Bewerken van Lijst van ITU gebiedscodes
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
{| class="wikitable | |||
! Code || Landnaam | ! Code || Landnaam | ||
|- | |- | ||
| AFG || Afghanistan | | AFG || Afghanistan | ||
|- | |- | ||
| AFS || Zuid | | AFS || Zuid Afrika | ||
|- | |- | ||
| AGL || Angola | | AGL || Angola | ||
Regel 16: | Regel 12: | ||
| ALB || Albanië | | ALB || Albanië | ||
|- | |- | ||
| ALG || | | ALG || Algarije | ||
|- | |- | ||
| ALS || Alaska | | ALS || Alaska | ||
|- | |- | ||
| AND || Andorra | | AND || Andorra | ||
|- | |- | ||
| ARG || Argentinië | | ARG || Argentinië | ||
Regel 30: | Regel 22: | ||
| ARM || Armenië | | ARM || Armenië | ||
|- | |- | ||
| ARS || | | ARS || Saudi-Arabië | ||
|- | |- | ||
| ASC || Ascension | | ASC || Ascension | ||
Regel 37: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
| ATG || Antigua | | ATG || Antigua | ||
|- | |||
| ATN || Nederlandse Antillen | |||
|- | |- | ||
| AUS || Australië | | AUS || Australië | ||
Regel 42: | Regel 36: | ||
| AUT || Oostenrijk | | AUT || Oostenrijk | ||
|- | |- | ||
| AZE || | | AZE || Azerbeidjan | ||
|- | |- | ||
| AZR || Azoren | | AZR || Azoren | ||
Regel 48: | Regel 42: | ||
| B || Brazilië | | B || Brazilië | ||
|- | |- | ||
| BAH || | | BAH || Bahamas | ||
|- | |- | ||
| BDI || Burundi | | BDI || Burundi | ||
Regel 57: | Regel 51: | ||
|- | |- | ||
| BER || Bermuda | | BER || Bermuda | ||
|- | |- | ||
| BFA || Burkina Faso | | BFA || Burkina Faso | ||
Regel 66: | Regel 58: | ||
| BHR || Bahrein | | BHR || Bahrein | ||
|- | |- | ||
| BIH || Bosnië | | BIH || Bosnië-Herzegowina | ||
|- | |- | ||
| BLR || Wit | | BLR || Wit Rusland | ||
|- | |- | ||
| BLZ || Belize | | BLZ || Belize | ||
|- | |- | ||
| BOL || | | BOL || Bolivia | ||
|- | |- | ||
| BOT || Botswana | | BOT || Botswana | ||
Regel 82: | Regel 70: | ||
| BRB || Barbados | | BRB || Barbados | ||
|- | |- | ||
| BRM || Myanmar | | BRM || Myanmar (Burma) | ||
|- | |- | ||
| BRU || Brunei | | BRU || Brunei | ||
Regel 90: | Regel 78: | ||
| BUL || Bulgarije | | BUL || Bulgarije | ||
|- | |- | ||
| | | C || Clandestine | ||
|- | |- | ||
| CAF || Centraal Afrikaanse Republiek | | CAF || Centraal Afrikaanse Republiek | ||
Regel 97: | Regel 85: | ||
|- | |- | ||
| CBG || Cambodja | | CBG || Cambodja | ||
|- | |- | ||
| CHL || Chili | | CHL || Chili | ||
Regel 104: | Regel 90: | ||
| CHN || Volksrepubliek China | | CHN || Volksrepubliek China | ||
|- | |- | ||
| CKH || Cook Eilanden | |||
| CKH || | |||
|- | |- | ||
| CLM || | | CLM || Columbia | ||
|- | |- | ||
| CLN || Sri Lanka | | CLN || Sri Lanka | ||
Regel 114: | Regel 98: | ||
