Lijst van Radio 2 Top Song in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Deze platen waren in 2016 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2. {| class="wikitable sortable" width="100%" ! width="50px" |Nr. ! width="100px" |Datum ! Artie...') |
(Geen NPO Radio 2 Top Song) |
||
(57 tussenliggende versies door 11 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze platen waren in 2016 de [[Radio 2 Top Song]] op [[NPO Radio 2]]. | Deze platen waren in 2016 de [[Radio 2 Top Song]] op [[NPO Radio 2]]. | ||
{| class="wikitable | {| class="wikitable" | ||
! | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
! | |||
! Artiest | |||
! Titel | |||
|- | |- | ||
| - || 7 | | 78 || 7 januari || Ed Struijlaart || ''Tricks Up My Sleeve'' | ||
|- | |||
| 79 || 14 januari || Bettie Serveert featuring Prof. Nomad & Co || ''Never Be Over'' | |||
|- | |||
| 80 || 21 januari || The Common Linnets || ''In Your Eyes'' | |||
|- | |||
| 81 || 28 januari || Coldplay || ''Hymn for the Weekend'' | |||
|- | |||
| 82 || 5 februari || Niels Geusebroek || ''Wildfire'' | |||
|- | |||
| 83 || 12 februari || Jack Savoretti || ''Catapult'' | |||
|- | |||
| - || 19 februari || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met thema-week "Ken Je Klassiekers" | |||
|- | |||
| 84 || 26 februari || Marco Borsato & Matt Simons || ''Breng me naar het water'' | |||
|- | |||
| 85 || 4 maart || Douwe Bob || ''Slow Down'' | |||
|- | |||
| 86 || 11 maart || Andrew Bird || ''Capsized'' | |||
|- | |||
| 87 || 18 maart || Bent van Looy || ''My Escape'' | |||
|- | |||
| 88 || 25 maart || Gregory Porter || ''Don’t Lose Your Steam'' | |||
|- | |||
| 89 || 1 april || Michael Kiwanuka || ''Black Man in a White World'' | |||
|- | |||
| 90 || 8 april || Stillmode || ''Crazy Like No Other'' | |||
|- | |||
| 91 || 15 april || Thijs Boontjes Dans- en Showorkest || ''Alleen naar de kermis'' | |||
|- | |||
| 92 || 22 april || Doe Maar & Kenny B || ''5446 Is mijn nummer'' | |||
|- | |||
| 93 || 29 april || Izzy Bizu || ''White Tiger'' | |||
|- | |||
| 94 || 6 mei || Frances || ''Don't Worry About Me'' | |||
|- | |||
| 95 || 13 mei || Kungs vs. Cookin' On 3 Burners || ''This Girl'' | |||
|- | |||
| 96 || 20 mei || Kraak & Smaak featuring Mayer Hawthorne || ''I Don't Know Why'' | |||
|- | |||
| 97 || 27 mei || Shary-An || ''Summer Of My Life'' | |||
|- | |||
| 98 || 3 juni || Alicia Keys || ''In Common'' | |||
|- | |||
| 99 || 10 juni || Niels Geusebroek || '''Leave a Little Love Behind'' | |||
|- | |||
| 100 || 17 juni || Nathaniel Rateliff & The Night Sweats || ''I Need Never Get Old'' | |||
|- | |||
| 101 || 24 juni || Lost Frequencies featuring Sandro Cavazza || ''Beautiful Life'' | |||
|- | |||
| 102 || 1 juli || Allen Stone || ''Perfect World'' | |||
|- | |||
| 103 || 8 juli || Disclosure & Al Green || ''Feel Like I Do'' | |||
|- | |||
| 104 || 15 juli || Gregory Porter || ''Holding On'' | |||
|- | |||
| 105 || 22 juli || Michael Kiwanuka || ''Love & Hate'' | |||
|- | |||
| 106 || 29 juli || Bakermat featuring Alex Clare || ''Living'' | |||
|- | |||
| 107 || 5 augustus || Dotan || ''Shadow Wind'' | |||
|- | |||
| 108 || 12 augustus || Rag'n'Bone Man || ''Human'' | |||
|- | |||
| 109 || 19 augustus || Haevn || ''Bright Lights'' | |||
|- | |||
| 110 || 26 augustus || Di-Rect || ''Fired Up' | |||
|- | |||
| 111 || 2 september || Beyoncé featuring Kendrick Lamar || ''Freedom'' | |||
|- | |||
| 112 || 9 september || Kings Of Leon || ''Waste a Moment'' | |||
|- | |||
| 113 || 16 september || Kaleo || ''Way Down We Go'' | |||
|- | |||
| 114 || 23 september || Darlyn || ''Stepping Stone'' | |||
|- | |||
| 115 || 30 september || Robbie Williams || ''Party Like a Russian'' | |||
|- | |||
| 116 || 7 oktober || Bruno Mars || ''24K Magic'' | |||
|- | |||
| 117 || 14 oktober || The Paper Kites || ''Bloom'' | |||
|- | |||
