FM omroepzenders in Nederland (regionaal): verschil tussen versies
Uit Radiopedia
→Commercieel: Decibel toegevoegd |
→Commercieel: dat station bestaat niet meer |
||
| (8 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Een overzicht van de regionale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | Een overzicht van de regionale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | ||
==Publiek== | == Publiek == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Regel 83: | Regel 83: | ||
|} | |} | ||
==Commercieel== | == Commercieel == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
!width="180"|Zender | !width="180"|Zender | ||
!width=""| | !width=""|Opstelpunt | ||
!width=""|Frequentie | !width=""|Frequentie | ||
!width=""|Vermogen (kW) | !width=""|Vermogen (kW) | ||
| Regel 100: | Regel 98: | ||
|- | |- | ||
| Zieuwent || 101,9 MHz || 1,38 || | | Zieuwent || 101,9 MHz || 1,38 || | ||
|- | |||
| '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="2"|'''[[Radio Amor FM]]''' | |||
| Den Haag || 89,8 MHz || 0,2 || | |||
|- | |||
| Rotterdam || 102,3 MHz || 0,126 || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="8"|'''[[Radio Decibel]]''' || Alkmaar || 98,3 MHz || 15,8 || editie Randstad | ||
|- | |- | ||
| Amsterdam || 98,0 MHz || 11,7 || editie Randstad | | Amsterdam || 98,0 MHz || 11,7 || editie Randstad | ||
|- | |- | ||
| Den Haag || 98,0 MHz || 0,05 || editie Randstad | | Den Haag || 98,0 MHz || 0,05 || editie Randstad | ||
|- | |- | ||
| Eindhoven || 93,2 MHz || 0,316 || editie Eindhoven | | Eindhoven || 93,2 MHz || 0,316 || editie Eindhoven | ||
| Regel 119: | Regel 122: | ||
| Utrecht || 98,5 MHz || 0,5 || editie Randstad | | Utrecht || 98,5 MHz || 0,5 || editie Randstad | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="28"|'''[[RadioNL]]''' || Alkmaar || 104,2 MHz || 3,02 || editie Noord Holland | ||
| Leeuwarden || | |- | ||
| Amersfoort || 99,5 MHz || 0,278 || editie regio Amersfoort | |||
|- | |||
| Amsterdam || 94,9 MHz || 0,468 || editie Amsterdam | |||
|- | |||
| Apeldoorn || 94,0 MHz || 0,174 || editie regio Apeldoorn | |||
|- | |||
| Appingedam || 103,6 MHz || 0,61 || editie Delfzijl | |||
|- | |||
| Cuijk || 95,3 MHz || 0,265 || editie Nijmegen/Cuijk | |||
|- | |||
| Den Helder || 96,0 MHz || 0,294 || Editie regio Den Helder | |||
|- | |||
| Drachten || 96,0 MHz || 0,783 || Editie Friesland | |||
|- | |||
| Ede || 96,0 MHz || 0,794 || Editie regio Ede | |||
|- | |||
| Enschede || 93,3 MHz || 1 || editie regio Enschede | |||
|- | |||
| Eys || 98,1 MHz || 2,29 || editie Limburg zuid | |||
|- | |||
| Groningen || 89,1 MHz || 0,906 || editie Groningen | |||
|- | |||
| Heerenveen || 97,3 MHz || 0,189 || editie Friesland | |||
|- | |||
| Landgraaf || 97,9 MHz || 15,1 || editie Limburg zuid | |||
|- | |||
| Leeuwarden || 96,6 MHz || 1 || editie Friesland | |||
|- | |||
| Lelystad || 89,4 MHz || 0,1 || editie Flevoland | |||
|- | |||
| Maastricht || 97,6 MHz || 1,7 || editie Limburg zuid | |||
|- | |||
| Markelo || 93,5 MHz || 8,61 || editie regio Enschede | |||
|- | |||
| Meppel || 95,7 MHz || 0 || editie Meppel/NOP | |||
|- | |||
| Roermond || 96,1 MHz || 0,043 || editie Limburg Noord | |||
|- | |||
| Smilde || 97,1 MHz || 0,933 || editie Drente | |||
|- | |||
| Stadskanaal || 96,0 MHz || 0,05 || editie Stadskanaal/Emmen | |||
|- | |||
| Tjerkgaast || 94,1 MHz || 2 || editie Friesland | |||
|- | |||
| Weert || 98,5 MHz || 1,12 || editie Limburg noord | |||
|- | |- | ||
| | | Winterswijk || 94,3 MHz || 0,139 || editie Achterhoek | ||
|- | |- | ||
| | | Zieuwent || 95,7 MHz || 0,076 || editie Achterhoek | ||
| | |- | ||
| Zutphen || 89,9 MHz || 0,447 || editie regio Zutphen | |||
|- | |||
| Zwolle || 97,2 MHz || 0,316 || editie Overijssel | |||
|- | |- | ||
| | | '''[[Sleutelstad FM]]''' || Leiden || 93,7 MHz || 1,66 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Ujala Radio]]''' | | rowspan="2"|'''[[Ujala Radio]]''' | ||
| Regel 134: | Regel 185: | ||
| Diemen || 90,1 MHz || 0,5 || | | Diemen || 90,1 MHz || 0,5 || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radiospectrum]] | |||
Huidige versie van 27 nov 2013 11:26
Een overzicht van de regionale omroepzenders in Nederland op de FM-band.
