Lijst van Smash Play in 1971: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Lijst van Smash Play op Radio Noordzee Internationaal in 1971. {| class="wikitable" ! '''Datum''' || '''Artiest''' || '''Titel''' |- | 21 februari || Wald...' |
t/m juli |
||
| Regel 55: | Regel 55: | ||
|- | |- | ||
| 16 mei || Wilma met Vader Abraham ||''Zou het erg zijn lieve opa'' | | 16 mei || Wilma met Vader Abraham ||''Zou het erg zijn lieve opa'' | ||
|- | |||
| 23 mei || April Shower || ''Railroadsong'' | |||
|- | |||
| 23 mei || McGuinness Flint || ''Malt and Barley Blues'' | |||
|- | |||
| 30 mei || Free || ''My Brother Jake'' | |||
|- | |||
| 30 mei || Lobo || ''Me and You and a Dog Named Boo'' | |||
|- | |||
| 6 juni || Ashton, Gardner & Dyke || ''Can You Get It'' | |||
|- | |||
| 6 juni || Bryan Ferry || ''A Hard Rain’s Gonna Fall'' | |||
|- | |||
| 13 juni || Graham Nash || ''Chicago'' | |||
|- | |||
| 13 juni || The Sweet || ''Co-Co'' | |||
|- | |||
| 20 juni || Bee Gees || ''How Can You Mend a Broken Heart'' | |||
|- | |||
| 20 juni || Tom Jones || ''Puppet Man'' | |||
|- | |||
| 27 juni || Delaney & Bonnie and& Friends || ''Never Ending Song of Love'' | |||
|- | |||
| 27 juni || Jonathan King || ''Lazybones'' | |||
|- | |||
| 4 juli || Ben Cramer || ''De clown'' | |||
|- | |||
| 4 juli || White Plains || ''When You Are a King'' | |||
|- | |||
| 11 juli || Greyhound || ''Black and White'' | |||
|- | |||
| 11 juli || The Supremes || ''Nathan Jones'' | |||
|- | |||
| 18 juli || Frank Lewis || ''Year of War'' | |||
|- | |||
| 18 juli || Gilbert O’Sullivan || ''We Will'' | |||
|- | |||
| 25 juli || Michel Delpech || ''Pour un flirt'' | |||
|- | |||
| 25 juli || Peret || ''Borriquito'' | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 sep 2021 06:26
Lijst van Smash Play op Radio Noordzee Internationaal in 1971.
| Datum | Artiest | Titel |
|---|---|---|
| 21 februari | Waldo de los Ríos | Mozart Symphony No. 40 |
| 21 februari | The Weathermen | It’s the Same Old Song |
| 28 februari | Bojoura | Black Sheep Child |
| 28 februari | The Osmonds | One Bad Apple |
| 7 maart | Fresh Air | Without Your Love |
| 7 maart | Sandra & Andres | Those Words |
| 14 maart | Andy Williams | (Where Do I Begin) Love Story |
| 14 maart | Paul McCartney | Another Day |
| 21 maart | Ramses Shaffy | Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder |
| 21 maart | Sweet | Funny, Funny |
| 28 maart | Brian Hyland | Gypsy Woman |
| 28 maart | Marianne Noble | Take Me to Your Leader |
| 4 april | First Move | The World Needs Love |
| 4 april | T. Rex | Hot Love |
| 11 april | Frank Sinatra | I Will Drink the Wine |
| 11 april | Olivia Newton John | If Not for You |
| 18 april | The Gloomys | I'm a Bum |
| 18 april | Marvin, Welch & Farrar | Faithfull |
| 25 april | Georgie Fame & Alan Price | Rosetta |
| 25 april | The Rolling Stones | Brown Sugar |
| 2 mei | Aguaviva | Poetas Andaluces |
| 2 mei | Neil Diamond | I Am… I Said |
| 9 mei | Dave & Ansil Collins | Double Barrel |
| 9 mei | Ocean | Put Your Hand in the Hand |
| 16 mei | Cat Stevens | Tuesday’s Dead |
| 16 mei | Wilma met Vader Abraham | Zou het erg zijn lieve opa |
| 23 mei | April Shower | Railroadsong |
| 23 mei | McGuinness Flint | Malt and Barley Blues |
| 30 mei | Free | My Brother Jake |
| 30 mei | Lobo | Me and You and a Dog Named Boo |
| 6 juni | Ashton, Gardner & Dyke | Can You Get It |
| 6 juni | Bryan Ferry | A Hard Rain’s Gonna Fall |
| 13 juni | Graham Nash | Chicago |
| 13 juni | The Sweet | Co-Co |
| 20 juni | Bee Gees | How Can You Mend a Broken Heart |
| 20 juni | Tom Jones | Puppet Man |
| 27 juni | Delaney & Bonnie and& Friends | Never Ending Song of Love |
| 27 juni | Jonathan King | Lazybones |
| 4 juli | Ben Cramer | De clown |
| 4 juli | White Plains | When You Are a King |
| 11 juli | Greyhound | Black and White |
| 11 juli | The Supremes | Nathan Jones |
| 18 juli | Frank Lewis | Year of War |
| 18 juli | Gilbert O’Sullivan | We Will |
| 25 juli | Michel Delpech | Pour un flirt |
| 25 juli | Peret | Borriquito |
Referenties