FM omroepzenders in Nederland (nationaal): verschil tussen versies
Uit Radiopedia
| (46 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Een overzicht van de | Een overzicht van de landelijke omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | ||
== | == Publiek == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
!width="150"|Zender | !width="150"|Zender | ||
!width=""|Locatie | !width=""|Locatie | ||
!width=""|Frequentie | !width=""|Frequentie | ||
!width=""|Vermogen (kW) | !width=""|Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="16"|'''[[Radio 1]]''' | ||
| Amsterdam || 98,6 MHz || 0,033 | |||
| Amsterdam || 98,6 MHz || 0 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Arnhem || 98,6 MHz || 0 | | Arnhem || 98,6 MHz || 0,062 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Den Haag || 105,5 MHz || 0 | | Den Haag || 105,5 MHz || 0,001 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goes || 104,4 MHz || 38 | | Goes || 104,4 MHz || 38,019 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hoorn || 98,6 MHz || 0 | | Hoorn || 98,6 MHz || 0,363 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hulsberg || 105,3 MHz || 10 | | Hulsberg || 105,3 MHz || 10 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Hulst || 107,1 MHz || 0.043 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Irnsum || 104,3 MHz || 0,069 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | Lopik || 98,9 MHz || 72,444 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mierlo || 104,6 MHz || 0 | | Markelo || 98,4 MHz || 81,283 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Mierlo || 104,6 MHz || 0,028 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Roermond || 104,8 MHz || 100 | | Roermond || 104,8 MHz || 100 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Roosendaal || 92.1 MHz || 0 | | Roosendaal || 92.1 MHz || 0,066 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Rotterdam || 98,6 MHz || 0 | | Rotterdam || 98,6 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Smilde || 91,8 MHz || 93 | | Smilde || 91,8 MHz || 93,33 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wieringermeer || 95,0 MHz || 14 | | Wieringermeer || 95,0 MHz || 14,125 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="15"|[[Radio 2]] | | rowspan="15"|'''[[Radio 2]]'''<br />[[Bestand:Radio 2 Logo.svg|110px]] | ||
| | | Arnhem || 92,9 MHz || 0,062 | ||
| Arnhem || 92,9 MHz || 0 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Amsterdam || 92,3 MHz || 0 | | Amsterdam || 92,3 MHz || 0,033 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Den Haag || 92,9 MHz || 0 | | Den Haag || 92,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Eys || 97,2 MHz || 10 | | Eys || 97,2 MHz || 10,715 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Goes || 94,4 MHz || 0 | | Goes || 94,4 MHz || 0,076 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Hulsberg || 93,4 MHz || 10 | | Hulsberg || 93,4 MHz || 10,233 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Lopik || 92,6 MHz || 72 | | Lopik || 92,6 MHz || 72,444 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Markelo || 104,6 MHz || 81 | | Markelo || 104,6 MHz || 81,283 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Mierlo || 92,3 MHz || 0 | | Mierlo || 92,3 MHz || 0,071 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Philippine || 97,8 MHz || 100 | | Philippine || 97,8 MHz || 100 | ||
| Regel 66: | Regel 65: | ||
| Roermond || 88,2 MHz || 100 | | Roermond || 88,2 MHz || 100 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Roosendaal || 95,9 MHz || 0 | | Roosendaal || 95,9 MHz || 0,014 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Rotterdam || 92,9 MHz || 0 | | Rotterdam || 92,9 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Smilde || 88,0 MHz || 93 | | Smilde || 88,0 MHz || 93,33 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wieringermeer || 92,9 MHz || 16 | | Wieringermeer || 92,9 MHz || 16,596 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="15"|[[3FM]] | | rowspan="15"|'''[[3FM]]''' | ||
| Amsterdam || 96,5 MHz || 0,033 | | Amsterdam || 96,5 MHz || 0,033 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Regel 105: | Regel 103: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Wieringermeer || 97,1 MHz || 16,596 | | Wieringermeer || 97,1 MHz || 16,596 | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="14"|'''[[Radio 4]]'''<br />[[Bestand:Radio 4 Logo.svg|110px]] | |||
| Amsterdam || 94,5 MHz || 0,033 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Arnhem || 92,1 MHz || 0,062 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Den Haag || 94,1 MHz || 0.008 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Goes || 95,0 || 11,482 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hulsberg || 98,7 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Loon op Zand || 98,2 MHz || 54,954 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lopik || 94,3 MHz|| 48,978 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Markelo || 91,4 MHz || 81,283 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roermond || 94,5 MHz || 100 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roosendaal || 87,6 MHz || 0,014 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 94,7 MHz || 12,882 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 94,8 MHz || 93,33 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Wageningen || 94,7 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Wieringermeer || 101,6 MHz || 34,674 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
|} | |} | ||
== | == Commercieel == | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
!width="150"|Zender | |||
!width=""|Locatie | |||
!width=""|Frequentie | |||
!width=""|Vermogen (kW) | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="23"|'''[[100% NL]]''' | |||
