || Bulgarije | ||
|- | |- | ||
| | | C || Clandestine | ||
|- | |- | ||
| CAF || Centraal Afrikaanse Republiek | | CAF || Centraal Afrikaanse Republiek | ||
Regel 97: | Regel 84: | ||
|- | |- | ||
| CBG || Cambodja | | CBG || Cambodja | ||
|- | |- | ||
| CHL || Chili | | CHL || Chili | ||
Regel 104: | Regel 89: | ||
| CHN || Volksrepubliek China | | CHN || Volksrepubliek China | ||
|- | |- | ||
| CKH || Cook Eilanden | |||
| CKH || | |||
|- | |- | ||
| CLM || | | CLM || Columbia | ||
|- | |- | ||
| CLN || Sri Lanka | | CLN || Sri Lanka | ||
Regel 114: | Regel 97: | ||
| CME || Kameroen | | CME || Kameroen | ||
|- | |- | ||
| CNR || | | CNR || Kanarische Eilanden | ||
|- | |- | ||
| COG || Congo | | COG || Congo | ||
Regel 122: | Regel 103: | ||
| COM || Comoren | | COM || Comoren | ||
|- | |- | ||
| CPV || Kaapverdische Eilanden | |||
| CPV || | |||
|- | |- | ||
| CTI || Ivoorkust | | CTI || Ivoorkust | ||
Regel 134: | Regel 111: | ||
| CUB || Cuba | | CUB || Cuba | ||
|- | |- | ||
| | | CVA || Vatikaan | ||
|- | |- | ||
| CYM || Kaaiman Eilanden | |||
| CYM || | |||
|- | |- | ||
| CYP || Cypus | | CYP || Cypus | ||
|- | |- | ||
| CZE || | | CZE || Tjechië | ||
|- | |- | ||
| D || Duitsland | | D || Duitsland | ||
|- | |- | ||
| DGA || Diego | | DGA || Diego Carcia | ||
|- | |- | ||
| DJI || Djibouti | | DJI || Djibouti | ||
Regel 169: | Regel 144: | ||
|- | |- | ||
| F || Frankrijk | | F || Frankrijk | ||
|- | |||
| FAR || Faroer Eilanden | |||
|- | |- | ||
| FIN || Finland | | FIN || Finland | ||
|- | |- | ||
| FJI || | | FJI || Fuji Eilanden | ||
|- | |- | ||
| FLK || Falkland Eilanden | | FLK || Falkland Eilanden | ||
|- | |- | ||
| FSM || Micronesië | | FSM || Micronesië | ||
Regel 188: | Regel 159: | ||
| GAB || Gabon | | GAB || Gabon | ||
|- | |- | ||
| | | GDL || Guadeloupe | ||
|- | |- | ||
| GEO || Georgië | | GEO || Georgië | ||
Regel 198: | Regel 167: | ||
| GIB || Gibraltar | | GIB || Gibraltar | ||
|- | |- | ||
| GMB || Gambia | | GMB || Gambia | ||
|- | |- | ||
| GNB || | | GNB || Guinea-Bissau | ||
|- | |- | ||
| GNE || | | GNE || Equatorial-Guinea | ||
|- | |- | ||
| GRC || Griekenland | | GRC || Griekenland | ||
Regel 214: | Regel 181: | ||
| GTM || Guatemala | | GTM || Guatemala | ||
|- | |- | ||
| GUF || Frans | | GUF || Frans Guayana | ||
|- | |- | ||
| GUI || | | GUI || Guinea | ||
|- | |- | ||
| GUM || Guam | | GUM || Guam | ||
Regel 223: | Regel 190: | ||
|- | |- | ||
| HKG || Hongkong | | HKG || Hongkong | ||
|- | |- | ||
| HND || Honduras | | HND || Honduras | ||
Regel 234: | Regel 199: | ||
| HRV || Kroatië | | HRV || Kroatië | ||
|- | |- | ||
| HTI || | | HTI || Haiti | ||
|- | |- | ||
| HWA || | | HWA || Hawaii | ||
|- | |- | ||
| I || Italië | | I || Italië | ||
|- | |- | ||
| IND || India | | IND || India | ||
Regel 259: | Regel 220: | ||
|- | |- | ||
| J || Japan | | J || Japan | ||
