Bewerken van Lijst van ITU gebiedscodes
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{bronnen ontbreken}} | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! Code || Landnaam | ! Code || Landnaam | ||
|- | |- | ||
| AFG || Afghanistan | | AFG || Afghanistan | ||
Regel 16: | Regel 13: | ||
| ALB || Albanië | | ALB || Albanië | ||
|- | |- | ||
| ALG || | | ALG || Algarije | ||
|- | |- | ||
| ALS || Alaska | | ALS || Alaska | ||
|- | |- | ||
| AND || Andorra | | AND || Andorra | ||
|- | |- | ||
| ARG || Argentinië | | ARG || Argentinië | ||
Regel 37: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
| ATG || Antigua | | ATG || Antigua | ||
|- | |||
| ATN || Nederlandse Antillen | |||
|- | |- | ||
| AUS || Australië | | AUS || Australië | ||
Regel 42: | Regel 37: | ||
| AUT || Oostenrijk | | AUT || Oostenrijk | ||
|- | |- | ||
| AZE || | | AZE || Azerbeidjan | ||
|- | |- | ||
| AZR || Azoren | | AZR || Azoren | ||
Regel 57: | Regel 52: | ||
|- | |- | ||
| BER || Bermuda | | BER || Bermuda | ||
|- | |- | ||
| BFA || Burkina Faso | | BFA || Burkina Faso | ||
Regel 67: | Regel 60: | ||
|- | |- | ||
| BIH || Bosnië en Herzegovina | | BIH || Bosnië en Herzegovina | ||
|- | |- | ||
| BLR || Wit-Rusland | | BLR || Wit-Rusland | ||
Regel 90: | Regel 79: | ||
| BUL || Bulgarije | | BUL || Bulgarije | ||
|- | |- | ||
| | | C || Clandestien | ||
|- | |- | ||
| CAF || Centraal Afrikaanse Republiek | | CAF || Centraal Afrikaanse Republiek | ||
Regel 97: | Regel 86: | ||
|- | |- | ||
| CBG || Cambodja | | CBG || Cambodja | ||
|- | |- | ||
| CHL || Chili | | CHL || Chili | ||
|- | |- | ||
| CHN || Volksrepubliek China | | CHN || Volksrepubliek China | ||
|- | |- | ||
| CKH || Cookeilanden | | CKH || Cookeilanden | ||
Regel 115: | Regel 100: | ||
|- | |- | ||
| CNR || Canarische Eilanden | | CNR || Canarische Eilanden | ||
|- | |- | ||
| COG || Congo | | COG || Congo | ||
Regel 122: | Regel 105: | ||
| COM || Comoren | | COM || Comoren | ||
|- | |- | ||
| CPV || Kaapverdische Eilanden | |||
| CPV || | |||
|- | |- | ||
| CTI || Ivoorkust | | CTI || Ivoorkust | ||
Regel 133: | Regel 112: | ||
|- | |- | ||
| CUB || Cuba | | CUB || Cuba | ||
|- | |- | ||
| CVA || Vaticaanstad | | CVA || Vaticaanstad | ||
Regel 146: | Regel 123: | ||
| D || Duitsland | | D || Duitsland | ||
|- | |- | ||
| DGA || Diego | | DGA || Diego Carcia | ||
|- | |- | ||
| DJI || Djibouti | | DJI || Djibouti | ||
Regel 169: | Regel 146: | ||
|- | |- | ||
| F || Frankrijk | | F || Frankrijk | ||
|- | |||
| FAR || Faeröer | |||
|- | |- | ||
| FIN || Finland | | FIN || Finland | ||
|- | |- | ||
| FJI || | | FJI || Fuji Eilanden | ||
|- | |- | ||
| FLK || Falkland Eilanden | | FLK || Falkland Eilanden | ||
|- | |- | ||
| FSM || Micronesië | | FSM || Micronesië | ||
Regel 188: | Regel 161: | ||
| GAB || Gabon | | GAB || Gabon | ||
|- | |- | ||
| | | GDL || Guadeloupe | ||
|- | |- | ||
| GEO || Georgië | | GEO || Georgië | ||
Regel 198: | Regel 169: | ||
| GIB || Gibraltar | | GIB || Gibraltar | ||
|- | |- | ||
| GMB || Gambia | | GMB || Gambia | ||
|- | |- | ||
| GNB || | | GNB || Guinea-Bissau | ||
|- | |- | ||
