Lijst van nummer 1-hits in de 3FM Mega Top 50 in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(Bijgewerkt t/m 04-06-2016) |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
| 793 || 23 januari || Lukas Graham || ''7 Years'' | | 793 || 23 januari || Lukas Graham || ''7 Years'' | ||
|- | |- | ||
| 794 || 30 januari || Major Lazer | | 794 || 30 januari || Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG || ''Light It Up (remix)'' | ||
|- | |- | ||
| || 6 februari || Major Lazer | | || 6 februari || Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG || ''Light It Up (remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 795 || 13 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | 795 || 13 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
Regel 22: | Regel 22: | ||
| || 27 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | || 27 februari || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
|- | |- | ||
| 796 || 5 maart || Rihanna | | 796 || 5 maart || Rihanna featuring Drake || ''Work'' | ||
|- | |- | ||
| 795 || 12 maart || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | | 795 || 12 maart || Mike Posner || ''I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix)'' | ||
Regel 36: | Regel 36: | ||
| || 16 april || Dua Lipa || ''Be the One'' | | || 16 april || Dua Lipa || ''Be the One'' | ||
|- | |- | ||
| 798 || 23 april || Fifth Harmony | | 798 || 23 april || Fifth Harmony featuring Ty Dolla $ign || ''Work from Home'' | ||
|- | |- | ||
| 799 || 30 april || Drake | | 799 || 30 april || Drake featuring WizKid & Kyla || ''One Dance'' | ||
|- | |- | ||
| || 7 mei || Drake | | || 7 mei || Drake featuring WizKid & Kyla || ''One Dance'' | ||
|- | |- | ||
| || 14 mei || Drake | | || 14 mei || Drake featuring WizKid & Kyla || ''One Dance'' | ||
|- | |||
| 800 || 21 mei || Justin Timberlake || ''Can't Stop the Feeling!'' | |||
|- | |||
| || 28 mei || Justin Timberlake || ''Can't Stop the Feeling!'' | |||
|- | |||
| || 4 juni || Justin Timberlake || ''Can't Stop the Feeling!'' | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | {{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | ||
[[Categorie:3FM Mega Top 50]] | [[Categorie:3FM Mega Top 50]] |
Versie van 5 jun 2016 10:45
Deze hits stonden in 2016 op nummer 1 in de 3FM Mega Top 50.
Nummer | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
792 | 2 januari | Justin Bieber | Love Yourself |
9 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
16 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
793 | 23 januari | Lukas Graham | 7 Years |
794 | 30 januari | Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) |
6 februari | Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) | |
795 | 13 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
20 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
27 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
796 | 5 maart | Rihanna featuring Drake | Work |
795 | 12 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
19 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
797 | 26 maart | Dua Lipa | Be the One |
2 april | Dua Lipa | Be the One | |
9 april | Dua Lipa | Be the One | |
16 april | Dua Lipa | Be the One | |
798 | 23 april | Fifth Harmony featuring Ty Dolla $ign | Work from Home |
799 | 30 april | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance |
7 mei | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance | |
14 mei | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance | |
800 | 21 mei | Justin Timberlake | Can't Stop the Feeling! |
28 mei | Justin Timberlake | Can't Stop the Feeling! | |
4 juni | Justin Timberlake | Can't Stop the Feeling! |