Publiek[bewerken]
| Zender | Locatie | Frequentie | Vermogen (kW) | Opmerking |
|---|---|---|---|---|
| Omroep Brabant | Roosendaal | 91,0 MHz | 14,8 | editie west |
| Loon op Zand | 91,9 MHZ | 2 | editie midden | |
| Megen | 95,8 MHz | 5 | editie noordoost | |
| Mierlo | 87,6 MHz | 8,51 | editie zuidoost | |
| Radio Flevoland | Lelystad | 89,8 MHz | 20 | |
| Omrop Fryslân | Jirnsum | 92,2 MHz | 25,1 | |
| Radio Drente | Smilde | 90,8 MHz | 2,95 | |
| Emmen | 99,3 MHz | 0,501 | ||
| Radio Gelderland | Arnhem | 88,9 MHz | 0,101 | |
| Megen | 89,1 MHz | 5 | ||
| Ruurlo | 90,4 MHz | 10 | ||
| Zaltbommel | 99,6 MHz | 3,98 | ||
| Ugchelen | 103,5 MHz | 20 | ||
| L1 Radio | Hulsberg | 95,3 MHz | 10,2 | |
| Roermond | 100,3 MHz | 97,7 | ||
| Radio M | Lopik | 93,1 MHz | 4 | |
| Rhenen | 97,9 MHz | 3,31 | ||
| Radio Noord-Holland | Amsterdam | 88,9 MHz | 9,33 | editie zuid |
| Hilversum | 88,7 MHZ | 0,324 | editie zuid | |
| Wieringerwef | 93,9 | 11,2 | editie noord | |
| Radio Oost | Hengelo | 89,4 MHz | 10 | |
| Markelo | 95,6 MHz | 5 | ||
| Zwolle | 99,4 MHz | 25 | ||
| Radio Rijnmond | Rotterdam | 93,4 | 10,2 | |
| Leerdam | 95,1 MHz | 0,351 | ||
| Radio West | Oestgeest | 88,0 MHz | 0,32 | |
| Den Haag | 89 MHz | 0,1 | ||
| Rotterdam | 89,3 MHz | 9,12 | ||
| Omroep Zeeland | Goes | 87,9 MHz | 15,1 | |
| Vlissingen | 98,4 | 0,04 |
Commercieel[bewerken]
| Zender | Opstelpunt | Frequentie | Vermogen (kW) | Opmerking |
|---|---|---|---|---|
| Coastline FM | Den Burg | 94,5 MHz | 0,75 | |
| Radio Continu | Hengelo | 98,0 MHz | 0,656 | |
| Zieuwent | 101,9 MHz | 1,38 | ||
| Lokale Omroep Ameland | Hollum | 89,4 MHz | 0,079 | |
| Radio Amor FM | Den Haag | 89,8 MHz | 0,2 | |
| Rotterdam | 102,3 MHz | 0,126 | ||
| Radio Decibel | Alkmaar | 98,3 MHz | 15,8 | editie Randstad |
| Amsterdam | 98,0 MHz | 11,7 | editie Randstad | |
| Den Haag | 98,0 MHz | 0,05 | editie Randstad | |
| Eindhoven | 93,2 MHz | 0,316 | editie Eindhoven | |
| Leiden | 97,4 MHz | 0,063 | editie Randstad | |
| Rotterdam | 97,6 MHz | 62,8 | editie Randstad | |
| Utrecht | 97,3 MHz | 0,02 | editie Randstad | |
| Utrecht | 98,5 MHz | 0,5 | editie Randstad | |
| RadioNL | Alkmaar | 104,2 MHz | 3,02 | editie Noord Holland |
| Amersfoort | 99,5 MHz | 0,278 | editie regio Amersfoort | |
| Amsterdam | 94,9 MHz | 0,468 | editie Amsterdam | |
| Apeldoorn | 94,0 MHz | 0,174 | editie regio Apeldoorn | |
| Appingedam | 103,6 MHz | 0,61 | editie Delfzijl | |
| Cuijk | 95,3 MHz | 0,265 | editie Nijmegen/Cuijk | |
| Den Helder | 96,0 MHz | 0,294 | Editie regio Den Helder | |
| Drachten | 96,0 MHz | 0,783 | Editie Friesland | |
| Ede | 96,0 MHz | 0,794 | Editie regio Ede | |
| Enschede | 93,3 MHz | 1 | editie regio Enschede | |
| Eys | 98,1 MHz | 2,29 | editie Limburg zuid | |
| Groningen | 89,1 MHz | 0,906 | editie Groningen | |
| Heerenveen | 97,3 MHz | 0,189 | editie Friesland | |
| Landgraaf | 97,9 MHz | 15,1 | editie Limburg zuid | |
| Leeuwarden | 96,6 MHz | 1 | editie Friesland | |
| Lelystad | 89,4 MHz | 0,1 | editie Flevoland | |
| Maastricht | 97,6 MHz | 1,7 | editie Limburg zuid | |
| Markelo | 93,5 MHz | 8,61 | editie regio Enschede | |
| Meppel | 95,7 MHz | 0 | editie Meppel/NOP | |
| Roermond | 96,1 MHz | 0,043 | editie Limburg Noord | |
| Smilde | 97,1 MHz | 0,933 | editie Drente | |
| Stadskanaal | 96,0 MHz | 0,05 | editie Stadskanaal/Emmen | |
| Tjerkgaast | 94,1 MHz | 2 | editie Friesland | |
| Weert | 98,5 MHz | 1,12 | editie Limburg noord | |
| Winterswijk | 94,3 MHz | 0,139 | editie Achterhoek | |
| Zieuwent | 95,7 MHz | 0,076 | editie Achterhoek | |
| Zutphen | 89,9 MHz | 0,447 | editie regio Zutphen | |
| Zwolle | 97,2 MHz | 0,316 | editie Overijssel | |
| Sleutelstad FM | Leiden | 93,7 MHz | 1,66 | |
| Ujala Radio | Amsterdam | 93,3 MHz | 0,398 | |
| Diemen | 90,1 MHz | 0,5 |