| GNE || | | GNE || Equatorial-Guinea | ||
|- | |- | ||
| GRC || Griekenland | | GRC || Griekenland | ||
Regel 214: | Regel 183: | ||
| GTM || Guatemala | | GTM || Guatemala | ||
|- | |- | ||
| GUF || Frans | | GUF || Frans Guayana | ||
|- | |- | ||
| GUI || | | GUI || Guinea | ||
|- | |- | ||
| GUM || Guam | | GUM || Guam | ||
Regel 223: | Regel 192: | ||
|- | |- | ||
| HKG || Hongkong | | HKG || Hongkong | ||
|- | |- | ||
| HND || Honduras | | HND || Honduras | ||
Regel 234: | Regel 201: | ||
| HRV || Kroatië | | HRV || Kroatië | ||
|- | |- | ||
| HTI || | | HTI || Haiti | ||
|- | |- | ||
| HWA || | | HWA || Hawaii | ||
|- | |- | ||
| I || Italië | | I || Italië | ||
|- | |- | ||
| IND || India | | IND || India | ||
Regel 259: | Regel 222: | ||
|- | |- | ||
| J || Japan | | J || Japan | ||
|- | |- | ||
| JMC || Jamaica | | JMC || Jamaica | ||
|- | |- | ||
| | | JOR || Jordanië | ||
|- | |- | ||
| | | KAL || Kaliningrad | ||
|- | |- | ||
| KAZ || Kazachstan | | KAZ || Kazachstan | ||
|- | |- | ||
| KEN || Kenia | | KEN || Kenia | ||
|- | |- | ||
| KGZ || Kirgizië | | KGZ || Kirgizië | ||
Regel 278: | Regel 237: | ||
| KIR || Kiribati | | KIR || Kiribati | ||
|- | |- | ||
| | | KOR || Zuid Korea | ||
|- | |- | ||
| KRE || Noord Korea | |||
| KRE || Noord | |||
|- | |- | ||
| KWT || Koeweit | | KWT || Koeweit | ||
Regel 294: | Regel 251: | ||
| LBY || Libië | | LBY || Libië | ||
|- | |- | ||
| LCA || | | LCA || St. Lucia | ||
|- | |- | ||
| LIE || Liechtenstein | | LIE || Liechtenstein | ||
Regel 300: | Regel 257: | ||
| LSO || Lesotho | | LSO || Lesotho | ||
|- | |- | ||
| LTU || | | LTU || Litauwen | ||
|- | |- | ||
| LUX || Luxemburg | | LUX || Luxemburg | ||
|- | |- | ||
| LVA || Letland | | LVA || Letland | ||
|- | |- | ||
| MAU || Mauritius | | MAU || Mauritius | ||
|- | |- | ||
| MCO || Monaco | | MCO || Monaco | ||
Regel 319: | Regel 272: | ||
|- | |- | ||
| MDR || Madeira | | MDR || Madeira | ||
|- | |- | ||
| MEX || Mexico | | MEX || Mexico | ||
|- | |- | ||
| MHL || | | MHL || Marshall Eilanden | ||
|- | |- | ||
| MKD || | | MKD || Marcedonië | ||
|- | |- | ||
| MLA || | | MLA || Malaysië | ||
|- | |- | ||
| MLD || Malediven | | MLD || Malediven | ||
Regel 340: | Regel 291: | ||
| MNG || Mongolië | | MNG || Mongolië | ||
|- | |- | ||
| MOZ || | | MOZ || Mozambiek | ||
|- | |- | ||
| MRA || Marianen | | MRA || Marianen Eilanden | ||
|- | |- | ||
| MRC || Marokko | | MRC || Marokko | ||
|- | |- | ||
| MRT || Martinique | | MRT || Martinique | ||
|- | |- | ||
| MWI || Malawi | | MWI || Malawi | ||
|- | |- | ||
| NCG || Nicaragua | | NCG || Nicaragua | ||
|- | |- | ||
| NCL || Nieuw | | NCL || Nieuw Caledonië | ||
|- | |- | ||
| NGR || Niger | | NGR || Niger | ||
|- | |- | ||
| NIG || Nigeria | | NIG || Nigeria | ||
|- | |- | ||
| NMB || Namibië | | NMB || Namibië | ||
Regel 378: | Regel 317: | ||
| NRU || Nauru | | NRU || Nauru | ||
|- | |- | ||
| NZL || Nieuw | | NZL || Nieuw Zeeand | ||
|- | |- | ||
| OCE || Frans | | OCE || Frans Polynesië | ||
|- | |- | ||
| OMA || Oman | | OMA || Oman | ||
|- | |||
| ONU || Verenigde Naties | |||
|- | |- | ||
| PAK || Pakistan | | PAK || Pakistan | ||
