Lijst van Radio 2 Top Song in 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| – || 22 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | | – || 22 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | ||
|-. | |-. | ||
| – || 29 april || | | – || 29 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | ||
|- | |- | ||
| – || 6 mei || || | | – || 6 mei || || |
Versie van 11 mei 2022 16:41
Deze platen waren in 2022 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
372 | 7 januari | Sera | Take a Chance |
373 | 14 januari | Blaudzun | Wide Open |
374 | 21 januari | Nona | Lair |
375 | 28 januari | Purple Disco Machine, Sophie and the Giants | In the Dark |
376 | 4 februari | Orange Skyline | A Fire |
377 | 11 februari | George Ezra | Anyone For You |
– | 18 februari | Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | |
– | 25 februari | Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | |
378 | 4 maart | S10 | De diepte |
379 | 11 maart | Danny Vera & Krezip | Make It a Memory |
380 | 18 maart | The Black Keys | Wild Child |
381 | 25 maart | Thomas Acda, Rolf Sanchez & Kraantje Pappie | Missen zou |
382 | 1 april | Anouk | Something Better |
– | 8 april | DI-RECT | Through the Looking Glass |
– | 15 april | Floor Jansen | Fire |
– | 22 april | Geen Radio 2 Top Song in verband met De Koninklijke 500 | |
– | 29 april | Geen Radio 2 Top Song in verband met De Koninklijke 500 | |
– | 6 mei | ||
– | 13 mei | ||
– | 20 mei | ||
– | 27 mei | ||
– | 3 juni | ||
– | 10 juni | ||
– | 17 juni | ||
– | 24 juni | ||
– | 1 juli | ||
– | 8 juli | ||
– | 15 juli | ||
– | 22 juli | ||
– | 29 juli | ||
– | 5 augustus | ||
– | 12 augustus | ||
– | 19 augustus | ||
– | 26 augustus | ||
– | 2 september | ||
– | 9 september | ||
– | 16 september | ||
– | 23 september | ||
– | 30 september | ||
– | 7 oktober | ||
– | 14 oktober | ||
– | 21 oktober | ||
– | 28 oktober | ||
– | 4 november | ||
– | 11 november | ||
– | 18 november | ||
– | 25 november | ||
– | 2 december | ||
– | 9 december | ||
– | 16 december | ||
– | 23 december | ||
– | 30 december |