Programmaoverzicht Veronica Omroep Organisatie op Hilversum 1 in 1976: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Bron audioname) |
(Aangepast met 'Met medewerking van') |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Datum''' || '''Tijdstip''' || '''Programma''' || '''Presentatie''' | ! '''Datum''' || '''Tijdstip''' || '''Programma''' || '''Presentatie''' || '''Met medewerking van''' | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 5 januari || 22:55-23:55 || [[De Paul Meijer Show (VOO)|De Paul Meijer Show]] || [[Henk Terlingen]] | | 5 januari || 22:55-23:55 || [[De Paul Meijer Show (VOO)|De Paul Meijer Show]] || [[Henk Terlingen]] || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 12 januari || 22:55-23:55 || De Paul Meijer Show || Henk Terlingen | | 12 januari || 22:55-23:55 || De Paul Meijer Show || Henk Terlingen || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 19 januari || 22:55-23:55 || [[Veronica op 1 (VOO)|Veronica op 1]] || Henk Terlingen | | 19 januari || 22:55-23:55 || [[Veronica op 1 (VOO)|Veronica op 1]] || Henk Terlingen || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 26 januari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen | | 26 januari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 2 februari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen | | 2 februari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 9 februari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen | | 9 februari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 februari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen || | |||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 23 februari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen | | 23 februari || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Henk Terlingen || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || [[Lex Harding]] | | 1 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || [[Lex Harding]] || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 8 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 8 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 15 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 15 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 22 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 22 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 29 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 29 maart || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 5 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 5 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 12 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 12 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 19 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 26 april || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 3 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 3 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 10 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 10 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 17 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 24 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 31 mei || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 7 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 7 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 14 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 21 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 28 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || [[Tom Collins]] | | 28 juni || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || [[Tom Collins]] || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 5 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 5 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 12 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 12 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 19 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 26 juli || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 2 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 2 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 9 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 9 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 16 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 23 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 23 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 30 augustus || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 6 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 13 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 20 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 20 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 27 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 27 september || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 4 oktober || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 4 oktober || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 11 oktober || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | |||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 18 oktober || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 18 oktober || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 25 oktober || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 25 oktober || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 1 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 1 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 8 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 8 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 15 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 15 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 22 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 22 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 29 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 29 november || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 december || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins | | 6 december || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| 13 december<ref name="uitzending19761213-23">{{citation|title=Lex Harding - Veronica op 1|date=13 december 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 3 oktober 2017</ref> || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding | | 13 december<ref name="uitzending19761213-23">{{citation|title=Lex Harding - Veronica op 1|date=13 december 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 3 oktober 2017</ref> || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Lex Harding || Redactie: [[Cees Manintveld]], Paddy van der Baan, [[Ilona Visser]], Ineaz Meyer, Robert Briel<br/>Eindredactie: Piet Hein Broenland, [[Frans van der Beek]]<br/>Regie en muziek: [[Ad Bouman]]<br/>Correspondenten: Carl Breier, [[Kas van Iersel]], Peter de Winter, Arend Meije | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 december || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 december<ref name="uitzending19761227-23">{{citation|title=Tom Collins - Veronica op 1|date=27 december 1976|time=22:55-23:55 uur|publisher=Veronica Omroep Organisatie}}, opname geraadpleegd op 3 oktober 2017</ref> || 22:55-23:55 || Veronica op 1 || Tom Collins || | |||
|} | |} | ||
Versie van 3 okt 2017 09:40
Overzicht van de programma's van de Veronica Omroep Organisatie, uitzonden in 1976 op Hilversum 1.
Datum | Tijdstip | Programma | Presentatie | Met medewerking van |
---|---|---|---|---|
5 januari | 22:55-23:55 | De Paul Meijer Show | Henk Terlingen | |
12 januari | 22:55-23:55 | De Paul Meijer Show | Henk Terlingen | |
19 januari | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Henk Terlingen | |
26 januari | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Henk Terlingen | |
2 februari | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Henk Terlingen | |
9 februari | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Henk Terlingen | |
16 februari | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Henk Terlingen | |
23 februari | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Henk Terlingen | |
1 maart | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
8 maart | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
15 maart | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
22 maart | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
29 maart | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
5 april | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
12 april | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
19 april | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
26 april | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
3 mei | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
10 mei | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
17 mei | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
24 mei | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
31 mei | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
7 juni | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
14 juni | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
21 juni | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | |
28 juni | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
5 juli | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
12 juli | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
19 juli | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
26 juli | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
2 augustus | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
9 augustus | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
16 augustus | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
23 augustus | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
30 augustus | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
6 september | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
13 september | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
20 september | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
27 september | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
4 oktober | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
11 oktober | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
18 oktober | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
25 oktober | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
1 november | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
8 november | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
15 november | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
22 november | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
29 november | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
6 december | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
13 december[1] | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Lex Harding | Redactie: Cees Manintveld, Paddy van der Baan, Ilona Visser, Ineaz Meyer, Robert Briel Eindredactie: Piet Hein Broenland, Frans van der Beek Regie en muziek: Ad Bouman Correspondenten: Carl Breier, Kas van Iersel, Peter de Winter, Arend Meije |
20 december | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins | |
27 december[2] | 22:55-23:55 | Veronica op 1 | Tom Collins |
Referenties
- Veronica gidsen van 1976