|- | |- | ||
| PHL || Philippijnen | |||
| PHL || | |||
|- | |- | ||
| PLW || Palau | | PLW || Palau | ||
|- | |- | ||
| PNG || | | PNG || Papua-Nieuwguinea | ||
|- | |- | ||
| PNR || Panama | | PNR || Panama | ||
Regel 408: | Regel 343: | ||
| PRU || Peru | | PRU || Peru | ||
|- | |- | ||
| | | PSC || Palestina | ||
|- | |- | ||
| PTR || Puerto Rico | | PTR || Puerto Rico | ||
|- | |- | ||
| QAT || | | QAT || Qatar | ||
|- | |- | ||
| | | REU || Reunion | ||
|- | |- | ||
| ROU || Roemenië | | ROU || Roemenië | ||
|- | |- | ||
| RRW || | | RRW || Ruanda | ||
|- | |- | ||
| RUS || Rusland | | RUS || Rusland | ||
Regel 432: | Regel 365: | ||
| SEY || Seychellen | | SEY || Seychellen | ||
|- | |- | ||
| SHN || | | SHN || St. Helena | ||
|- | |- | ||
| SLM || Salomonseilanden | | SLM || Salomonseilanden | ||
Regel 438: | Regel 371: | ||
| SLV || El Salvador | | SLV || El Salvador | ||
|- | |- | ||
| SMA || Amerikaans | | SMA || Amerikaans Samoa | ||
|- | |- | ||
| SMO || Samoa | | SMO || Samoa | ||
Regel 448: | Regel 381: | ||
| SOM || Somalië | | SOM || Somalië | ||
|- | |- | ||
| SPM || | | SPM || St. Pierre & Miquelon | ||
|- | |- | ||
| SRB || Servië | | SRB || Servië & Kosovo | ||
|- | |- | ||
| SRL || Sierra Leone | | SRL || Sierra Leone | ||
|- | |- | ||
| STP || Sao Tome | |||
| STP || Sao | |||
|- | |- | ||
| SUI || Zwitserland | | SUI || Zwitserland | ||
Regel 465: | Regel 396: | ||
|- | |- | ||
| SVN || Slovenië | | SVN || Slovenië | ||
|- | |- | ||
| SWZ || Swaziland | | SWZ || Swaziland | ||
|- | |- | ||
| SYR || Syrië | | SYR || Syrië | ||
|- | |- | ||
| TCA || Turks | | TCA || Turks & Kokos Eilanden | ||
|- | |- | ||
| TCD || Tsjaad | | TCD || Tsjaad | ||
Regel 482: | Regel 409: | ||
| THA || Thailand | | THA || Thailand | ||
|- | |- | ||
| TJK || | | TJK || Tadschikistan | ||
|- | |- | ||
| TKM || Turkmenistan | | TKM || Turkmenistan | ||
|- | |- | ||
| TON || Tonga | | TON || Tonga | ||
|- | |- | ||
| TRD || Trinidad & Tobago | |||
| TRD || Trinidad | |||
|- | |- | ||
| TUN || Tunesië | | TUN || Tunesië | ||
Regel 501: | Regel 422: | ||
|- | |- | ||
| TUV || Tuvalu | | TUV || Tuvalu | ||
|- | |||
| TWN || Taiwan | |||
|- | |- | ||
| TZA || Tanzania | | TZA || Tanzania | ||
Regel 508: | Regel 431: | ||
| UGA || Oeganda | | UGA || Oeganda | ||
|- | |- | ||
| UKR || | | UKR || Ukraine | ||
|- | |- | ||
| URG || Uruguay | | URG || Uruguay | ||
|- | |- | ||
| USA || Verenigde Staten | | USA || Verenigde Staten | ||
|- | |- | ||
| UZB || | | UZB || Oesbekistan | ||
|- | |- | ||
| VCT || | | VCT || St. Vincent | ||
|- | |- | ||
| VEN || Venezuela | | VEN || Venezuela | ||
|- | |- | ||
| VIR || | | VIR || Virgin Eilanden (USA) | ||
|- | |- | ||
| VRG || | | VRG || Virgin Eilanden (UK) | ||
|- | |- | ||
| VTN || Vietnam | | VTN || Vietnam | ||
Regel 528: | Regel 451: | ||
| VUT || Vanuatu | | VUT || Vanuatu | ||
|- | |- | ||
| | | YEM || Jemen | ||
|- | |- | ||
| | | ZAI || Congo | ||
|- | |- | ||
| ZMB || Zambia | | ZMB || Zambia | ||
Regel 542: | Regel 459: | ||
| ZWE || Zimbabwe | | ZWE || Zimbabwe | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Code]] | [[Categorie:Code]] |