Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Infobox hoorspel | naam = Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox | afbeelding = | onderschrift = | serie = | genre = Detective | omroep = AVRO | zend...') |
|||
Regel 24: | Regel 24: | ||
== Het verhaal == | == Het verhaal == | ||
Paul Cox is een particulier detective. Hij raakt door zijn bezoek aan een illegaal gokhuis in de problemen. Onder druk van chantage wordt hij 'verzocht' iemand op te sporen. | Paul Cox is een particulier detective. Hij raakt door zijn bezoek aan een illegaal gokhuis in de problemen. Onder druk van chantage wordt hij 'verzocht' iemand op te sporen. | ||
== Rolverdeling == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Rol | |||
! Acteur | |||
!class="unsortable"|Aflevering | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Brigadier Collins || [[Willy Ruys]] || 2-4, 6-10 | |||
|- | |||
| Brigadier Potter || [[Floor Koen]] || 2, 6, 9 | |||
|- | |||
| Curly || [[Hans Veerman]] || 3, 4 | |||
|- | |||
| Een agent || [[Hans Karsenbarg]] || 3 | |||
|- | |||
| Een agent || [[Johan te Slaa]] || 9, 10 | |||
|- | |||
| Een chauffeur || [[Maarten Kapteyn]] || 10 | |||
|- | |||
| Een chauffeur || [[Jan Wegter]] || 10 | |||
|- | |||
| Een hotelportier || [[Jos van Turenhout]] || 1 | |||
|- | |||
| Een kelner || [[Jos van Turenhout]] || 4, 5 | |||
|- | |||
| Een ober || [[Cok Henneman]] || 8 | |||
|- | |||
| Een ober || [[Hans Karsenbarg]] || 1 | |||
|- | |||
| Een taxichauffeur || [[Piet Ekel]] || 4, 5 | |||
|- | |||
| Een vrouw || [[Nel Snel]] || 1, 5 | |||
|- | |||
| Gilbert || [[Hans Karsenbarg]] || 4, 9, 10 | |||
|- | |||
| Goodman || [[Wim Kouwenhoven]] || 1, 5 | |||
|- | |||
| Het meisje || [[Corry van der Linden]] || 1, 3-5, 7-9 | |||
|- | |||
| Holm || [[Dries Krijn]] || 7 | |||
|- | |||
| Inspecteur Carter || [[Huib Orizand]] || 2-6, 7-10 | |||
|- | |||
| Inspecteur Small || [[Harry Emmelot]] || 1, 2 | |||
|- | |||
| Irena Rutherford || [[Els Buitendijk]] || 1, 2, 6-10 | |||
|- | |||
| Jim || [[Tonny Foletta]] || 1, 2+ | |||
|- | |||
| Laura Corell || [[Trudy Libosan]] || 1, 2 | |||
|- | |||
| Leslie Forrester || [[Harry Bronk]] || 2, 7, 9, 10 | |||
|- | |||
| Lizzy || [[Fe Sciarone]] || 1, 8, 9 | |||
|- | |||
| Mills || [[Jos van Turenhout]] || 3 | |||
|- | |||
| Mr Killburn || [[Alex Faassen sr]] || 1, 6 | |||
|- | |||
| Mr Malone || [[Rob Geraerds]] || 2, 4, 6, 8-10 | |||
|- | |||
| Mr Twickery || [[Jan Borkus]] || 3, 4, 6-8 | |||
|- | |||
| Mrs Plumbury || [[Wiesje Bouwmeester]] || 2, 8, 9 | |||
|- | |||
| Mrs Shaunders || [[Dogi Rugani]] || 4, 7, 8 | |||
|- | |||
| Paul Cox || [[Luc Lutz]] || 1-10 | |||
|- | |||
| Rocca || [[Andre Carrell]] || 1, 2, 6, 9 | |||
|- | |||
| Sir Arthur Heller || [[Frans Somers]] || 3, 4, 8 | |||
|- | |||
| Stem || [[Joke Hagelen]] || 2, 6 | |||
|- | |||
| Stem || [[Hans Karsenbarg]] || 2 | |||
|- | |||
| Stem || [[Jan Wegter]] || 6 | |||
|- | |||
| Stem || [[Gerrie Mantel]] || 6 | |||
|- | |||
| Stem || [[Maria Lindes]] || 6 | |||
|- | |||
| Stem || [[Coen Pronk]] || 6 | |||
|- | |||
| Stone || [[Gerard Doting]] || 3, 4 | |||
|- | |||
| Thomas Ritschardson || [[Paul van der Lek]] || 3, 4, 6-10 | |||
|- | |||
| Winnie || [[Corry van der Linden]] || 10 | |||
|} | |||
* Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | |||
== Uitzendingen == | == Uitzendingen == |
Huidige versie van 31 okt 2021 om 10:03
Genre | Detective |
---|---|
Omroep | AVRO |
Auteurs | Rolf Becker, Alexandra Becker |
Regie | Dick van Putten |
Eerste uitzending | 3 oktober 1967 |
Laatste uitzending | 5 december 1967 |
Afleveringen | 10 |
Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox is een hoorspel van 10 afleveringen uit 1967 , uitgezonden door de AVRO op Hilversum 1. In 1968 en 1983 is deze hoorspelserie opnieuw uitgezonden door de AVRO.