|- | |- | ||
| JMC || Jamaica | | JMC || Jamaica | ||
|- | |- | ||
| | | JOR || Jordanië | ||
|- | |- | ||
| | | KAL || Kaliningrad | ||
|- | |- | ||
| KAZ || Kazachstan | | KAZ || Kazachstan | ||
|- | |- | ||
| KEN || Kenia | | KEN || Kenia | ||
|- | |- | ||
| KGZ || Kirgizië | | KGZ || Kirgizië | ||
Regel 278: | Regel 235: | ||
| KIR || Kiribati | | KIR || Kiribati | ||
|- | |- | ||
| KOR || Zuid Korea | |||
| KOR || Zuid | |||
|- | |- | ||
| KRE || Noord | | KRE || Noord Korea | ||
|- | |- | ||
| KWT || Koeweit | | KWT || Koeweit | ||
Regel 294: | Regel 249: | ||
| LBY || Libië | | LBY || Libië | ||
|- | |- | ||
| LCA || | | LCA || St. Lucia | ||
|- | |- | ||
| LIE || Liechtenstein | | LIE || Liechtenstein | ||
Regel 300: | Regel 255: | ||
| LSO || Lesotho | | LSO || Lesotho | ||
|- | |- | ||
| LTU || | | LTU || Litauwen | ||
|- | |- | ||
| LUX || Luxemburg | | LUX || Luxemburg | ||
|- | |- | ||
| LVA || Letland | | LVA || Letland | ||
|- | |- | ||
| MAU || Mauritius | | MAU || Mauritius | ||
|- | |- | ||
| MCO || Monaco | | MCO || Monaco | ||
Regel 319: | Regel 270: | ||
|- | |- | ||
| MDR || Madeira | | MDR || Madeira | ||
|- | |- | ||
| MEX || Mexico | | MEX || Mexico | ||
|- | |- | ||
| MHL || | | MHL || Marshall Eilanden | ||
|- | |- | ||
| MKD || | | MKD || Marcedonië | ||
|- | |- | ||
| MLA || | | MLA || Malaysië | ||
|- | |- | ||
| MLD || Malediven | | MLD || Malediven | ||
Regel 340: | Regel 289: | ||
| MNG || Mongolië | | MNG || Mongolië | ||
|- | |- | ||
| MOZ || | | MOZ || Mozambiek | ||
|- | |- | ||
| MRA || Marianen | | MRA || Marianen Eilanden | ||
|- | |- | ||
| MRC || Marokko | | MRC || Marokko | ||
|- | |- | ||
| MRT || Martinique | | MRT || Martinique | ||
|- | |- | ||
| MWI || Malawi | | MWI || Malawi | ||
|- | |- | ||
| NCG || Nicaragua | | NCG || Nicaragua | ||
|- | |- | ||
| NCL || Nieuw | | NCL || Nieuw Caledonië | ||
|- | |- | ||
| NGR || Niger | | NGR || Niger | ||
Regel 368: | Regel 307: | ||
| NIG || Nigeria | | NIG || Nigeria | ||
|- | |- | ||
| NMB || Namibia | |||
| NMB || | |||
|- | |- | ||
| NOR || Noorwegen | | NOR || Noorwegen | ||
Regel 378: | Regel 315: | ||
| NRU || Nauru | | NRU || Nauru | ||
|- | |- | ||
| NZL || Nieuw | | NZL || Nieuw Zeeand | ||
|- | |- | ||
| OCE || Frans | | OCE || Frans Polynesië | ||
|- | |- | ||
| OMA || Oman | | OMA || Oman | ||
|- | |||
| ONU || Verenigde Naties | |||
|- | |- | ||
| PAK || Pakistan | | PAK || Pakistan | ||
|- | |- | ||
| PHL || Philippijnen | |||
| PHL || | |||
|- | |- | ||
| PLW || Palau | | PLW || Palau | ||
|- | |- | ||
| PNG || | | PNG || Papua-Nieuwguinea | ||
|- | |- | ||
| PNR || Panama | | PNR || Panama | ||
Regel 408: | Regel 341: | ||
| PRU || Peru | | PRU || Peru | ||
|- | |- | ||
| | | PSC || Palestina | ||
|- | |- | ||
| PTR || Puerto Rico | | PTR || Puerto Rico | ||
|- | |- | ||
| QAT || | | QAT || Qatar | ||
