Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 20 november 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 20 november 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. Nr. Artiest Titel 1 John Paul Young - Standing in the Rain 2 Long Tall Ernie & The Shakers - Do You Remember 3 Boney M. - Belfast 4 ABBA - The Name of the Game 5 Smokie - Needles And Pins 6 La Belle Epoque - Black is Black 7 The Floaters - Float On 8 Donna Summer - Down Deep Inside 9 Vader Abraham - 't Smurfenlied 10 Leo Sayer - Thunder in My Heart...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 20 november 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 20 november 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg (Nederlands)|Radio Luxemburg]]. | ||
Nr. Artiest Titel 1 John Paul Young | {| class="wikitable" | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- | |||
| 1 || John Paul Young || ''Standing in the Rain'' | |||
|- | |||
| 2 || Long Tall Ernie & The Shakers || ''Do You Remember'' | |||
|- | |||
| 3 || Boney M. || ''Belfast'' | |||
|- | |||
| 4 || ABBA || ''The Name of the Game'' | |||
|- | |||
| 5 || Smokie || ''Needles And Pins'' | |||
|- | |||
| 6 || La Belle Epoque || ''Black is Black'' | |||
|- | |||
| 7 || The Floaters || ''Float On'' | |||
|- | |||
| 8 || Donna Summer || ''Down Deep Inside'' | |||
|- | |||
| 9 || Vader Abraham || '''t Smurfenlied'' | |||
|- | |||
| 10 || Leo Sayer || ''Thunder in My Heart'' | |||
|- | |||
| 11 || Chicago || ''Baby, What a Big Surprise'' | |||
|- | |||
| 12 || Santa Esmeralda feat. Leroy Gomez || ''Don't Let Me Be Misunderstood'' | |||
|- | |||
| 13 || Maggie MacNeal || ''Fools Together'' | |||
|- | |||
| 14 || David Soul || ''Silver Lady'' | |||
|- | |||
| 15 || Baccara || ''Sorry, I’m a Lady'' | |||
|- | |||
| 16 || Danny Mirror || ''I Remember Elvis Presley'' | |||
|- | |||
| 17 || Jigsaw || ''If I Have to Go Away'' | |||
|- | |||
| 18 || Champagne || ''Valentino'' | |||
|- | |||
| 19 || Mike Berry || ''I'm a Rocker'' | |||
|- | |||
| 20 || Thembi || ''Love Me Forever'' | |||
|} | |||
== Referenties == | |||
<references/> | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Huidige versie van 6 aug 2023 om 07:06
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 20 november 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | John Paul Young | Standing in the Rain |
2 | Long Tall Ernie & The Shakers | Do You Remember |
3 | Boney M. | Belfast |
4 | ABBA | The Name of the Game |
5 | Smokie | Needles And Pins |
6 | La Belle Epoque | Black is Black |
7 | The Floaters | Float On |
8 | Donna Summer | Down Deep Inside |
9 | Vader Abraham | 't Smurfenlied |
10 | Leo Sayer | Thunder in My Heart |
11 | Chicago | Baby, What a Big Surprise |
12 | Santa Esmeralda feat. Leroy Gomez | Don't Let Me Be Misunderstood |
13 | Maggie MacNeal | Fools Together |
14 | David Soul | Silver Lady |
15 | Baccara | Sorry, I’m a Lady |
16 | Danny Mirror | I Remember Elvis Presley |
17 | Jigsaw | If I Have to Go Away |
18 | Champagne | Valentino |
19 | Mike Berry | I'm a Rocker |
20 | Thembi | Love Me Forever |
Referenties[bewerken]