| Alkmaar || 89,5 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Amersfoort || 95,0 MHz || 11,482 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Amsterdam || 89,6 MH || 0,037 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Blerick || 91,9 MHz || 0,251 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Breskens || 90,0 MHz || 2,951 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Enschede || 99,1 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Goes || 90,5 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Haarlem || 93,8 MHz || 0,891 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hengelo || 97,6 MHz || 0,812 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 104,4 MHz || 47,9 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hoogezand || 99,1 MHz || 3,311 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hulsberg || 92,1 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| IJmuiden || 92,0 MHz || 0,062 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lochem || 89,0 MHz || 3,24 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Loon op Zand || 90,0 MHz || 16,6 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Mierlo || 94,9 MHz || 11,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Nijmegen || 95,0 MHz || 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roosendaal || 90,2 MHz || 50,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 104,6 MHz || 87,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 94,2 MHz || 0,186 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Tjerkgaast || 99,1 MHz || 3,31 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Ugchelen || 88,2 MHz || 0,759 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Utrecht || 89,5 MHz || 0,037 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="23"|'''[[Radio 538]]'''<br />[[Bestand:Logo 538 Nederland.png|110px]] | |||
| Alkmaar || 102,3 MHz || 20 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Alphen aan den Rijn || 101,9 MHz || 0,079 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Amsterdam || 102,4 MHz || 0,037 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Arnhem || 102,4 MHz || 1,2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| De Mortel || 102,3 MHz || 112,2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Emmen || 102,7 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Goes || 98,4 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hengelo || 102,6 MHz || 4,168 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 102,1 MHz || 97,7 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lelystad || 102,3 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lochem || 102,3 MHz || 14,8 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lopik || 101,9 MHz || 0,2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Markelo || 102,7 MHz || 0,316 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Megen || 101,9 MHz || 0,04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Nijmegen || 102,6 MHz || 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roermond || 102,3 MHz || 0,126 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roosendaal || 102,4 MHz || 0,151 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 102,7 MHz || 100 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 102,2 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Tilburg || 102,5 MHz || 8,52 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Tjerkgaast || 102,5 MHz || 50 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Utrecht || 102,5 MHz || 1,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Westdorpe || 102,4 MHz || 20 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="19"|'''[[BNR Nieuwsradio]]''' | |||
| Alphen aan den Rijn || 99,8 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Amsterdam || 101,8 MHz || 0,037 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Biervliet || 91,5 MHz || 3,16 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Dedemsvaart || 99,9 MHz || 1,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Dordrecht || 91,5 MHz || 0,631 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Emmen || 95,4 MHz || 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Gilze || 95,4 MHz || 15,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 99,8 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lochem || 100,2 MHz || 12 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lopik || 100,1 MHz || 58 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Mierlo || 88,6 MHz || 25,7 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Nijmegen || 100,1 MHz || 3,98 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 91,3 MHz || 71 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 89,6 MHz || 4,9 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Tilburg || 91,3 MHz || 1,32 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Tjerkgaast || 95,5 MHz || 30 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Ugchelen || 99,9 MHz || 3 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Wormer || 99,9 MHz || 26,9 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Zwolle || 95,3 MHz || 20 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="17"|'''[[Q-music (Nederland)|Q-music]]''' | |||
| Amsterdam || 100,4 MHz || 0,037 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Breskens || 100,7 MHz || 25,119 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Den Bosch || 101,0 MHz || 0,501 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Doetinchem || 100,4 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Goes || 100,7 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hengelo || 100,7 MHz || 6,025 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 100,9 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lichtenvoorde || 100,7 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lopik || 100,7 MHz || 72 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Nijmegen || 100,5 MHz || 3,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Oss || 100,4 MHz || 0,2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roosendaal || 100,4 MHz || 7,41 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 100,4 MHz || 2,818 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 100,4 MHz || 93,33 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Westdorpe || 100,4 MHz || 24,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Wieringerwerf || 100,5 MHz || 3,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Wormer || 100,3 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="17"|'''[[Sky Radio]]''' | |||