| CME || Kameroen | | CME || Kameroen | ||
|- | |- | ||
| CNR || | | CNR || Kanarische Eilanden | ||
|- | |- | ||
| COG || Congo | | COG || Congo | ||
Regel 122: | Regel 104: | ||
| COM || Comoren | | COM || Comoren | ||
|- | |- | ||
| CPV || Kaapverdische Eilanden | |||
| CPV || | |||
|- | |- | ||
| CTI || Ivoorkust | | CTI || Ivoorkust | ||
Regel 134: | Regel 112: | ||
| CUB || Cuba | | CUB || Cuba | ||
|- | |- | ||
| | | CVA || Vatikaan | ||
|- | |- | ||
| CYM || Kaaiman Eilanden | |||
| CYM || | |||
|- | |- | ||
| CYP || Cypus | | CYP || Cypus | ||
|- | |- | ||
| CZE || | | CZE || Tjechië | ||
|- | |- | ||
| D || Duitsland | | D || Duitsland | ||
|- | |- | ||
| DGA || Diego | | DGA || Diego Carcia | ||
|- | |- | ||
| DJI || Djibouti | | DJI || Djibouti | ||
Regel 169: | Regel 145: | ||
|- | |- | ||
| F || Frankrijk | | F || Frankrijk | ||
|- | |||
| FAR || Faroer Eilanden | |||
|- | |- | ||
| FIN || Finland | | FIN || Finland | ||
|- | |- | ||
| FJI || | | FJI || Fuji Eilanden | ||
|- | |- | ||
| FLK || Falkland Eilanden | | FLK || Falkland Eilanden | ||
|- | |- | ||
| FSM || Micronesië | | FSM || Micronesië | ||
Regel 188: | Regel 160: | ||
| GAB || Gabon | | GAB || Gabon | ||
|- | |- | ||
| | | GDL || Guadeloupe | ||
|- | |- | ||
| GEO || Georgië | | GEO || Georgië | ||
Regel 198: | Regel 168: | ||
| GIB || Gibraltar | | GIB || Gibraltar | ||
|- | |- | ||
| GMB || Gambia | | GMB || Gambia | ||
|- | |- | ||
| GNB || | | GNB || Guinea-Bissau | ||
|- | |- | ||
| GNE || | | GNE || Equatorial-Guinea | ||
|- | |- | ||
| GRC || Griekenland | | GRC || Griekenland | ||
Regel 214: | Regel 182: | ||
| GTM || Guatemala | | GTM || Guatemala | ||
|- | |- | ||
| GUF || Frans | | GUF || Frans Guayana | ||
|- | |- | ||
| GUI || | | GUI || Guinea | ||
|- | |- | ||
| GUM || Guam | | GUM || Guam | ||
Regel 223: | Regel 191: | ||
|- | |- | ||
| HKG || Hongkong | | HKG || Hongkong | ||
|- | |- | ||
| HND || Honduras | | HND || Honduras | ||
Regel 234: | Regel 200: | ||
| HRV || Kroatië | | HRV || Kroatië | ||
|- | |- | ||
| HTI || | | HTI || Haiti | ||
|- | |- | ||
| HWA || | | HWA || Hawaii | ||
|- | |- | ||
| I || Italië | | I || Italië | ||
|- | |- | ||
| IND || India | | IND || India | ||
Regel 259: | Regel 221: | ||
|- | |- | ||
| J || Japan | | J || Japan | ||
|- | |- | ||
| JMC || Jamaica | | JMC || Jamaica | ||
|- | |- | ||
| | | JOR || Jordanië | ||
|- | |- | ||
| | | KAL || Kaliningrad | ||
|- | |- | ||
| KAZ || Kazachstan | | KAZ || Kazachstan | ||
|- | |- | ||
| KEN || Kenia | | KEN || Kenia | ||
|- | |- | ||
| KGZ || Kirgizië | | KGZ || Kirgizië | ||
Regel 278: | Regel 236: | ||
| KIR || Kiribati | | KIR || Kiribati | ||
