Lijst met onderwerpen in Tijd voor toen in 1989: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(5 maart juist info aan de hand van de opname.) |
||
(4 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| - || 1 januari || Geen Tijd voor toen i.v.m. de Ablum Top 100 aller tijden | | - || 1 januari || Geen Tijd voor toen i.v.m. de Ablum Top 100 aller tijden | ||
|- | |- | ||
| | | 133 || 8 januari<ref name="uitzending19890108">{{citation|title=Tijd voor toen|date=8 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 24 mei 2016</ref> || januari 1964 | ||
|- | |- | ||
| | | 134 || 15 januari<ref name="uitzending19890115">{{citation|title=Tijd voor toen|date=15 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1974 | ||
|- | |- | ||
| | | 135 || 22 januari<ref name="uitzending19890122">{{citation|title=Tijd voor toen|date=22 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 136 || 29 januari<ref name="uitzending19890129">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 januari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || januari 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | 137 || 5 februari<ref name="uitzending19890205">{{citation|title=Tijd voor toen|date=5 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 138 || 12 februari<ref name="uitzending19890212">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 139 || 19 februari<ref name="uitzending19890219">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1968 | ||
|- | |- | ||
| | | 140 || 26 februari<ref name="uitzending19890226">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 februari 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || februari 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 141 || 5 maart<ref name="uitzending19890305">{{citation|title=Tijd voor toen|date=5 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 5 maart 2023</ref> || maart 1966 | ||
|- | |- | ||
| | | 142 || 12 maart<ref name="uitzending19890312">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maart 1976 | ||
|- | |- | ||
| | | 143 || 19 maart<ref name="uitzending19890319">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maart 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 144 || 26 maart<ref name="uitzending19890326">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 maart 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || maart 1972 | ||
|- | |- | ||
| | | 145 || 2 april<ref name="uitzending19890402">{{citation|title=Tijd voor toen|date=2 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 146 || 9 april<ref name="uitzending19890409">{{citation|title=Tijd voor toen|date=9 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref>|| april 1989 | ||
|- | |- | ||
| | | 147 || 16 april<ref name="uitzending19890416">{{citation|title=Tijd voor toen|date=16 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1968 | ||
|- | |- | ||
| | | 148 || 23 april<ref name="uitzending19890423">{{citation|title=Tijd voor toen|date=23 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 149 || 30 april<ref name="uitzending19890430">{{citation|title=Tijd voor toen|date=30 april 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || april 1980 | ||
|- | |- | ||
| | | 150 || 7 mei<ref name="uitzending19890507">{{citation|title=Tijd voor toen|date=7 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 151 || 14 mei<ref name="uitzending19890514">{{citation|title=Tijd voor toen|date=14 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | 152 || 21 mei<ref name="uitzending19890521">{{citation|title=Tijd voor toen|date=21 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1966 | ||
|- | |- | ||
| | | 153 || 28 mei<ref name="uitzending19890528">{{citation|title=Tijd voor toen|date=28 mei 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || mei 1983 | ||
|- | |- | ||
| | | 154 || 4 juni<ref name="uitzending19890604">{{citation|title=Tijd voor toen|date=4 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1974 | ||
|- | |- | ||
| | | 155 || 11 juni || | ||
|- | |- | ||
| | | 156 || 18 juni<ref name="uitzending19890618">{{citation|title=Tijd voor toen|date=18 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1985 | ||
|- | |- | ||
| | | 157 || 25 juni<ref name="uitzending19890625">{{citation|title=Tijd voor toen|date=25 juni 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juni 1972 | ||
|- | |- | ||
| | | 158 || 2 juli<ref name="uitzending19890702">{{citation|title=Tijd voor toen|date=2 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 159 || 9 juli<ref name="uitzending19890709">{{citation|title=Tijd voor toen|date=9 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 160 || 16 juli<ref name="uitzending19890716">{{citation|title=Tijd voor toen|date=16 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1982 | ||
|- | |- | ||
| | | 161 || 23 juli<ref name="uitzending19890723">{{citation|title=Tijd voor toen|date=23 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || | ||
|- | |- | ||
| | | 162 || 30 juli<ref name="uitzending19890730">{{citation|title=Tijd voor toen|date=30 juli 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || juli 1977 | ||
|- | |- | ||
| | | 163 || 6 augustus<ref name="uitzending19890806">{{citation|title=Tijd voor toen|date=6 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 164 || 13 augustus<ref name="uitzending19890813">{{citation|title=Tijd voor toen|date=13 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1973 | ||
|- | |- | ||
| | | 165 || 20 augustus<ref name="uitzending19890820">{{citation|title=Tijd voor toen|date=20 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || augustus 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 166|| 27 augustus<ref name="uitzending19890827">{{citation|title=Tijd voor toen|date=27 augustus 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || | ||
|- | |- | ||
| | | 167 || 3 september<ref name="uitzending19890903">{{citation|title=Tijd voor toen|date=3 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1975 | ||
|- | |- | ||
| | | 168 || 10 september<ref name="uitzending19890910">{{citation|title=Tijd voor toen|date=10 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1966 | ||
|- | |- | ||
| | | 159 || 17 september<ref name="uitzending19890917">{{citation|title=Tijd voor toen|date=17 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1985 | ||
|- | |- | ||
| | | 170 || 24 september<ref name="uitzending19890924">{{citation|title=Tijd voor toen|date=24 september 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || september 1962 | ||
|- | |- | ||
| | | 171 || 1 oktober<ref name="uitzending19891001">{{citation|title=Tijd voor toen|date=1 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref>|| oktober 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | 172 || 8 oktober<ref name="uitzending19891008">{{citation|title=Tijd voor toen|date=8 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1967 | ||
|- | |- | ||
| | | 173 || 15 oktober<ref name="uitzending19891015">{{citation|title=Tijd voor toen|date=15 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1981 | ||
|- | |- | ||