| 118 || 21 oktober || Douwe Bob || ''Jacob's Song'' | |||
|- | |||
| 119 || 28 oktober || Young Gun Silver Fox || ''See Me Slumber'' | |||
|- | |||
| 120 || 4 november || Lady GaGa featuring Florence Welch || ''Hey Girl'' | |||
|- | |||
| 121 || 11 november || TV Noise featuring Oisín || ''Remember'' | |||
|- | |||
| 122 || 18 november || John Mayer || ''Love on the Weekend'' | |||
|- | |||
| 123 || 25 november || Waylon || ''Our Song'' | |||
|- | |||
| 124 || 2 december || Glen Hansard || ''Her Mercy'' | |||
|- | |||
| 125 || 9 december || Elbow || ''Magnificent (She Says)'' | |||
|- | |||
| 126 || 16 december || Ed Struijlaart || ''Like December'' | |||
|- | |||
| - || 23 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 | |||
|- | |||
| - || 30 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Song}} | {{Navigatie Radio 2 Top Song}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |
Huidige versie van 6 jan 2017 om 11:28
Deze platen waren in 2016 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
78 | 7 januari | Ed Struijlaart | Tricks Up My Sleeve |
79 | 14 januari | Bettie Serveert featuring Prof. Nomad & Co | Never Be Over |
80 | 21 januari | The Common Linnets | In Your Eyes |
81 | 28 januari | Coldplay | Hymn for the Weekend |
82 | 5 februari | Niels Geusebroek | Wildfire |
83 | 12 februari | Jack Savoretti | Catapult |
- | 19 februari | Geen Radio 2 Top Song in verband met thema-week "Ken Je Klassiekers" | |
84 | 26 februari | Marco Borsato & Matt Simons | Breng me naar het water |
85 | 4 maart | Douwe Bob | Slow Down |
86 | 11 maart | Andrew Bird | Capsized |
87 | 18 maart | Bent van Looy | My Escape |
88 | 25 maart | Gregory Porter | Don’t Lose Your Steam |
89 | 1 april | Michael Kiwanuka | Black Man in a White World |
90 | 8 april | Stillmode | Crazy Like No Other |
91 | 15 april | Thijs Boontjes Dans- en Showorkest | Alleen naar de kermis |
92 | 22 april | Doe Maar & Kenny B | 5446 Is mijn nummer |
93 | 29 april | Izzy Bizu | White Tiger |
94 | 6 mei | Frances | Don't Worry About Me |
95 | 13 mei | Kungs vs. Cookin' On 3 Burners | This Girl |
96 | 20 mei | Kraak & Smaak featuring Mayer Hawthorne | I Don't Know Why |
97 | 27 mei | Shary-An | Summer Of My Life |
98 | 3 juni | Alicia Keys | In Common |
99 | 10 juni | Niels Geusebroek | 'Leave a Little Love Behind |
100 | 17 juni | Nathaniel Rateliff & The Night Sweats | I Need Never Get Old |
101 | 24 juni | Lost Frequencies featuring Sandro Cavazza | Beautiful Life |
102 | 1 juli | Allen Stone | Perfect World |
103 | 8 juli | Disclosure & Al Green | Feel Like I Do |
104 | 15 juli | Gregory Porter | Holding On |
105 | 22 juli | Michael Kiwanuka | Love & Hate |
106 | 29 juli | Bakermat featuring Alex Clare | Living |
107 | 5 augustus | Dotan | Shadow Wind |
108 | 12 augustus | Rag'n'Bone Man | Human |
109 | 19 augustus | Haevn | Bright Lights |
110 | 26 augustus | Di-Rect | Fired Up' |
111 | 2 september | Beyoncé featuring Kendrick Lamar | Freedom |
112 | 9 september | Kings Of Leon | Waste a Moment |
113 | 16 september | Kaleo | Way Down We Go |
114 | 23 september | Darlyn | Stepping Stone |
115 | 30 september | Robbie Williams | Party Like a Russian |
116 | 7 oktober | Bruno Mars | 24K Magic |
117 | 14 oktober | The Paper Kites | Bloom |
118 | 21 oktober | Douwe Bob | Jacob's Song |
119 | 28 oktober | Young Gun Silver Fox | See Me Slumber |
120 | 4 november | Lady GaGa featuring Florence Welch | Hey Girl |
121 | 11 november | TV Noise featuring Oisín | Remember |
122 | 18 november | John Mayer | Love on the Weekend |
123 | 25 november | Waylon | Our Song |
124 | 2 december | Glen Hansard | Her Mercy |
125 | 9 december | Elbow | Magnificent (She Says) |
126 | 16 december | Ed Struijlaart | Like December |
- | 23 december | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 | |
- | 30 december | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 |