Bewerken van Lijst van Paradeplaat in 1976
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
| 27 mei || Fox || ''S-s-s-Single Bed'' | | 27 mei || Fox || ''S-s-s-Single Bed'' | ||
|- | |- | ||
| 10 juni || Charles Aznavour || ''Mes emmerdes'' | | 10 juni || Charles Aznavour || ''Mes emmerdes'' | ||
|- | |- | ||
| 17 juni || Robin Sarstedt || ''My Resistance Is Low'' | | 17 juni || Robin Sarstedt || ''My Resistance Is Low'' | ||
|- | |||
| 3 juni || The Four Seasons || ''Silver Star'' | |||
|- | |- | ||
| 24 juni || KC and The Sunshine Band || ''(Shake, Shake, Shake) Shake Your Booty'' | | 24 juni || KC and The Sunshine Band || ''(Shake, Shake, Shake) Shake Your Booty'' |