Lijst van adverteerders op Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| 20 Original hits of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | 20 Original hits of the 70's (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Alton Jeans || | | Alton Jeans || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Abert Minnen || Lombardzijle || België || || || || || || || || || x || || || | | Abert Minnen || Lombardzijle || België || || || || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Auto Erik || Torhout || België || | | Auto Erik || Torhout || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || | | Auto Rob Slot || Beverwijk || Nederland || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Autobedrijf Gebroeders Cools || || || || || || || || || || x || x || || || | | Autobedrijf Gebroeders Cools || || || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || | | Autoselect Mazda || Kortemarkt || België || || || x || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || | | Belgium Boatservice || Nieuwpoort || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || x || || x || | | Boetiek 24 || Oostrozebeke || België || || || || || || || || || x || || x || | ||
Regel 40: | Regel 40: | ||
| Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || x || x || x || x || || || | | Carnaby Brugge || Brugge || België || || || || || || x || x || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Dancing || || Frankrijk || || || | | Caroline Dancing || || Frankrijk || || || || || x || x || x || x || || || | | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || x || || || | | Caroline Music Show || || Nederland || || x || x || x || x || x || x || x || x || || || | ||
Regel 82: | Regel 82: | ||
| Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || x || x || || x || | | Disco Bolland || || Nederland || || || || || || || || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || | | Disco Dancing Parbas || Wortegem-Petergem || België || || || || || || x || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | | Disco Hustle (elpee) || || || x || x || || || || || || || || || || | ||
Regel 92: | Regel 92: | ||
| Eurosoap wasmiddelen || Waregem || België || || || || || || || || || x || || || | | Eurosoap wasmiddelen || Waregem || België || || || || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Feestzaal Ter Berke || Heulen || België || || || || || || || || x || x || | | Feestzaal Ter Berke || Heulen || België || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || | | Frans Vlaming || Oostrozebeke || België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Freewave || || Nederland || || x || | | Freewave || || Nederland || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| FTM jingle machines || Mechelen || België || || || | | FTM jingle machines || Mechelen || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goldshop Izegem || Izegem || België || | | Goldshop Izegem || Izegem || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goormans || Nijlen || België || | | Goormans || Nijlen || België || || x || || || x || x || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | | Gouden Korf || Jabbeke || België || || || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goudhaantje || || Nederland || || x || x || || | | Goudhaantje || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Halestra boerenpate || || België || | | Halestra boerenpate || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hangaarbouw Willy Naessens || Wortegem-Petegem || België || || || || || || || || x || x || || || | | Hangaarbouw Willy Naessens || Wortegem-Petegem || België || || || || || || || || x || x || || || | ||
Regel 116: | Regel 116: | ||
| Herschi limonade || || || || || x || || || || || || || || || | | Herschi limonade || || || || || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Honda || | | Honda || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || | | Horeca groothandel Sluis || Sluis || Nederland || || || || || || || x || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Houtbouw André De Roo || Torhout || België || | | Houtbouw André De Roo || Torhout || België || || || || || x || x || x || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || x || || x || | | Jackie Aarnout || Oostrozebeke || België || || || || || || || || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || | | Jubileum Cross De Weekbode || Roeselare || België || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Julian Knockart || Rubbervoorde || België || || || || || || || || x || x || || || | | Julian Knockart || Rubbervoorde || België || || || || || || || || x || x || || || | ||
Regel 130: | Regel 130: | ||
| Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || x || || x || | | Juwelier Zwitserland || Aalst || België || || || || || || || || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleding Klein Londen || Eine || België || | | Kleding Klein Londen || Eine || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kledingboxer || || Nederland || || || || || || || || || x || || || | | Kledingboxer || || Nederland || || || || || || || || || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Kleinstrand || Jabbeke || België || || || | | Kleinstrand || Jabbeke || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Lentini bloezen en hemden || || België || | | Lentini bloezen en hemden || || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Levi's spijkerbroek || || || | | Levi's spijkerbroek || || || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || | | Manege De Korenzolder || Buinisse || Nederland || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Maribel || Katwijk || Nederland || | | Maribel || Katwijk || Nederland || || || || || || || || x || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || x || || x || | | Meubel Weyne || Zarren || België || || || x || x || x || x || x || x || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || | | Meulbeekse jeugd top 100 || Meulbeek || België || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || x || | | Miss Sheila || Brugge || België || || || x || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || | | Mondial kantoormeubelen || Tielt || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || | | Motorhome Herman Tavanier || Zevegem || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || | | Nationale Platenbon || || Nederland || || x || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || x || | | Ordex || Deventer || Nederland || || x || x || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Paraclub Mortzele || Mortzele || België || | | Paraclub Mortzele || Mortzele || België || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Pepsi || || || || || || || x || || | | Pepsi || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || x || || x || | | Pompadour thee || || België || || || || || || || x || x || x || || x || | ||
Regel 166: | Regel 166: | ||
| Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || x || || || | | Prefabbouw Wijnen || Zarren || België || || || || || || x || x || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Radio Infoon || || || || || | | Radio Infoon || || || || || || || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Redam Tours || Panne || België || | | Redam Tours || Panne || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || x || || || | | Restaurant Marcel || Wielsbeke || België || || || || || || x || x || x || x || || || | ||
Regel 178: | Regel 178: | ||
| Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | | Samson shag || || Nederland || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Sanya Music || Rotterdam || Nederland || | | Sanya Music || Rotterdam || Nederland || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || | | Selectclub 't Schrijvertje || Roeselare || België || || || x || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Shellina || || || || || | | Shellina || || || || || || || x || x || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Skol || || || || || || | | Skol || || || || || || || || || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Snackbar Figorelli || Torhout || België || || || || || x || x || x || x || x || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Soundcenter || Nienhove || België || || || || || || x || x || x || | | Snackbar Lentini || || België || || || || || || || || x || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Soundcenter || Nienhove || België || || || || || || x || x || x || || || || | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Standing || Aalst || België || || || || || || || || || x || || x || | | Standing || Aalst || België || || || || || || || || || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stimerol || || | | Stimerol || || || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || x || || || || || || || || | | Stimerol Drive-in show || || Nederland || || || x || x || || || || || || || || | ||
Regel 200: | Regel 201: | ||
| Stunt '79 || Jabbeke || België || || || x || || || || || || || || || | | Stunt '79 || Jabbeke || België || || || x || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Summer Fantasy (elpee BZN) || | | Summer Fantasy (elpee BZN) || || || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || | | Taverne Sporta || Beernem || België || || || x || x || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Tearoom De Kreke || Kortemark || België || || || || || || || || || x || || x || | | Tearoom De Kreke || Kortemark || België || || || || || || || || || x || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Timex horloges || | | Timex horloges || || || || x || || || || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vamba sokken en panty's || || || || || || || || || || x || x || || || | | Vamba sokken en panty's || || || || || || || || || || x || x || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vetelect || || Nederland / België || || || | | Vetelect || || Nederland / België || || || || || x || x || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || x || || x || | | Vleeshal De Vos || Alter || België || || || || || x || x || x || x || x || || x || | ||
Regel 216: | Regel 217: | ||
| Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | | Vrachtwagenshow || Torhout || België || || || || || || || x || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| West-Littoral || Oostduinkerke || België || | | West-Littoral || Oostduinkerke || België || || || || || || || || || || || x || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || | | Willy Naessens zwembaden || Wortegem-Petegem || België || || || || x || x || || || || || || || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || x || | | Wim en Marja || Oud Vossemeer || Nederland || || || || || x || x || || x || x || || || | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |
Versie van 19 okt 2018 19:57
Overzicht adverteerders van de Nederlandstalige service van Radio Caroline van april 1979 t/m maart 1980.
Adverteerder | Plaats | Land | apr | mei | jun | jul | aug | sep | okt | nov | dec | jan | feb | mrt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 hits van Sandy (elpee) | x | |||||||||||||
20 Original hits of the 70's (elpee) | x | x | ||||||||||||
Alton Jeans | x | |||||||||||||
Abert Minnen | Lombardzijle | België | x | |||||||||||
Auto Erik | Torhout | België | x | |||||||||||