| Alkmaar || 101,4 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Amsterdam || 101,5 MHz || 0,035 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Arnhem || 101,5 MHz || 1,26 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Boxtel || 101,2 MHz || 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Breda || 101,7 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Den Bosch || 101,5 MHz || 0,501 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Deventer || 101,4 MHz || 0,063 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Goes || 101,9 MHz || 49 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hengelo || 101,2 MHz || 12,3 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 101,2 MHz || 200 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lopik || 101,5 MHz || 0,501 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Mierlo || 101,6 MHz || 5,01 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Nijmegen || 101,0 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roermond || 101,6 MHz || 2,95 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roosendaal || 101,3 MHz || 5,13 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 101,5 MHz || 8,32 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 101,0 MHz || 75,857 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="24"|'''[[Radio Veronica]]''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Alphen aan den Rijn || 95,2 MHz || 25,119 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Amersfoort || 97,5 MHz || 0,501 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Blerick || 89,2 MHz || 0,457 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Breda || 99,4 MHz || 0,912 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Breskens || 99,2 MHz || 26,303 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Dordrecht || 88,8 MHz || 0,098 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Emmen || 93,1 MHz || 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hengelo || 93,7 MHz || 1,737 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 91,1 MHz || 37,154 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hoogezand || 93,7 MHz || 1,812 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hoorn || 99,6 MHz || 24,9 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Leeuwarden || 91,2 MHz || 1,513 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Markelo || 91,0 MHz || 0,724 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Megen || 93,8 MHz || 17 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Mierlo || 99,4 MHz || 27,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rijswijk || 88,6 MHz || 0,282 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roosendaal || 88,4 MHz || 42,7 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 88,6 MHz || 0,2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 99,6 MHz || 6,166 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Tjerkgaast || 91,0 MHz || 10 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Ugchelen || 97,4 MHz || 0,501 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Wieringerwerf || 90,1 MHz || 0,427 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Zwolle || 93,6 MHz || 5,89 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="16"|'''[[Radio4all]]''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Alphen aan den Rijn || 90,9 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Breda || 89,7 MHz || 0,74 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Den Haag || 90,3 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Enschede || 90,7 MHz || 8,91 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Groningen || 90,3 MHz || 9,33 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 90,4 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hoorn || 90,4 MHz || 24,9 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lopik || 90,7 MHz || 2,95 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Maastricht || 88,9 MHz || 0,562 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Mierlo || 89,7 MHz || 2,51 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Nijmegen || 89,8 MHz || 0,692 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Rotterdam || 90,5 MHz || 8,13 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 90,5 MHz || 14,13 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Terneuzen || 90,8 MHz || 2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Vlissingen || 88,8 MHz || 0,832 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="19"|'''[[Radio 10]]''' | |||
| Amsterdam || 91,6 MHz || 4,37 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Arnhem || 97,7 MHz || 8,51 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| De Lutte || 103,1 MHz || 19,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Den Helder || 89,1 MHz || 0,427k | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Emmen || 94,0 MHz || 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Goes || 96,6 MHz MHz || 1,2 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Groningen || 103,4 MHz || 5,13 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Hilversum || 95,5 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lelystad || 103,0 MHz || 41,7 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Loon op Zand || 96,3 MHz || 30,9 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Lopik || 97,8 MHz || 3,98 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Markelo || 103,1 MHz || 8,71 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Megen || 103,1 MHz || 4,17 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Mierlo || 97,7 MHz || 5,89 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Roosendaal || 103,5 MHz || 5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Smilde || 103,2 MHz || 40,7 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Terneuzen || 103,3 MHz || 5,89 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Tjerkgaast || 102,9 MHz || 50 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| Vlissingen || 97,1 MHz || 0,933 | |||
|} | |||
[[Categorie:Radiospectrum]] | |||
Huidige versie van 19 sep 2023 15:54
Een overzicht van de landelijke omroepzenders in Nederland op de FM-band.