|- | |- | ||
| REU || | | REU || Reunion | ||
|- | |- | ||
| ROU || Roemenië | | ROU || Roemenië | ||
|- | |- | ||
| RRW || | | RRW || Ruanda | ||
|- | |- | ||
| RUS || Rusland | | RUS || Rusland | ||
Regel 426: | Regel 357: | ||
| S || Zweden | | S || Zweden | ||
|- | |- | ||
| SDN || | | SDN || Sudan | ||
|- | |- | ||
| SEN || Senegal | | SEN || Senegal | ||
Regel 432: | Regel 363: | ||
| SEY || Seychellen | | SEY || Seychellen | ||
|- | |- | ||
| SHN || | | SHN || St. Helena | ||
|- | |- | ||
| SLM || | | SLM || Salomonen | ||
|- | |- | ||
| SLV || El Salvador | | SLV || El Salvador | ||
|- | |- | ||
| SMA || Amerikaans | | SMA || Amerikaans Samoa | ||
|- | |- | ||
| SMO || Samoa | | SMO || Samoa | ||
Regel 448: | Regel 379: | ||
| SOM || Somalië | | SOM || Somalië | ||
|- | |- | ||
| SPM || | | SPM || St. Pierre & Miquelon | ||
|- | |- | ||
| SRB || Servië | | SRB || Servië & Kosovo | ||
|- | |- | ||
| SRL || Sierra Leone | | SRL || Sierra Leone | ||
|- | |- | ||
| STP || Sao Tome | |||
| STP || Sao | |||
|- | |- | ||
| SUI || Zwitserland | | SUI || Zwitserland | ||
Regel 465: | Regel 394: | ||
|- | |- | ||
| SVN || Slovenië | | SVN || Slovenië | ||
|- | |- | ||
| SWZ || Swaziland | | SWZ || Swaziland | ||
|- | |- | ||
| SYR || Syrië | | SYR || Syrië | ||
|- | |- | ||
| TCA || Turks | | TCA || Turks & Kokos Eilanden | ||
|- | |- | ||
| TCD || Tsjaad | | TCD || Tsjaad | ||
Regel 482: | Regel 407: | ||
| THA || Thailand | | THA || Thailand | ||
|- | |- | ||
| TJK || | | TJK || Tadschikistan | ||
|- | |- | ||
| TKM || Turkmenistan | | TKM || Turkmenistan | ||
|- | |- | ||
| TON || Tonga | | TON || Tonga | ||
|- | |- | ||
| TRD || Trinidad & Tobago | |||
| TRD || Trinidad | |||
|- | |- | ||
| TUN || Tunesië | | TUN || Tunesië | ||
Regel 501: | Regel 420: | ||
|- | |- | ||
| TUV || Tuvalu | | TUV || Tuvalu | ||
|- | |||
| TWN || Taiwan | |||
|- | |- | ||
| TZA || Tanzania | | TZA || Tanzania | ||
Regel 508: | Regel 429: | ||
| UGA || Oeganda | | UGA || Oeganda | ||
|- | |- | ||
| UKR || | | UKR || Ukraine | ||
|- | |- | ||
| URG || Uruguay | | URG || Uruguay | ||
|- | |- | ||
| USA || Verenigde Staten | | USA || Verenigde Staten | ||
|- | |- | ||
| UZB || | | UZB || Oesbekistan | ||
|- | |- | ||
| VCT || | | VCT || St. Vincent | ||
|- | |- | ||
| VEN || Venezuela | | VEN || Venezuela | ||
|- | |- | ||
| VIR || | | VIR || Virgin Eilanden (USA) | ||
|- | |- | ||
| VRG || | | VRG || Virgin Eilanden (UK) | ||
|- | |- | ||
| VTN || Vietnam | | VTN || Vietnam | ||
Regel 528: | Regel 449: | ||
| VUT || Vanuatu | | VUT || Vanuatu | ||
|- | |- | ||
| | | YEM || Jemen | ||
|- | |- | ||
| | | ZAI || Congo | ||
|- | |- | ||
| ZMB || Zambia | | ZMB || Zambia | ||
Regel 542: | Regel 457: | ||
| ZWE || Zimbabwe | | ZWE || Zimbabwe | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Code]] | [[Categorie:Code]] |