Het verhaal[bewerken]
Paul Cox is een particulier detective. Hij raakt door zijn bezoek aan een illegaal gokhuis in de problemen. Onder druk van chantage wordt hij 'verzocht' iemand op te sporen.
Rolverdeling[bewerken]
Rol | Acteur | Aflevering |
---|---|---|
Brigadier Collins | Willy Ruys | 2-4, 6-10 |
Brigadier Potter | Floor Koen | 2, 6, 9 |
Curly | Hans Veerman | 3, 4 |
Een agent | Hans Karsenbarg | 3 |
Een agent | Johan te Slaa | 9, 10 |
Een chauffeur | Maarten Kapteyn | 10 |
Een chauffeur | Jan Wegter | 10 |
Een hotelportier | Jos van Turenhout | 1 |
Een kelner | Jos van Turenhout | 4, 5 |
Een ober | Cok Henneman | 8 |
Een ober | Hans Karsenbarg | 1 |
Een taxichauffeur | Piet Ekel | 4, 5 |
Een vrouw | Nel Snel | 1, 5 |
Gilbert | Hans Karsenbarg | 4, 9, 10 |
Goodman | Wim Kouwenhoven | 1, 5 |
Het meisje | Corry van der Linden | 1, 3-5, 7-9 |
Holm | Dries Krijn | 7 |
Inspecteur Carter | Huib Orizand | 2-6, 7-10 |
Inspecteur Small | Harry Emmelot | 1, 2 |
Irena Rutherford | Els Buitendijk | 1, 2, 6-10 |
Jim | Tonny Foletta | 1, 2+ |
Laura Corell | Trudy Libosan | 1, 2 |
Leslie Forrester | Harry Bronk | 2, 7, 9, 10 |
Lizzy | Fe Sciarone | 1, 8, 9 |
Mills | Jos van Turenhout | 3 |
Mr Killburn | Alex Faassen sr | 1, 6 |
Mr Malone | Rob Geraerds | 2, 4, 6, 8-10 |
Mr Twickery | Jan Borkus | 3, 4, 6-8 |
Mrs Plumbury | Wiesje Bouwmeester | 2, 8, 9 |
Mrs Shaunders | Dogi Rugani | 4, 7, 8 |
Paul Cox | Luc Lutz | 1-10 |
Rocca | Andre Carrell | 1, 2, 6, 9 |
Sir Arthur Heller | Frans Somers | 3, 4, 8 |
Stem | Joke Hagelen | 2, 6 |
Stem | Hans Karsenbarg | 2 |
Stem | Jan Wegter | 6 |
Stem | Gerrie Mantel | 6 |
Stem | Maria Lindes | 6 |
Stem | Coen Pronk | 6 |
Stone | Gerard Doting | 3, 4 |
Thomas Ritschardson | Paul van der Lek | 3, 4, 6-10 |
Winnie | Corry van der Linden | 10 |
- Bron: De Nieuwe Hoorspelers[1]
Uitzendingen[bewerken]
- 1967 - Hilversum 1 van 15:00 tot 15:30 uur.
- 1968 - Hilversum 1 van 21:40 tot 22:15 uur.
- 1983 - Hilversum 1 van 21:02 tot 21:41 uur.
Aflevering | Subtitel | 1967 | 1968 | 1983 |
---|---|---|---|---|
1 | Het meisje met de honderd namen | 3 oktober[2] | 14 mei[3] | 26 april[4] |
2 | De aap in de mouw | 10 oktober | 21 mei[5] | 3 mei[6] |
3 | De storm breekt los | 17 oktober[7] | 28 mei[8] | 10 mei[9] |
4 | Er op of er onder | 24 oktober[10] | 4 juni[11] | 17 mei[12] |
5 | Teveel toevalligheden | 31 oktober[13] | 11 juni[14] | 24 mei[15] |
6 | Vrachtgoed voor de hel | 7 november[16] | 18 juni[17] | 31 mei[18] |
7 | Opa's slaapmuts | 14 november[19] | 25 juni[20] | 7 juni[21] |
8 | Weltrusten, Miste Goodman | 21 november[22] | 2 juli[23] | 14 juni[24] |
9 | Houdt u van huishoudzeep | 28 november[25] | 9 juli[26] | 21 juni[27] |
10 | Een moorddialoog | 5 december[28] | 16 juli[29] | 28 juni[30] |
Referenties[bewerken]
- ↑ Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama
- ↑ Televizier, AVRO, 30 september 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 14 mei 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 23 april 1983
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 21 mei 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 30 april 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 14 oktober 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 28 mei 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 7 mei 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 21 oktober 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 4 juni 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 14 mei 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 28 oktober 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 11 juni 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 21 mei 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 4 november 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 18 juni 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 28 mei 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 11 november 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 25 juni 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 4 juni 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 18 november 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 2 juli 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 11 juni 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 25 november 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 9 juli 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 18 juni 1983
- ↑ Televizier, AVRO, 2 december 1967
- ↑ Mag ik mij even voorstellen, mijn naam is Cox, AVRO / Hilversum 1, 16 juli 1968, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021
- ↑ Veronica gids, VOO, 21 juni 1983