Publiek[bewerken]
| Zender | Locatie | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| Radio 1 | Amsterdam | 98,6 MHz | 0,033 |
| Arnhem | 98,6 MHz | 0,062 | |
| Den Haag | 105,5 MHz | 0,001 | |
| Goes | 104,4 MHz | 38,019 | |
| Hoorn | 98,6 MHz | 0,363 | |
| Hulsberg | 105,3 MHz | 10 | |
| Hulst | 107,1 MHz | 0.043 | |
| Irnsum | 104,3 MHz | 0,069 | |
| Lopik | 98,9 MHz | 72,444 | |
| Markelo | 98,4 MHz | 81,283 | |
| Mierlo | 104,6 MHz | 0,028 | |
| Roermond | 104,8 MHz | 100 | |
| Roosendaal | 92.1 MHz | 0,066 | |
| Rotterdam | 98,6 MHz | 0,079 | |
| Smilde | 91,8 MHz | 93,33 | |
| Wieringermeer | 95,0 MHz | 14,125 | |
| Radio 2 |
Arnhem | 92,9 MHz | 0,062 |
| Amsterdam | 92,3 MHz | 0,033 | |
| Den Haag | 92,9 MHz | 0,05 | |
| Eys | 97,2 MHz | 10,715 | |
| Goes | 94,4 MHz | 0,076 | |
| Hulsberg | 93,4 MHz | 10,233 | |
| Lopik | 92,6 MHz | 72,444 | |
| Markelo | 104,6 MHz | 81,283 | |
| Mierlo | 92,3 MHz | 0,071 | |
| Philippine | 97,8 MHz | 100 | |
| Roermond | 88,2 MHz | 100 | |
| Roosendaal | 95,9 MHz | 0,014 | |
| Rotterdam | 92,9 MHz | 0,079 | |
| Smilde | 88,0 MHz | 93,33 | |
| Wieringermeer | 92,9 MHz | 16,596 | |
| 3FM | Amsterdam | 96,5 MHz | 0,033 |
| Arnhem | 96,5 MHz | 0,062 | |
| Den Haag | 96,5 MHz | 0,003 | |
| Goes | 99.8 MHz | 11,482 | |
| Hoorn | 96,5 MHz | 0,363 | |
| Hulsberg | 103,9 MHz | 10 | |
| Lopik | 96,8 MHz | 72,444 | |
| Markelo | 96,2 MHz | 81,283 | |
| Mierlo | 97,1 MHz | 0,071 | |
| Roermond | 90,9 MHz | 100 | |
| Roosendaal | 96,5 MHz | 0,033 | |
| Rotterdam | 97,1 MHz | 0,04 | |
| Smilde | 88,6 MHz | 38,9 | |
| West Terschelling | 89.9 MHz | 0,05 | |
| Wieringermeer | 97,1 MHz | 16,596 | |
| Radio 4 |
Amsterdam | 94,5 MHz | 0,033 |
| Arnhem | 92,1 MHz | 0,062 | |
| Den Haag | 94,1 MHz | 0.008 | |
| Goes | 95,0 | 11,482 | |
| Hulsberg | 98,7 MHz | 10 | |
| Loon op Zand | 98,2 MHz | 54,954 | |
| Lopik | 94,3 MHz | 48,978 | |
| Markelo | 91,4 MHz | 81,283 | |
| Roermond | 94,5 MHz | 100 | |
| Roosendaal | 87,6 MHz | 0,014 | |
| Rotterdam | 94,7 MHz | 12,882 | |
| Smilde | 94,8 MHz | 93,33 | |
| Wageningen | 94,7 MHz | 0,05 | |
| Wieringermeer | 101,6 MHz | 34,674 |
Commercieel[bewerken]
| Zender | Locatie | Frequentie | Vermogen (kW) |
|---|---|---|---|
| 100% NL | Alkmaar | 89,5 MHz | 10 |
| Amersfoort | 95,0 MHz | 11,482 | |
| Amsterdam | 89,6 MH | 0,037 | |
| Blerick | 91,9 MHz | 0,251 | |
| Breskens | 90,0 MHz | 2,951 | |
| Enschede | 99,1 MHz | 10 | |
| Goes | 90,5 MHz | 0,05 | |
| Haarlem | 93,8 MHz | 0,891 | |
