FM omroepzenders in Nederland (regionaal): verschil tussen versies
Uit Radiopedia
→Commercieel: Tabel aangepast |
→Commercieel: Decibel toegevoegd |
||
| Regel 100: | Regel 100: | ||
|- | |- | ||
| Zieuwent || 101,9 MHz || 1,38 || | | Zieuwent || 101,9 MHz || 1,38 || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="9"|'''[[Radio Decibel]]''' || Alkmaar || 98,3 MHz || 15,8 || editie Randstad | |||
|- | |||
| Amsterdam || 98,0 MHz || 11,7 || editie Randstad | |||
|- | |||
| Den Haag || 98,0 MHz || 0,05 || editie Randstad | |||
|- | |||
| Den Haag || 99,4 MHz || 2 || editie Hofstad | |||
|- | |||
| Eindhoven || 93,2 MHz || 0,316 || editie Eindhoven | |||
|- | |||
| Leiden || 97,4 MHz || 0,063 ||editie Randstad | |||
|- | |||
| Rotterdam || 97,6 MHz || 62,8 || editie Randstad | |||
|- | |||
| Utrecht || 97,3 MHz || 0,02 || editie Randstad | |||
|- | |||
| Utrecht || 98,5 MHz || 0,5 || editie Randstad | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Holland FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[Holland FM]]''' | ||
| Regel 115: | Regel 133: | ||
|- | |- | ||
| Diemen || 90,1 MHz || 0,5 || | | Diemen || 90,1 MHz || 0,5 || | ||
|} | |} | ||
Versie van 16 mrt 2013 07:54
Een overzicht van de regionale omroepzenders in Nederland op de FM-band.
Publiek
| Zender | Locatie | Frequentie | Vermogen (kW) | Opmerking |
|---|---|---|---|---|
| Omroep Brabant | Roosendaal | 91,0 MHz | 14,8 | editie west |
| Loon op Zand | 91,9 MHZ | 2 | editie midden | |
| Megen | 95,8 MHz | 5 | editie noordoost | |
| Mierlo | 87,6 MHz | 8,51 | editie zuidoost | |
| Radio Flevoland | Lelystad | 89,8 MHz | 20 | |
| Omrop Fryslân | Jirnsum | 92,2 MHz | 25,1 | |
| Radio Drente | Smilde | 90,8 MHz | 2,95 | |
| Emmen | 99,3 MHz | 0,501 | ||
| Radio Gelderland | Arnhem | 88,9 MHz | 0,101 | |
| Megen | 89,1 MHz | 5 | ||
| Ruurlo | 90,4 MHz | 10 | ||
| Zaltbommel | 99,6 MHz | 3,98 | ||
| Ugchelen | 103,5 MHz | 20 | ||
| L1 Radio | Hulsberg | 95,3 MHz | 10,2 | |
| Roermond | 100,3 MHz | 97,7 | ||
| Radio M | Lopik | 93,1 MHz | 4 | |
| Rhenen | 97,9 MHz | 3,31 | ||
| Radio Noord-Holland | Amsterdam | 88,9 MHz | 9,33 | editie zuid |
| Hilversum | 88,7 MHZ | 0,324 | editie zuid | |
| Wieringerwef | 93,9 | 11,2 | editie noord | |
| Radio Oost | Hengelo | 89,4 MHz | 10 | |
| Markelo | 95,6 MHz | 5 | ||
| Zwolle | 99,4 MHz | 25 | ||
| Radio Rijnmond | Rotterdam | 93,4 | 10,2 | |
| Leerdam | 95,1 MHz | 0,351 | ||
| Radio West | Oestgeest | 88,0 MHz | 0,32 | |
| Den Haag | 89 MHz | 0,1 | ||
| Rotterdam | 89,3 MHz | 9,12 | ||
| Omroep Zeeland | Goes | 87,9 MHz | 15,1 | |
| Vlissingen | 98,4 | 0,04 |
Commercieel
| Zender | Locatie | Frequentie | Vermogen (kW) | Opmerking |
|---|---|---|---|---|
| Coastline FM | Den Burg | 94,5 MHz | 0,75 | |
| Radio Continu | Hengelo | 98,0 MHz | 0,656 | |
| Zieuwent | 101,9 MHz | 1,38 | ||
| Radio Decibel | Alkmaar | 98,3 MHz | 15,8 | editie Randstad |
| Amsterdam | 98,0 MHz | 11,7 | editie Randstad | |
| Den Haag | 98,0 MHz | 0,05 | editie Randstad | |
| Den Haag | 99,4 MHz | 2 | editie Hofstad | |
| Eindhoven | 93,2 MHz | 0,316 | editie Eindhoven | |
| Leiden | 97,4 MHz | 0,063 | editie Randstad | |
| Rotterdam | 97,6 MHz | 62,8 | editie Randstad | |
| Utrecht | 97,3 MHz | 0,02 | editie Randstad | |
| Utrecht | 98,5 MHz | 0,5 | editie Randstad | |
| Holland FM | Leeuwarden | 104,7 MHz | 0,1 | |
| West Terschelling | 97,7 MHz | 0,1 | ||
| Radio Amor FM | Den Haag | 89,8 MHz | 0,2 | |
| Rotterdam | 102,3 MHz | 0,126 | ||
| Ujala Radio | Amsterdam | 93,3 MHz | 0,398 | |
| Diemen | 90,1 MHz | 0,5 |