| | | 174 || 22 oktober<ref name="uitzending19891022">{{citation|title=Tijd voor toen|date=22 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1963 | ||
|- | |- | ||
| | | 175 || 29 oktober<ref name="uitzending19891029">{{citation|title=Tijd voor toen|date=29 oktober 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || oktober 1970 | ||
|- | |- | ||
| | | 176 || 5 november<ref name="uitzending19891105">{{citation|title=Tijd voor toen|date=5 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1964 | ||
|- | |- | ||
| | | 177 || 12 november<ref name="uitzending19891112">{{citation|title=Tijd voor toen|date=12 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1978 | ||
|- | |- | ||
| | | 177 || 19 november<ref name="uitzending19891119">{{citation|title=Tijd voor toen|date=19 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1982 | ||
|- | |- | ||
| | | 179 || 26 november<ref name="uitzending19891126">{{citation|title=Tijd voor toen|date=26 november 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || november 1971 | ||
|- | |- | ||
| | | 180 || 3 december<ref name="uitzending19891203">{{citation|title=Tijd voor toen|date=3 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1965 | ||
|- | |- | ||
| | | 181 || 10 december<ref name="uitzending19891210">{{citation|title=Tijd voor toen|date=10 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 182 || 17 december<ref name="uitzending19891217">{{citation|title=Tijd voor toen|date=17 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1969 | ||
|- | |- | ||
| | | 183 || 24 december<ref name="uitzending19891224">{{citation|title=Tijd voor toen|date=24 december 1989|publisher=KRO}}, opname geraadpleegd op 7 mei 2016</ref> || december 1974 | ||
|- | |- | ||
| - || 31 december || Geen Tijd voor toen i.v.m. de ''Hemelse Honderd''. | | - || 31 december || Geen Tijd voor toen i.v.m. de ''Hemelse Honderd''. |
Huidige versie van 5 mrt 2023 om 20:37
Overzicht van de onderwerpen in het radioprogramma Tijd voor toen in 1989.
Aflevering | Datum | Maand/jaar |
---|---|---|
- | 1 januari | Geen Tijd voor toen i.v.m. de Ablum Top 100 aller tijden |
133 | 8 januari[1] | januari 1964 |
134 | 15 januari[2] | januari 1974 |
135 | 22 januari[3] | januari 1969 |
136 | 29 januari[4] | januari 1979 |
137 | 5 februari[5] | februari 1965 |
138 | 12 februari[6] | februari 1978 |
139 | 19 februari[7] | februari 1968 |
140 | 26 februari[8] | februari 1971 |
141 | 5 maart[9] | maart 1966 |
142 | 12 maart[10] | maart 1976 |
143 | 19 maart[11] | maart 1967 |
144 | 26 maart[12] | maart 1972 |
145 | 2 april[13] | april 1969 |
146 | 9 april[14] | april 1989 |
147 | 16 april[15] | april 1968 |
148 | 23 april[16] | april 1971 |
149 | 30 april[17] | april 1980 |
150 | 7 mei[18] | mei 1965 |
151 | 14 mei[19] | mei 1979 |
152 | 21 mei[20] | mei 1966 |
153 | 28 mei[21] | mei 1983 |
154 | 4 juni[22] | juni 1974 |
155 | 11 juni | |
156 | 18 juni[23] | juni 1985 |
157 | 25 juni[24] | juni 1972 |
158 | 2 juli[25] | juli 1967 |
159 | 9 juli[26] | juli 1978 |
160 | 16 juli[27] | juli 1982 |
161 | 23 juli[28] | |
162 | 30 juli[29] | juli 1977 |
163 | 6 augustus[30] | augustus 1969 |
164 | 13 augustus[31] | augustus 1973 |
165 | 20 augustus[32] | augustus 1965 |
166 | 27 augustus[33] | |
167 | 3 september[34] | september 1975 |
168 | 10 september[35] | september 1966 |
159 | 17 september[36] | september 1985 |
170 | 24 september[37] | september 1962 |
171 | 1 oktober[38] | oktober 1979 |
172 | 8 oktober[39] | oktober 1967 |
173 | 15 oktober[40] | oktober 1981 |
174 | 22 oktober[41] | oktober 1963 |
175 | 29 oktober[42] | oktober 1970 |
176 | 5 november[43] | november 1964 |
177 | 12 november[44] | november 1978 |
177 | 19 november[45] | november 1982 |
179 | 26 november[46] | november 1971 |
180 | 3 december[47] | december 1965 |
181 | 10 december[48] | december 1984 |
182 | 17 december[49] | december 1969 |
183 | 24 december[50] | december 1974 |
- | 31 december | Geen Tijd voor toen i.v.m. de Hemelse Honderd. |
Referenties[bewerken]
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 8 januari 1989, opname geraadpleegd op 24 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 15 januari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 22 januari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 29 januari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 5 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 12 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 19 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 26 februari 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 5 maart 1989, opname geraadpleegd op 5 maart 2023
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 12 maart 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 19 maart 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 26 maart 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 2 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 9 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 16 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 23 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 30 april 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 7 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 14 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 21 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 28 mei 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 4 juni 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 18 juni 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 25 juni 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 2 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 9 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 16 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 23 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 30 juli 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 6 augustus 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 13 augustus 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 20 augustus 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 27 augustus 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 3 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 10 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 17 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 24 september 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 1 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 8 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 15 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 22 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 29 oktober 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 5 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 12 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 19 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 26 november 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 3 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 10 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 17 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016
- ↑ Tijd voor toen, KRO, 24 december 1989, opname geraadpleegd op 7 mei 2016