| Hengelo | 97,6 MHz | 0,812 | |
| Hilversum | 104,4 MHz | 47,9 | |
| Hoogezand | 99,1 MHz | 3,311 | |
| Hulsberg | 92,1 MHz | 10 | |
| IJmuiden | 92,0 MHz | 0,062 | |
| Lochem | 89,0 MHz | 3,24 | |
| Loon op Zand | 90,0 MHz | 16,6 | |
| Mierlo | 94,9 MHz | 11,5 | |
| Nijmegen | 95,0 MHz | 2 | |
| Roosendaal | 90,2 MHz | 50,1 | |
| Rotterdam | 104,6 MHz | 87,1 | |
| Smilde | 94,2 MHz | 0,186 | |
| Tjerkgaast | 99,1 MHz | 3,31 | |
| Ugchelen | 88,2 MHz | 0,759 | |
| Utrecht | 89,5 MHz | 0,037 | |
| Radio 538 |
Alkmaar | 102,3 MHz | 20 |
| Alphen aan den Rijn | 101,9 MHz | 0,079 | |
| Amsterdam | 102,4 MHz | 0,037 | |
| Arnhem | 102,4 MHz | 1,2 | |
| De Mortel | 102,3 MHz | 112,2 | |
| Emmen | 102,7 MHz | 10 | |
| Goes | 98,4 MHz | 0,05 | |
| Hengelo | 102,6 MHz | 4,168 | |
| Hilversum | 102,1 MHz | 97,7 | |
| Lelystad | 102,3 MHz | 0,1 | |
| Lochem | 102,3 MHz | 14,8 | |
| Lopik | 101,9 MHz | 0,2 | |
| Markelo | 102,7 MHz | 0,316 | |
| Megen | 101,9 MHz | 0,04 | |
| Nijmegen | 102,6 MHz | 2 | |
| Roermond | 102,3 MHz | 0,126 | |
| Roosendaal | 102,4 MHz | 0,151 | |
| Rotterdam | 102,7 MHz | 100 | |
| Smilde | 102,2 MHz | 10 | |
| Tilburg | 102,5 MHz | 8,52 | |
| Tjerkgaast | 102,5 MHz | 50 | |
| Utrecht | 102,5 MHz | 1,05 | |
| Westdorpe | 102,4 MHz | 20 | |
| BNR Nieuwsradio | Alphen aan den Rijn | 99,8 MHz | 0,063 |
| Amsterdam | 101,8 MHz | 0,037 | |
| Biervliet | 91,5 MHz | 3,16 | |
| Dedemsvaart | 99,9 MHz | 1,1 | |
| Dordrecht | 91,5 MHz | 0,631 | |
| Emmen | 95,4 MHz | 1 | |
| Gilze | 95,4 MHz | 15,5 | |
| Hilversum | 99,8 MHz | 0,063 | |
| Lochem | 100,2 MHz | 12 | |
| Lopik | 100,1 MHz | 58 | |
| Mierlo | 88,6 MHz | 25,7 | |
| Nijmegen | 100,1 MHz | 3,98 | |
| Rotterdam | 91,3 MHz | 71 | |
| Smilde | 89,6 MHz | 4,9 | |
| Tilburg | 91,3 MHz | 1,32 | |
| Tjerkgaast | 95,5 MHz | 30 | |
| Ugchelen | 99,9 MHz | 3 | |
| Wormer | 99,9 MHz | 26,9 | |
| Zwolle | 95,3 MHz | 20 | |
| Q-music | Amsterdam | 100,4 MHz | 0,037 |
| Breskens | 100,7 MHz | 25,119 | |
| Den Bosch | 101,0 MHz | 0,501 | |
| Doetinchem | 100,4 MHz | 10 | |
| Goes | 100,7 MHz | 0,1 | |
| Hengelo | 100,7 MHz | 6,025 | |
| Hilversum | 100,9 MHz | 0,1 | |
| Lichtenvoorde | 100,7 MHz | 10 | |
| Lopik | 100,7 MHz | 72 | |
| Nijmegen | 100,5 MHz | 3,5 | |
| Oss | 100,4 MHz | 0,2 | |
| Roosendaal | 100,4 MHz | 7,41 | |
| Rotterdam | 100,4 MHz | 2,818 | |
| Smilde | 100,4 MHz | 93,33 | |
| Westdorpe | 100,4 MHz | 24,5 | |
| Wieringerwerf | 100,5 MHz | 3,5 | |
| Wormer | 100,3 MHz | 0,1 | |