|- | |- | ||
| | | KOR || Zuid Korea | ||
|- | |- | ||
| KRE || Noord Korea | |||
| KRE || Noord | |||
|- | |- | ||
| KWT || Koeweit | | KWT || Koeweit | ||
Regel 294: | Regel 250: | ||
| LBY || Libië | | LBY || Libië | ||
|- | |- | ||
| LCA || | | LCA || St. Lucia | ||
|- | |- | ||
| LIE || Liechtenstein | | LIE || Liechtenstein | ||
Regel 300: | Regel 256: | ||
| LSO || Lesotho | | LSO || Lesotho | ||
|- | |- | ||
| LTU || | | LTU || Litauwen | ||
|- | |- | ||
| LUX || Luxemburg | | LUX || Luxemburg | ||
|- | |- | ||
| LVA || Letland | | LVA || Letland | ||
|- | |- | ||
| MAU || Mauritius | | MAU || Mauritius | ||
|- | |- | ||
| MCO || Monaco | | MCO || Monaco | ||
Regel 319: | Regel 271: | ||
|- | |- | ||
| MDR || Madeira | | MDR || Madeira | ||
|- | |- | ||
| MEX || Mexico | | MEX || Mexico | ||
|- | |- | ||
| MHL || | | MHL || Marshall Eilanden | ||
|- | |- | ||
| MKD || | | MKD || Marcedonië | ||
|- | |- | ||
| MLA || | | MLA || Malaysië | ||
|- | |- | ||
| MLD || Malediven | | MLD || Malediven | ||
Regel 340: | Regel 290: | ||
| MNG || Mongolië | | MNG || Mongolië | ||
|- | |- | ||
| MOZ || | | MOZ || Mozambiek | ||
|- | |- | ||
| MRA || Marianen | | MRA || Marianen Eilanden | ||
|- | |- | ||
| MRC || Marokko | | MRC || Marokko | ||
|- | |- | ||
| MRT || Martinique | | MRT || Martinique | ||
|- | |- | ||
| MWI || Malawi | | MWI || Malawi | ||
|- | |- | ||
| NCG || Nicaragua | | NCG || Nicaragua | ||
|- | |- | ||
| NCL || Nieuw | | NCL || Nieuw Caledonië | ||
|- | |- | ||
| NGR || Niger | | NGR || Niger | ||
Regel 368: | Regel 308: | ||
| NIG || Nigeria | | NIG || Nigeria | ||
|- | |- | ||
| NMB || Namibia | |||
| NMB || | |||
|- | |- | ||
| NOR || Noorwegen | | NOR || Noorwegen | ||
Regel 378: | Regel 316: | ||
| NRU || Nauru | | NRU || Nauru | ||
|- | |- | ||
| NZL || Nieuw | | NZL || Nieuw Zeeand | ||
|- | |- | ||
| OCE || Frans | | OCE || Frans Polynesië | ||
|- | |- | ||
| OMA || Oman | | OMA || Oman | ||
|- | |||
| ONU || Verenigde Naties | |||
|- | |- | ||
| PAK || Pakistan | | PAK || Pakistan | ||
|- | |- | ||
| PHL || Philippijnen | |||
| PHL || | |||
|- | |- | ||
| PLW || Palau | | PLW || Palau | ||
|- | |- | ||
| PNG || | | PNG || Papua-Nieuwguinea | ||
|- | |- | ||
| PNR || Panama | | PNR || Panama | ||
Regel 408: | Regel 342: | ||
| PRU || Peru | | PRU || Peru | ||
|- | |- | ||
| | | PSC || Palestina | ||
|- | |- | ||
| PTR || Puerto Rico | | PTR || Puerto Rico | ||
|- | |- | ||
| QAT || | | QAT || Qatar | ||
|- | |- | ||
| | | REU || Reunion | ||
|- | |- | ||
| ROU || Roemenië | | ROU || Roemenië | ||
|- | |- | ||
| RRW || | | RRW || Ruanda | ||
|- | |- | ||
| RUS || Rusland | | RUS || Rusland | ||