Auto Rob Slot | Beverwijk | Nederland | ||||||||||||
Autobedrijf Gebroeders Cools | x | x | ||||||||||||
Autoselect Mazda | Kortemarkt | België | x | x | ||||||||||
Belgium Boatservice | Nieuwpoort | België | ||||||||||||
Boetiek 24 | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Boetiek Bee Gee | Knokke / Brugge / Roeselare | België | x | |||||||||||
Boetiek Chris | Igtegem / Maldegem | België | x | x | x | |||||||||
Boetiek Sandra | Tielt / Roeselare | België | x | x | ||||||||||
Boksgala Izegem | Izegem | België | x | x | ||||||||||
Café King Creole | Runbeke | België | x | |||||||||||
Camping Interpalls | Playa de Aro | Spanje | x | |||||||||||
Carlos Rivera (elpee) | x | |||||||||||||
Carnaby Brugge | Brugge | België | x | x | x | x | ||||||||
Caroline Dancing | Frankrijk | x | x | x | x | |||||||||
Caroline Music Show | Nederland | x | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Caroline Radio Club | x | x | x | |||||||||||
Caroline Roadshow | België | x | x | x | x | x | x | x | x | |||||
Caroline Roadshow | Engeland | x | ||||||||||||
Casanova Beurs (Ahoy) | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Catsman Castrol Service | Wolphaartsdijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Claeys Kippenparadijs | Coolskamp | België | x | x | x | x | ||||||||
Clarck Jeans | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
Clever Jeans | Den Haag | Nederland | ||||||||||||
Costa Brava dancing | x | |||||||||||||
Credileen | België | x | x | |||||||||||
Dancing Albatros | Roeselare | België | x | |||||||||||
Dancing Old Vic | Marbella | Spanje | x | |||||||||||
Dancing Popsi | Torhout | België | x | |||||||||||
Dancing Punch | Altegem | België | x | |||||||||||
Dancing Snoek | Oostvoorne | Nederland | x | x | x | x | x | |||||||
De Sprint | Rotterdam | Nederland | x | x | x | x | x | x | ||||||
Dekaform Keukens | Middelkerke | België | x | x | x | |||||||||
Delta Disco Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Disco Bolland | Nederland | x | x | x | ||||||||||
Disco Dancing Parbas | Wortegem-Petergem | België | x | x | x | |||||||||
Disco Hustle (elpee) | x | x | ||||||||||||
Drum | Nederland | x | ||||||||||||
Eurojingle | België | x | ||||||||||||
Eurosoap wasmiddelen | Waregem | België | x | |||||||||||
Feestzaal Ter Berke | Heulen | België | x | x | ||||||||||
Frans Vlaming | Oostrozebeke | België | x | x | ||||||||||
Freewave | Nederland | x | ||||||||||||
FTM jingle machines | Mechelen | België | x | |||||||||||
Goldshop Izegem | Izegem | België | ||||||||||||
Goormans | Nijlen | België | x | x | x | x | ||||||||
Gouden Korf | Jabbeke | België | ||||||||||||
Goudhaantje | Nederland | x | x | |||||||||||
Halestra boerenpate | België | x | ||||||||||||
Hangaarbouw Willy Naessens | Wortegem-Petegem | België | x | x | ||||||||||
HDB Keukens | Maldegem | België | x | |||||||||||
Herschi limonade | x | |||||||||||||
Honda | x | |||||||||||||
Horeca groothandel Sluis | Sluis | Nederland | x | x | ||||||||||
Houtbouw André De Roo | Torhout | België | x | x | x | x | ||||||||
Jackie Aarnout | Oostrozebeke | België | x | x | x | |||||||||
Jubileum Cross De Weekbode | Roeselare | België | x | |||||||||||
Julian Knockart | Rubbervoorde | België | x | x | ||||||||||
Juwelier Zwitserland | Aalst | België | x | x | x | |||||||||
Kleding Klein Londen | Eine | België | x | |||||||||||
Kledingboxer | Nederland | x | ||||||||||||
Kleinstrand | Jabbeke | België | x | x | ||||||||||
Lentini bloezen en hemden | België | x | ||||||||||||
Levi's spijkerbroek | x | |||||||||||||
Manege De Korenzolder | Buinisse | Nederland | x | |||||||||||
Maribel | Katwijk | Nederland | x | x | ||||||||||
Meubel Weyne | Zarren | België | x | x | x | x | x | x | x | x | ||||
Meulbeekse jeugd top 100 | Meulbeek | België | x | |||||||||||
Miss Sheila | Brugge | België | x | x | x | |||||||||
Mondial kantoormeubelen | Tielt | België | x | |||||||||||
Motorhome Herman Tavanier | Zevegem | België | x | |||||||||||
Nationale Platenbon | Nederland | x | x | |||||||||||
Ordex | Deventer | Nederland | x | x | x | x | ||||||||
Paraclub Mortzele | Mortzele | België | x | |||||||||||
Pepsi | x | |||||||||||||
Pompadour thee | België | x | x | x | x | |||||||||
Prefabbouw Wijnen | Zarren | België | x | x | x | x | ||||||||
Radio Infoon | x | |||||||||||||
Redam Tours | Panne | België | x | |||||||||||
Restaurant Marcel | Wielsbeke | België | x | x | x | x | ||||||||
Roland De Schagt tegelbedijf | x | x | ||||||||||||
Salami Milda | Maldegem | België | x | x | ||||||||||
Samson shag | Nederland | x | x | |||||||||||
Sanya Music | Rotterdam | Nederland | x | |||||||||||
Selectclub 't Schrijvertje | Roeselare | België | x | x | x | |||||||||
Shellina | x | x | x | |||||||||||
Skol | x | |||||||||||||
Snackbar Figorelli | Torhout | België | x | x | x | x | x | |||||||
Snackbar Lentini | België | x | ||||||||||||
Soundcenter | Nienhove | België | x | x | x | |||||||||
Standing | Aalst | België | x | x | ||||||||||
Stimerol | x | x | ||||||||||||
Stimerol Drive-in show | Nederland | x | x | |||||||||||
Stunt '79 | Jabbeke | België | x | |||||||||||
Summer Fantasy (elpee BZN) | x | x | ||||||||||||
Taverne Sporta | Beernem | België | x | x | ||||||||||
Tearoom De Kreke | Kortemark | België | x | x | ||||||||||
Timex horloges | x | |||||||||||||
Vamba sokken en panty's | x | x | ||||||||||||
Vetelect | Nederland / België | x | x | |||||||||||
Vleeshal De Vos | Alter | België | x | x | x | x | x | x | ||||||
Vrachtwagenshow | Torhout | België | x | |||||||||||
West-Littoral | Oostduinkerke | België | x | |||||||||||
Willy Naessens zwembaden | Wortegem-Petegem | België | x | x | ||||||||||
Wim en Marja | Oud Vossemeer | Nederland | x | x | x | x |