Lijst van nummer 1-hits in de Hilversum 3 Top 30 in 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(basis 1970) |
(Platen toegevoegd) |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! width="100px" | Datum !! Artiest !! Titel | ! width="100px" | Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| [[2 januari]] || || | | [[2 januari]] || Cats || Marian | ||
|- | |- | ||
| [[9 januari]] || || | | [[9 januari]] || Cats || Marian | ||
|- | |- | ||
| [[16 januari]] || || | | [[16 januari]] || Cats || Marian | ||
|- | |- | ||
| [[23 januari]] || || | | [[23 januari]] || Cats || Marian | ||
|- | |- | ||
| [[30 januari]] || || | | [[30 januari]] || DC Lewis || Mijn gebed | ||
|- | |- | ||
| [[6 februari]] || || | | [[6 februari]] || DC Lewis || Mijn gebed | ||
|- | |- | ||
| [[13 februari]] || || | | [[13 februari]] || DC Lewis || Mijn gebed | ||
|- | |- | ||
| [[20 februari]] || || | | [[20 februari]] || DC Lewis || Mijn gebed | ||
|- | |- | ||
| [[27 februari]] || || | | [[27 februari]] || Creedence Clearwater Revival || Who’ll Stop the Rain | ||
|- | |- | ||
| [[6 maart]] || || | | [[6 maart]] || Creedence Clearwater Revival || Who’ll Stop the Rain | ||
|- | |- | ||
| [[13 maart]] || || | | [[13 maart]] || Creedence Clearwater Revival || Who’ll Stop the Rain | ||
|- | |- | ||
| [[20 maart]] || || | | [[20 maart]] || The Beatles || Let It Be | ||
|- | |- | ||
| [[27 maart]] || || | | [[27 maart]] || Melanie & The Edwin Hawkins Singers || Lay Down | ||
|- | |- | ||
| [[3 april]] || || | | [[3 april]] || Melanie & The Edwin Hawkins Singers || Lay Down | ||
|- | |- | ||
| [[10 april]] || || | | [[10 april]] || Simon & Garfunkel || El condor pasa (If I Could) | ||
|- | |- | ||
| [[17 april]] || || | | [[17 april]] || Simon & Garfunkel || El condor pasa (If I Could) | ||
|- | |- | ||
| [[24 april]] || || | | [[24 april]] || Simon & Garfunkel || El condor pasa (If I Could) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[8 mei]] || Steve Rowland & The Family Dogg || Sympathy | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[15 mei]] || Steve Rowland & The Family Dogg || Sympathy | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[22 mei]] || Simon & Garfunkel || Cecilia | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[29 mei]] || Creedence Clearwater Revival || Up Around The Bend | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[5 juni]] || Creedence Clearwater Revival || Up Around The Bend | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[12 juni]] || Moody Blues || Question | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[19 juni]] || Moody Blues || Question | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[26 juni]] || Shocking Blue – Never Marry a Railroad Man | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[3 juli]] || Shocking Blue – Never Marry a Railroad Man | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[10 juli]] || Mungo Jerry || In the Summertime | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[17 juli]] || Mungo Jerry || In the Summertime | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[24 juli]] || Mungo Jerry || In the Summertime | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[31 juli]] || Mungo Jerry || In the Summertime | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[7 augustus]] || Mungo Jerry || In the Summertime | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[14 augustus]] || Golden Earring || Back Home | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[21 augustus]] || Golden Earring || Back Home | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[28 augustus]] || Golden Earring || Back Home | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[4 september]] || Golden Earring || Back Home | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[11 september]] || The Kinks || Lola | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[18 september]] || The Kinks || Lola | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[25 september]] || The Kinks || Lola | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[2 oktober]] || The Kinks || Lola | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[9 oktober]] || The Kinks || Lola | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[16 oktober]] || The Kinks || Lola | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[23 oktober]] || Les Humphries Singers || To My Father’s House | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[30 oktober]] || Les Humphries Singers || To My Father’s House | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[6 november]] || Les Humphries Singers || To My Father’s House | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[13 november]] || Les Humphries Singers || To My Father’s House | ||
|- | |- | ||
| [ | | [[20 november]] || Cats || Where Have I Been Wrong | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[27 november]] || Cats || Where Have I Been Wrong | ||
|- | |- | ||
| [ | | [4 december]] || Cats || Where Have I Been Wrong | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[11 december]] || Cats || Where Have I Been Wrong | ||
|- | |||
| [[18 december]] || Tee Set – She Likes Weeds | |||
|- | |||
| [[25 december]] || George Harrison – My Sweet Lord | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 feb 2013 21:39
Deze hits stonden in 1970 op nummer 1 in de Hilversum 3 Top 30.
Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|
2 januari | Cats | Marian |
9 januari | Cats | Marian |
16 januari | Cats | Marian |
23 januari | Cats | Marian |
30 januari | DC Lewis | Mijn gebed |
6 februari | DC Lewis | Mijn gebed |
13 februari | DC Lewis | Mijn gebed |
20 februari | DC Lewis | Mijn gebed |
27 februari | Creedence Clearwater Revival | Who’ll Stop the Rain |
6 maart | Creedence Clearwater Revival | Who’ll Stop the Rain |
13 maart | Creedence Clearwater Revival | Who’ll Stop the Rain |
20 maart | The Beatles | Let It Be |
27 maart | Melanie & The Edwin Hawkins Singers | Lay Down |
3 april | Melanie & The Edwin Hawkins Singers | Lay Down |
10 april | Simon & Garfunkel | El condor pasa (If I Could) |
17 april | Simon & Garfunkel | El condor pasa (If I Could) |
24 april | Simon & Garfunkel | El condor pasa (If I Could) |
8 mei | Steve Rowland & The Family Dogg | Sympathy |
15 mei | Steve Rowland & The Family Dogg | Sympathy |
22 mei | Simon & Garfunkel | Cecilia |
29 mei | Creedence Clearwater Revival | Up Around The Bend |
5 juni | Creedence Clearwater Revival | Up Around The Bend |
12 juni | Moody Blues | Question |
19 juni | Moody Blues | Question |
26 juni | Shocking Blue – Never Marry a Railroad Man | |
3 juli | Shocking Blue – Never Marry a Railroad Man | |
10 juli | Mungo Jerry | In the Summertime |
17 juli | Mungo Jerry | In the Summertime |
24 juli | Mungo Jerry | In the Summertime |
31 juli | Mungo Jerry | In the Summertime |
7 augustus | Mungo Jerry | In the Summertime |
14 augustus | Golden Earring | Back Home |
21 augustus | Golden Earring | Back Home |
28 augustus | Golden Earring | Back Home |
4 september | Golden Earring | Back Home |
11 september | The Kinks | Lola |
18 september | The Kinks | Lola |
25 september | The Kinks | Lola |
2 oktober | The Kinks | Lola |
9 oktober | The Kinks | Lola |
16 oktober | The Kinks | Lola |
23 oktober | Les Humphries Singers | To My Father’s House |
30 oktober | Les Humphries Singers | To My Father’s House |
6 november | Les Humphries Singers | To My Father’s House |
13 november | Les Humphries Singers | To My Father’s House |
20 november | Cats | Where Have I Been Wrong |
27 november | Cats | Where Have I Been Wrong |
[4 december]] | Cats | Where Have I Been Wrong |
11 december | Cats | Where Have I Been Wrong |
18 december | Tee Set – She Likes Weeds | |
25 december | George Harrison – My Sweet Lord |
Zie ook: