Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 11: | Regel 11: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Autobedrijf Gebroeders Cools || || || || || || || || || || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || x || || || || || || || | | Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || x || || || || || || || | ||
Regel 36: | Regel 38: | ||
| Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || || || || | | | Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || || || || | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | | Caroline Radio Club || || || x || x || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || x || x || x || | | Caroline Roadshow || || België || x || x || x || x || x || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || || | | Caroline Roadshow || || Engeland || || x || || || || || || || || || || | ||
Regel 46: | Regel 48: | ||
| Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || || || || || || || | | Casanova Beurs (Ahoy) || Rotterdam || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Catsman Castrol Service || | | Catsman Castrol Service || Wolphaartsdijk || Nederland || || || x || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || || || || || || | | Claeys Kippenparadijs || Coolskamp || België || || || x || x || x || x || || || || || || | ||
Regel 59: | Regel 61: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | | Dancing Old Vic || Marbella || Spanje || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Dancing Punch || Altegem || België || || || || || || || || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || || || || || | | Dancing Snoek || Oostvoorne || Nederland || || || || x || x || x || || || || || || | ||
Regel 68: | Regel 72: | ||
| Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | | Delta Disco Drive-in show || || Nederland || x || || || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
Regel 77: | Regel 81: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | | Eurojingle || || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Feestzaal Ter Berke || Heulen || België || || || || || || || || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | | Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
Regel 104: | Regel 110: | ||
| Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || || || x || | | Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Julian Knockart || || België || || || || || || || || || || || || | | Julian Knockart || || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || | | Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 115: | Regel 123: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | | Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Levi's spijkerbroek || || || || || || || || || || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | | Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
Regel 120: | Regel 130: | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | | Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 138: | Regel 148: | ||
| Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | | Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || || || || || | | Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || || || || || | ||
Regel 146: | Regel 156: | ||
| Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || | | Restaurant Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | | Salami Milba || Maldegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
Regel 158: | Regel 168: | ||
| Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | | Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Shellina || || || || || || || x || x || || | | Shellina || || || || || || || x || x || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Skol || || || || || || || || || x || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 179: | Regel 189: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Vamba sokken en panty's || || || || || || || || || || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | | Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | | Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | ||
Regel 190: | Regel 202: | ||
| Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || | | Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || || || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |
Versie van 19 okt 2018 16:48
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Original hits of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autobedrijf Gebroeders Cools | x | |||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | x | ||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | |||||||||||
Boetiek Bee Gee | Knokke / Brugge / Roeselare | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Igtegem / Maldegem | België | x | |||||||||||
Boetiek Sandra | Tielt / Roeselare | België | x | x | ||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Café King Creole | Runbeke | België | x | |||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | x | x | ||||||||||
Caroline Dancing | Frankrijk | x | x | x | ||||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | x | x | x | x | x | ||||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | ||||||||||||
Casanova Beurs (Ahoy) | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Catsman Castrol Service | Wolphaartsdijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Claeys Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | x | x | x | ||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | ||||||||||||
Costa Brava dancing | x | |||||||||||||
Dancing Albatros | Roeselare | België | x | |||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
Dancing Punch | Altegem | België | x | |||||||||||
Dancing Snoek | Oostvoorne | Nederland | x | x | x | |||||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | x | x | x | ||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | |||||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem-Petergem | België | x | x | x | |||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Eurojingle | België | x | ||||||||||||
Feestzaal Ter Berke | Heulen | België | x | |||||||||||
Frans Vlaming | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
FTM jingle machines | Mechelen | België | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | x | x | ||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | |||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | x | x | x | ||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Jubileum Cross De Weekbode | Roeselare | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | België | |||||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | x | ||||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Kleinstrand | Jabbeke | België | x | x | ||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Levi's spijkerbroek | x | |||||||||||||
Manege De Korenzolder | Buinisse | Nederland | x | |||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | |||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Meulbeekse jeugd top 100 | Meulbeek | België | x | |||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | x | ||||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x | |||||||||||
Pepsi | x | |||||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | x | ||||||||||
Prefabbouw Wijnen | Zarren | België | x | x | ||||||||||
Radio Infoon | x | |||||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Figorelli | Torhout | België | x | x | x | x | ||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | x | x | |||||||||
Salami Milba | Maldegem | België | x | |||||||||||
Samson shag | Nederland | x | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Selectclub 't Schrijvertje | Roeselare | België | x | x | x | |||||||||
Shellina | x | x | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Soundservice | Nienhove | België | x | x | ||||||||||
Standing Aalst | Aalst | België | x | |||||||||||
Stimerol | x | x | ||||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | x | ||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | x | ||||||||||
Tearoom De Kreke | België | x | ||||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vamba sokken en panty's | x | |||||||||||||
Vetelect | Nederland / België | x | x | |||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | x | x | x | |||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Willy Naessens zwembaden | Wortegem-Petegem | België | x | x | ||||||||||
Wim en Marja | Oud Vossemeer | Nederland | x | x | x |