Regel 426: | Regel 358: | ||
| S || Zweden | | S || Zweden | ||
|- | |- | ||
| SDN || | | SDN || Sudan | ||
|- | |- | ||
| SEN || Senegal | | SEN || Senegal | ||
Regel 432: | Regel 364: | ||
| SEY || Seychellen | | SEY || Seychellen | ||
|- | |- | ||
| SHN || | | SHN || St. Helena | ||
|- | |- | ||
| SLM || | | SLM || Salomonen | ||
|- | |- | ||
| SLV || El Salvador | | SLV || El Salvador | ||
|- | |- | ||
| SMA || Amerikaans | | SMA || Amerikaans Samoa | ||
|- | |- | ||
| SMO || Samoa | | SMO || Samoa | ||
Regel 448: | Regel 380: | ||
| SOM || Somalië | | SOM || Somalië | ||
|- | |- | ||
| SPM || | | SPM || St. Pierre & Miquelon | ||
|- | |- | ||
| SRB || Servië | | SRB || Servië & Kosovo | ||
|- | |- | ||
| SRL || Sierra Leone | | SRL || Sierra Leone | ||
|- | |- | ||
| STP || Sao Tome | |||
| STP || Sao | |||
|- | |- | ||
| SUI || Zwitserland | | SUI || Zwitserland | ||
Regel 465: | Regel 395: | ||
|- | |- | ||
| SVN || Slovenië | | SVN || Slovenië | ||
|- | |- | ||
| SWZ || Swaziland | | SWZ || Swaziland | ||
|- | |- | ||
| SYR || Syrië | | SYR || Syrië | ||
|- | |- | ||
| TCA || Turks | | TCA || Turks & Kokos Eilanden | ||
|- | |- | ||
| TCD || Tsjaad | | TCD || Tsjaad | ||
Regel 482: | Regel 408: | ||
| THA || Thailand | | THA || Thailand | ||
|- | |- | ||
| TJK || | | TJK || Tadschikistan | ||
|- | |- | ||
| TKM || Turkmenistan | | TKM || Turkmenistan | ||
|- | |- | ||
| TON || Tonga | | TON || Tonga | ||
|- | |- | ||
| TRD || Trinidad & Tobago | |||
| TRD || Trinidad | |||
|- | |- | ||
| TUN || Tunesië | | TUN || Tunesië | ||
Regel 501: | Regel 421: | ||
|- | |- | ||
| TUV || Tuvalu | | TUV || Tuvalu | ||
|- | |||
| TWN || Taiwan | |||
|- | |- | ||
| TZA || Tanzania | | TZA || Tanzania | ||
Regel 508: | Regel 430: | ||
| UGA || Oeganda | | UGA || Oeganda | ||
|- | |- | ||
| UKR || | | UKR || Ukraine | ||
|- | |- | ||
| URG || Uruguay | | URG || Uruguay | ||
|- | |- | ||
| USA || Verenigde Staten | | USA || Verenigde Staten | ||
|- | |- | ||
| UZB || | | UZB || Oesbekistan | ||
|- | |- | ||
| VCT || | | VCT || St. Vincent | ||
|- | |- | ||
| VEN || Venezuela | | VEN || Venezuela | ||
|- | |- | ||
| VIR || | | VIR || Virgin Eilanden (USA) | ||
|- | |- | ||
| VRG || | | VRG || Virgin Eilanden (UK) | ||
|- | |- | ||
| VTN || Vietnam | | VTN || Vietnam | ||
Regel 528: | Regel 450: | ||
| VUT || Vanuatu | | VUT || Vanuatu | ||
|- | |- | ||
| | | YEM || Jemen | ||
|- | |- | ||
| | | ZAI || Congo | ||
|- | |- | ||
| ZMB || Zambia | | ZMB || Zambia | ||
Regel 542: | Regel 458: | ||
| ZWE || Zimbabwe | | ZWE || Zimbabwe | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Code]] | [[Categorie:Code]] |