| Sky Radio | Alkmaar | 101,4 MHz | 0,1 |
| Amsterdam | 101,5 MHz | 0,035 | |
| Arnhem | 101,5 MHz | 1,26 | |
| Boxtel | 101,2 MHz | 2 | |
| Breda | 101,7 MHz | 10 | |
| Den Bosch | 101,5 MHz | 0,501 | |
| Deventer | 101,4 MHz | 0,063 | |
| Goes | 101,9 MHz | 49 | |
| Hengelo | 101,2 MHz | 12,3 | |
| Hilversum | 101,2 MHz | 200 | |
| Lopik | 101,5 MHz | 0,501 | |
| Mierlo | 101,6 MHz | 5,01 | |
| Nijmegen | 101,0 MHz | 10 | |
| Roermond | 101,6 MHz | 2,95 | |
| Roosendaal | 101,3 MHz | 5,13 | |
| Rotterdam | 101,5 MHz | 8,32 | |
| Smilde | 101,0 MHz | 75,857 | |
| Radio Veronica | |||
| Alphen aan den Rijn | 95,2 MHz | 25,119 | |
| Amersfoort | 97,5 MHz | 0,501 | |
| Blerick | 89,2 MHz | 0,457 | |
| Breda | 99,4 MHz | 0,912 | |
| Breskens | 99,2 MHz | 26,303 | |
| Dordrecht | 88,8 MHz | 0,098 | |
| Emmen | 93,1 MHz | 1 | |
| Hengelo | 93,7 MHz | 1,737 | |
| Hilversum | 91,1 MHz | 37,154 | |
| Hoogezand | 93,7 MHz | 1,812 | |
| Hoorn | 99,6 MHz | 24,9 | |
| Leeuwarden | 91,2 MHz | 1,513 | |
| Markelo | 91,0 MHz | 0,724 | |
| Megen | 93,8 MHz | 17 | |
| Mierlo | 99,4 MHz | 27,5 | |
| Rijswijk | 88,6 MHz | 0,282 | |
| Roosendaal | 88,4 MHz | 42,7 | |
| Rotterdam | 88,6 MHz | 0,2 | |
| Smilde | 99,6 MHz | 6,166 | |
| Tjerkgaast | 91,0 MHz | 10 | |
| Ugchelen | 97,4 MHz | 0,501 | |
| Wieringerwerf | 90,1 MHz | 0,427 | |
| Zwolle | 93,6 MHz | 5,89 | |
| Radio4all | |||
| Alphen aan den Rijn | 90,9 MHz | 0,05 | |
| Breda | 89,7 MHz | 0,74 | |
| Den Haag | 90,3 MHz | 0,05 | |
| Enschede | 90,7 MHz | 8,91 | |
| Groningen | 90,3 MHz | 9,33 | |
| Hilversum | 90,4 MHz | 0,1 | |
| Hoorn | 90,4 MHz | 24,9 | |
| Lopik | 90,7 MHz | 2,95 | |
| Maastricht | 88,9 MHz | 0,562 | |
| Mierlo | 89,7 MHz | 2,51 | |
| Nijmegen | 89,8 MHz | 0,692 | |
| Rotterdam | 90,5 MHz | 8,13 | |
| Smilde | 90,5 MHz | 14,13 | |
| Terneuzen | 90,8 MHz | 2 | |
| Vlissingen | 88,8 MHz | 0,832 | |
| Radio 10 | Amsterdam | 91,6 MHz | 4,37 |
| Arnhem | 97,7 MHz | 8,51 | |
| De Lutte | 103,1 MHz | 19,5 | |
| Den Helder | 89,1 MHz | 0,427k | |
| Emmen | 94,0 MHz | 1 | |
| Goes | 96,6 MHz MHz | 1,2 | |
| Groningen | 103,4 MHz | 5,13 | |
| Hilversum | 95,5 MHz | 0,05 | |
| Lelystad | 103,0 MHz | 41,7 | |
| Loon op Zand | 96,3 MHz | 30,9 | |
| Lopik | 97,8 MHz | 3,98 | |
| Markelo | 103,1 MHz | 8,71 | |
| Megen | 103,1 MHz | 4,17 | |
| Mierlo | 97,7 MHz | 5,89 | |
| Roosendaal | 103,5 MHz | 5 | |
| Smilde | 103,2 MHz | 40,7 | |
| Terneuzen | 103,3 MHz | 5,89 | |
| Tjerkgaast | 102,9 MHz | 50 | |
| Vlissingen | 97,1 MHz | 0,933 |